Anime

Seriálové řady >> Johtovy cesty

Nesahej na toho krokodýla – ukázkový obrázek

Nesahej na toho krokodýla

Anglický název: Don't Touch That Dile

Ash a kamarádi se vydávají do Johto. Po cestě spatří nádherného Suicuna. V New Bark Town se Ash zaregistruje do Johto ligy s setká se s profesorem Elmem, který potřebuje pomoc s nalezením Totodilea, který mu utekl...
Dvojnásobný zápas – ukázkový obrázek

Dvojnásobný zápas

Anglický název: The Double Trouble Header

Skupinka může vyrazit do Violkového města pro Ashův první odznak. Po cestě potkávají dívku Casey, která je nadšeným fanouškem baseballového týmu Electabuzzů a právě dostala svého prvního Pokémona, Chikoritu. Dává si s Ashem zápas a když Ash vyhraje, tak ho nařkne, že podvádí...

Na obzoru je brouk – ukázkový obrázek

Na obzoru je brouk

Anglický název: A Sappy Ending

Kamarádi narazí na údolí, které je plné Heracrossů a Pinsirů. Žijí spolu ve vzájemné shodě a všechno je v pořádku, dokud se neobjeví Rakeťáci... A jeden z Herracrosů se rozhodne přidat se k Ashovu týmu.
Hledej, Pokémone – ukázkový obrázek

Hledej, Pokémone

Anglický název: Roll On, Pokemon!

Ash, Misty, Brock a Pikachu se dostávají do skal, kde žijí Donphani. Brock si chce jednoho z nich chytit a vytrénovat, ale po zahájení zápasu se objevuje dívka, které, jak se zdá, všichni Donphani patří...
Iluze a přeludy – ukázkový obrázek

Iluze a přeludy

Anglický název: Illusion Confusion!

Hrdinové narazí na strašidelný les, plný Gengarů a Haunterů. Mohou jej překonat pouze když budou mít Hoot Hoota se speciálním útokem Prohlédnutí. Na scénu v téhle epizodě přichází i Gary.

Květinový zápas – ukázkový obrázek

Květinový zápas

Anglický název: Flower Power

Tahle epizoda vás rozvlní v rytmu Bello-samby! Pikachu, Bello a Bella, Ash, Misty, Brock i ostatní budou tancovat.
Pavučinový útok – ukázkový obrázek

Pavučinový útok

Anglický název: Spinarak Attack

Jistě mi potvrdíte, že většina plukovnic Jenny má po ruce Growlithy. Ale že by nějaké měly Spinaraky? Ano, je to tak :) Chudák Misty...
Snobská Snubble – ukázkový obrázek

Snobská Snubble

Anglický název: Snubbull Snobbery

Již ohraný příběh - bohatý majitel má Pokémona a ten se strašně nudí. Tentokrát to je stará bohatá (a taky velmi výstřední dáma), která si pořídilla Snubbula a chce ho provdat za jiného Snubbula. Jenže tomu jejímu se to vůbec nelíbí a tak utíká pryč.
Malé velké paroží – ukázkový obrázek

Malé velké paroží

Anglický název: Little Big Horn

Přátelé se dostávají do vesničky, kterou každý den probíhá stádo Stantlerů. Obyvatelé jsou vyděšení, jenže naši hrdinové zjistí, kdo za to všechno může. Přeci jeden malý, ztracený Stantlerek, který vytváří iluze...
Záchrana Chikority – ukázkový obrázek

Záchrana Chikority

Anglický název: Chikorita Rescue

Ash najde zraněnou Chikoritu a snaží se jí pomozt... později oba uvíznou ve sněhové vánici. Cikorita si Ashe oblíbí a tak se přidá do jeho týmu... jenže chce být Ashův nejoblíbenější Pokémon a tak začne žárlit na Pikachu.
Setkání u Modrých vodopádů – ukázkový obrázek

Setkání u Modrých vodopádů

Anglický název: Once in a Blue Moon

Ash, Misty a Brock jsou na cestě do dalšího města a Ash si zrovna prohlíží GS Ball a přemýšlí o tom, jaké tajemství je asi skryto uvnitř. Jenže vtom mu GS Ball vyrazí z ruky proud vody, který vychrlil divoký Quagsire. Quagsire si GS Ball odnáší a Ash se ho vydává hledat. Přátelé později dorazí na velké setkání Quagsirů, kteří milují kulaté předměty...
Problémy s píšťalkou – ukázkový obrázek

Problémy s píšťalkou

Anglický název: Whistle Stop

Skupinka potkává trenérku, která ovládá hejno Ledyb pomocí píšťalky. Jenže píšťalka se rozbila a jak teď má své Pokémony ovládat? Ash, Misty a Brock jí pomáhají problém vyřešit.
Nešikovná Blissey – ukázkový obrázek

Nešikovná Blissey

Anglický název: Ignorance Is Blissey

V téhle epizodě navštěvujeme středisko, ve kterém je jedna obzvlášť nešikovná Blissey. Je z toho celá nešťastná a tak se jí naši přátelé rozhodnou pomoct. Jenže nakonec to nejsou oni, kdo Blissey pomůže... je to totiž Jessie, která se s Pokémonem, když byl ještě Chansey, dobře znala.
Dobrodružství u Sproutí věže – ukázkový obrázek

Dobrodružství u Sproutí věže

Anglický název: A Bout With Sprout

Ash, Misty, Brock a Pikachu se setkávají s mladým chlapcem ze školky, který chce svého vlastního Pokémona a tak se pokouší chytit Ashova Pikachu. Nepovede se mu to a tak mu Ash a ostatní pomáhají chytit divokého Bellsprouta. Poté se všichni vydávají na návštěvu rozkývané Sproutí věže...
Zápas v letu – ukázkový obrázek

Zápas v letu

Anglický název: Fighting Flyer with Fire!

Přátelé dorazili do Violkového města a tak zápas o první Johtový odznak může klidně začít! Jak si povede ash v zápasu proti trnérovi stadionu Falknerovi a jeho létajícím Pokémonům? Získá nakonec Zefírový odznak?
Uplakané dobrodružství – ukázkový obrázek

Uplakané dobrodružství

Anglický název: For Crying Out Loud

Ashova skupinka nalezne ztraceného Marilla. Misty se ho nejdřív pokouší chytit, ale Marill se brání. Teprve pak přátelé zjišťují, že patří nějaké trenérce, a tak se ho pokoušejí vrátit domů.
Pozor na tank – ukázkový obrázek

Pozor na tank

Anglický název: Tanks Alot!

Epizoda o tom, jak žijí divocí Sentretové - jak vidíte na obrázku, Togepi se s jedním skamarádí. Osobně si tuhle epizodu vůbec nepamatuju, takže mě omluvte, že vám k ní nic víc nenapíšu XD
Charizardovy plamenné ambice – ukázkový obrázek

Charizardovy plamenné ambice

Anglický název: Charizard's Burning

Ash, Misty a Brock se dostávají do Charizardího údolí, ve kterém je velké výcvikové středisko pro Charizardy. Jejich trenérka Lisa se Ashovi posmívá, že neumí na svém Charizardovi létat a že ten je malý a slabý. Charizard se rozzuří a chce v údolí zůstat, aby se vytrénoval. Ash souhlasí, když vidí, že se jeho Pokémon zakoukal do Charizardí slečny Charly ;)
Vítězství za úsměv – ukázkový obrázek

Vítězství za úsměv

Anglický název: Grin To Win

Slunečné město přivítalo naše přátele s otevřenou náručí zrovna v době konání festivalu travních Pokémonů - naši přátelé ale dlouho neodpočívají. Jejich úkol pro tuhle epizodu je pomoct trenérce a její Sunfloře, aby soutěž vyhráli. Rakeťáci se mezitím snaží ukradnou všechny travní kameny, které dostane vítěz turnaje jako cenu...
Chikoritin záchvat žárlivosti – ukázkový obrázek

Chikoritin záchvat žárlivosti

Anglický název: Chikorita's Big Upset

Chikorita se opět projevuje - žárlí na Pikachu čím dál tím víc a Pikachu se kvůli tomu uráží. Ash musí mezi svými Pokémony zjednat pořádek, nebo to dopadne velmