Pikachu.cz
Jméno: Heslo:

Anime

Seriálové řady >> Pokračujem'

[Mít zábavu na cestě] – ukázkový obrázek

[Mít zábavu na cestě]

Anglický název: Get The Show On The Road

Ash a jeho nemocný Pikachu dorazí do Littleroot Town v Hoennu. Ale ono zde není PokéCentrum! Musejí tedy sehnat profesora Birche, místního odborníka na Pokémony. V tu samou dobu si do profesorovy laboratoře pro svého prvního Pokémona přijíždí i začínající trenérka May...
[Ruiny s rozhledem] – ukázkový obrázek

[Ruiny s rozhledem]

Anglický název: A Ruin With A Wiev

Hned na začátku epizody se dozvíte, zda May uspěla při chytání prvního Pokémona. A potom se objeví nový tajemný tým Magma, který, jak se zdá, pátrá po něčem velice starém a vzácném...
[Všude dobře, v Hoennu nejlépe] – ukázkový obrázek

[Všude dobře, v Hoennu nejlépe]

Anglický název: There's No Place Like Hoenn

Ash a May dorazí na první stadion Hoennské ligy v Petalburg City. Ashe tu čeká překvapení - May je totiž dcera místního trenéra. A hned je tu čeká další překvapení - k jejich skupince se připojí Mayin bratr Max. Ash neváhá a vyzývá trenéra na zápas o odznak. Povede se mu zvítězit nad rychlým Vigorothem?
[Přesný jako Vilém Taillow] – ukázkový obrázek

[Přesný jako Vilém Taillow]

Anglický název: You Can Never Taillow

Ash, May a Max se ztratí v Petalburgských lesích a mají hlad. Povede se jim vzít ovoce, které by je zasytilo, aniž by probudili hejno vlaštovčích Pokémonů? A kdo je vlastně onen tajemný mladík, který je později v epizodě zachrání? Neznáme už ho náhodou?
[V kuličce času] – ukázkový obrázek

[V kuličce času]

Anglický název: In The Knicker Of Time

Nyní již kompletní skupinka ve složení Ash, May, Max a Brock putuje směrem k Rustboro City. Po cestě uvidí několik divokých Zigzagoonů a rozhodnou se je blíže poznat. Jenže zjistí, že divoké Pokémony již někdo pozoruje. Kdo je onen záhadný chlapec v kostýmu a jak dopadne May v zápasu s ním?
[Ukradená osobnost] – ukázkový obrázek

[Ukradená osobnost]

Anglický název: A Poached Ego!

Epizoda, zaměřená spíše na Rakeťáky. Zlý lovec Pokémonů chytá divoké Ekansy a Koffingy a prodává je. Rakeťáci se odhodlají vzít spravedlnost do vlastních rukou a zasáhnout. Jaké bude loučení se starými přáteli a proč Jamese pořád pronásleduje malý travní Cacnea?
[Stromový dav] – ukázkový obrázek

[Stromový dav]

Anglický název: Tree's A Crowd

Naši kamarádi stále bloudí v Petalburgských lesích. Po své cestě narazí na kolonii travních Pokémonů, Treecků, kteří mají za úkol chránit jejich velký strom. Jenže velký strom umírá... A navíc je tu jeedn Treecko, který se celou dobu snaží vyzvat Ashe k zápasu. Chce být chycen a cestovat dál s našimi hrdiny?
[Ocas, co se umí ohánět] – ukázkový obrázek

[Ocas, co se umí ohánět]

Anglický název: A Tail With A Twist

Stále ztraceni v Petalburgských lesích, najdou naši přátelé místo, které terorizuje nějaký zlý Pokémon. Napadne Torchica a Treecka, ale Treecko si to nenechá líbit a tak začne trénovat, aby byl silnější, a mohl se zlému hadímu Pokémonovi postavit. Jenže nakonec Sevipera porazí někdo úplně jiný.
[Krocení Shroomishů] – ukázkový obrázek

[Krocení Shroomishů]

Anglický název: Taming Of The Shroomish

Kamarádi konečně dorazí na konec lesů, do města zvaného Rinshin Town. Zde je opuštěný dům, kterému se všichni vyhýbají... Proč?
[Prý máš velkou tlamu] – ukázkový obrázek

[Prý máš velkou tlamu]

Anglický název: You Said A Mouthful

Na své cestě do Rustboro City narazí přátelé na neoficiální stadion. Ash si chce zatrénovat a proto vyzývá leadera a jeho Pellipera k zápasu. Jenže něco není v pořádku. Od kdy Pelliper umí listovou břitvu, bleskový útok a plamenomet?
[Pamatuj na pokousání] – ukázkový obrázek

[Pamatuj na pokousání]

Anglický název: A Bite To Remember

Max chce poznávat nové a nové Pokémony a také jejich vlastnosti a vývoj. Povede se mu spatřit vývoj Poochyeny, se kterou se skamarádí?
[Lotad a tři sestry] – ukázkový obrázek

[Lotad a tři sestry]

Anglický název: The Lotad Lowdown

Při koupání v jezírku narazí skupinka na plno Lotadů, kteří pomáhají sestrám v obchodu s květinami. Brock se pořád chce stát nejlepším chovatelem Pokémonů a proto ho zajímají Berry a jejich využití. Jak to dopadne s nemotorným Lotadem a kdo je ta dívka, která se zamilovala do Brocka?
[Nádherný Beautifly] – ukázkový obrázek

[Nádherný Beautifly]

Anglický název: All Things Bright And Beautifly

Na předměstí Rustboro City se koná Pokémonní soutěž! May je nadšena a vrhne se do víru příprav na soutěž, ovšem tentokrát ještě ne jako účastnice. Trenérka a její Beautifly si May vyberou jako pomocnici do soutěže a Ash se mezitím snaží naučit Pikachu nový útok, který by mu pomohl na prvním stadionu Hoennské ligy.
[Přemnožení Wurmplové] – ukázkový obrázek

[Přemnožení Wurmplové]

Anglický název: All In A Day's Wurmple

May si uvědomí, jak moc by chtěla Beautiflyho, a tak začíná hledání Wurmpla. Jenže Jessie má ten samý nápad... A jak vůbec dopadne Ash ve svém prvním Hoennském zápasu dva-na-dva?
[Tahle škola rulí] – ukázkový obrázek

[Tahle škola rulí]

Anglický název: Gonna Rule The School

Naši přátelé jsou konečně v Rustboro City. Ash se seznamuje s místní gym leaderkou Roxanne a Max dostává jedinečnou příležitost dostat vlasního Pokémona a navštívit s ním její školu..
[Vítěz nad Nosepassem] – ukázkový obrázek

[Vítěz nad Nosepassem]

Anglický název: Winner By A Nosepass

Ash se konečně dostává na další stadion. Jsou jeho tři Pokémoni dostatečně silní na to, aby porazili Nosepasse a Geoduda, a aby tak Ash získal svůj první odznak v Hoennské lize?
[Schody do Devonu] – ukázkový obrázek

[Schody do Devonu]

Anglický název: Stairway To Devon

Max rozbije svůj PokéNav, ale čirou náhodou se setká s prezidentem Devonu, firmy, který PokéNavy vyrábí. Prezident se rozhodne provést naší skupinku firmou. Jenže oni nejsou jediní návštěvníci. Kdo je onen tajemný muž s velkým modrým áčkem na klopě svého kabátu?
[Wingull a zloděj] – ukázkový obrázek

[Wingull a zloděj]

Anglický název: On A Wingull And A Prayer

Ash a ostatní naleznou zničeného pana Brineyho, kterému někdo ukradl jeho Wingulla. Skupinka si dá dvě a dvě dohromady a zjistí, že to nejspíš byl onen člen týmu Aqua, který nakonec utekl z Devonu...
[Torpédový útok] – ukázkový obrázek

[Torpédový útok]

Anglický název: Sharpedo Attack!

Po cestě do Dewford Town na lodi pana Brineyho se skupinka rozhodne zastavit u krásného ostrova a vykoupat se. Jenže to by okolo zrovna nesmělo proplouvat hejno Sharpedů...
[Odvážné vlny] – ukázkový obrázek

[Odvážné vlny]

Anglický název: Brave the Wave

A je tu další stadion Hoennské ligy! Má Ash na to, aby porazil surfujícího gym leadera a jeho silného Makuhitu? A kterého Pokémona čeká překvapení v podobě vývoje?
[Komu patří tenhle Wurmple?] – ukázkový obrázek

[Komu patří tenhle Wurmple?]

Anglický název: Which Wurmple Is Which?

Ash prohrál na Dewfordském stadioně proti Brawlymu a jeho Haryiamovi. Tak se rozhodne prozkoumat Dewfordský ostrov a přitom pořádně vytrénovat své Pokémony na rematch.
[Problémy v díře] – ukázkový obrázek

[Problémy v díře]

Anglický název: A Hole Lotta Trouble!

Při procházce Granitovou jeskyní se skupinka nešťastnou náhodou rozdělí. Přimíchají se do toho Rakeťáci a dokonce i Steven, který kdysi býval Hoennským šampionem...
[Jdeme chytat Corphishe] – ukázkový obrázek

[Jdeme chytat Corphishe]

Anglický název: Gone Corphisin'

Ash a ostatní přes noc stanují na pláži. Co je to za záhadného tvora, který je nenechá vyspat a neustále jim boří stan?
[Corphish venku z vody] – ukázkový obrázek

[Corphish venku z vody]

Anglický název: A Corphish Out Of Water!

[Mise: Mudkip] – ukázkový obrázek

[Mise: Mudkip]

Anglický název: A Mudkip Mission!

Při zkoumání Dewfordského ostrova objeví naši kamarádi náhodou utajený rozlehlý rybník, ve kterém žije plno Mudkipů - malých i velkých. Rybník patří muži, který se o Mudkipy stará a jelikož je právě čas líhnutí vodních Pokémonů z vajíček, proč by se na to neměli naši přátelé podívat?
[Smiřování s Nuzleafem] – ukázkový obrázek

[Smiřování s Nuzleafem]

Anglický název: Turning Over A Nuzleaf

Stále na Dewford Island, procházejí Ash a ostatní skrz les. Pustí své Pokémony, takže to ze začátku vypadá jako další ó-panebože-naši-pokémoni-se-ztratili-co-budeme-dělat, ale tak to není. Pokémony totiž zajme skupinka Nuzleafů, kteří v lese žijí...
[Schéma tří týmů] – ukázkový obrázek

[Schéma tří týmů]

Anglický název: A Three Team Scheme

Ash se připravuje na odvetu s Brawlym a vůbec netuší, jaké podezřelé činnosti právě probíhají v jeskyni kousek od něj. V jeskyni je totiž nějaká věc, po které celým srdcem prahnout týmy Aqua i Magma...
[Přišel jsem, viděl jsem, uvěřil jsem] – ukázkový obrázek

[Přišel jsem, viděl jsem, uvěřil jsem]

Anglický název: Seeing Is Believeing

Konečně nastává čas vývoje Cascoona a Silcoona, které mají May a Jessie. Obě dvě čekají, že se jejich zakuklený vývoj vyvine v Beautifly, ale to se povede jenom jedné z nich. Které? Ale to je přeci jasné.
[Připravit, pozor a... Sableye!] – ukázkový obrázek

[Připravit, pozor a... Sableye!]

Anglický název: Ready, Willing And Sableye

Naši hrdinové se nějak zamotají do situace, ve které slíbí pomozt malé dívence a njít jí jejího ztraceného Sableye. A ten se schoval do vytěženého dolu, kde je tma, a jelikož Sableye je duší Pokémon, tak bude o zábavu postaráno.
[Meditační zápas] – ukázkový obrázek

[Meditační zápas]

Anglický název: A Meditite Fight

Ash je těsně před odvetou s Brawlym a tak se znovu a znovu připravuje a trénuje - jenže tentokrát obvyklá mořská vlna přinese i surfující dívku, náhodou Brawlyho kamarádku. Navrhne Ashovi zápas s jejím Medititem, aby mu tak lépe umožnila poznat strategii bojových Pokémonů.
[Jenom jeden gejzír] – ukázkový obrázek

[Jenom jeden gejzír]

Anglický název: Just One Of The Geysers

Konečně je tu znovu Brawly a Dewfordský stadion! Tentokrát už Ash ví co a jak a tak se nenechá překvapit ani gejzíry, náhodně vytryskávajícími z podlahy zápasiště. Kotníkový odznak je jeho, hurá!

[Potopená loď] – ukázkový obrázek

[Potopená loď]

Anglický název: Abandon Ship

Kdo z vás hrál Ruby, Sapphire nebo Emerald, tak jistě zná Abandon Ship, potopenou loď. V téhle epizodě se na ní ocitají i Ash a spol. a tentokrát se snaží pomoci mladíkovi, jemuž uprchl jeho Swampert. I když se to nezdá, prohledávání vraku může být docela zábava...
[A teď síla květin] – ukázkový obrázek

[A teď síla květin]

Anglický název: Now That Flower Power

A jsme ve Slateportu, kde se koná první pokémonní contest, soutěž. May na ni trénuje svého Beautiflyho, přesně tak, jak to viděla v Rustboro City. A najednou se objevuje záhadný chlapec se zelenými vlasy, který se jmenuje Drew a má Roseliu a od chvíle setkání se stává Mayiným rivalem. Samozřejmě, že si Slateportskou Contest nechce nechat ujít.
[Máme moře času] – ukázkový obrázek

[Máme moře času]

Anglický název: Having A Wailord Of Time

Na své cestě se naši kamarádi dostanou do PokéStřediska, ve kterém zmizela sestra Joy a zanechala tam jen Combuskena, který má středisko po dobu její nepřítomnosti hlídat. Mezitím se Rakeťáci snaží ukrást divokého Wailorda, který byl vyplaven na pláž... Hodně se zde mluví o hoennských startovních Pokémonech...
[Výhra, prohra, nebo Drew?] – ukázkový obrázek

[Výhra, prohra, nebo Drew?]

Anglický název: Win, Lose Or Drew

A je tu čas prvního Contestu! Slateport City s napětím čeká na vítěze, kdo to asi bude. May a její Beautifly, nebo Drew a jeho Roselia, nebo třeba Robert a jeho Milotic? Uvidíte sami...
[Pochválen buď Spheale] – ukázkový obrázek

[Pochválen buď Spheale]

Anglický název: The Spheal Of Approval

Slateport City nabízí i jinou zábavu, než jsou contesty - a jelikož Ash, Brock a Max chtějí nějak rozptýlit May, která contest nevyhrála, pozvou ji na prohlídku do Oceánského muzea. Jenže v tu samou chvíli se okolo začnou motat dva členové týmu Aqua, což nevěští nic dobrého...
[Kráska a zvíře] – ukázkový obrázek

[Kráska a zvíře]

Anglický název: Jump For Joy

Jednoho krásného dne si sestra Joy tak sedí u počítače a najednou se ozve výkřik a skrz otevřené okno vidéme, jak ji něco unáší pryč. Tak asi takhle začíná tato epizoda, ve které starý Shiftry unese sestru Joy, aby vyléčila několik Seedotů, Nuzleafů, Oddishů atd. z jeho kmene travních Pokémonů...
[Šokující dvojčata] – ukázkový obrázek

[Šokující dvojčata]

Anglický název: A Different Kind Of Misty

Ash a ostatní se setkávají s chlapcem, který má Plusla a Minuna, kteří jako jediný znají tajemství posvátného elektrického kamene, který má schopnost přivolat bouřku...
[PokéBlocková párty] – ukázkový obrázek

[PokéBlocková párty]

Anglický název: A PokeBlock Party

Říká vám něco Trick House? Jestli ne, tak vězte, že jde o dům poblíž Mauville City. A proč vám o něm povídám? No, protože o něm je tahle epizoda - Ash a ostatní se přihlásí do soutěže o několik krabic PokéBlocků a snaží se co nejrychleji projít skrz Dům triků. Jenže to by uvnitř nesměl být náš starý známý, Jigglypuff. Ale počkat, že by konečně našel svého posluchače?
[Wattsonovy watty] – ukázkový obrázek

[Wattsonovy watty]

Anglický název: Watt's With Wattson?

Ash se konečně dostal na třetí stadion hoennské ligy a vyzývá na zápas Wattsona, zdejšího gym leadera. Jenže ten má až podezřele moc slabé Pokémony a nechuť k zápasům... čím to bude?
[Malá tvrdá semínka] – ukázkový obrázek

[Malá tvrdá semínka]

Anglický název: What You Seed Is What You Get

Kamarádi doráží na místo, zvané watmelové pole - pěstují se zde totiž berry, ne nepodobné melounům. Pole je samozřejmě hlídané - mladou dívkou, jejím Grovylem a Electrodem, přesně zbarevným jako watmel berry. Ash naučí svého Treecka nový útok, za pomoci semínek z melounů.
[Láska na první (poh)let] – ukázkový obrázek

[Láska na první (poh)let]

Anglický název: Love At The First Flight

Volbeat a Illumise, tanec lásky a Ash v ženských šatech. Takhle by se dal shrnout děj této epizody. Možná kvůli poslednímu jmenovanému tuhle epizodu nevysílali nikde jinde, než v Japonsku... že by novodobá Beauty at the Beach?
[Nechť je Bagon Bagonem] – ukázkový obrázek

[Nechť je Bagon Bagonem]

Anglický název: Let Bagons Be Bagons

Naši přátelé poznají na svých cestách zvláštní dívku, která má Bagona a ten má na zádech speciální rakety, se kterými létá. O takového Pokémona mají samozřejmě zájem i Rakeťáci...
[Princezna a Togepi] – ukázkový obrázek

[Princezna a Togepi]

Anglický název: The Princess And The Togepi

První část dvojepizody, která vypráví o tom, jak Hoenn navštívila Misty. Celá skupinka se dostane do zvláštního království, kde uctívají Togepiho. A ten Mistyin se najednou začne - ale ne, to vám nemůžu prozradit :) Věděli jste, že má Misty třeba Gyaradose?

  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní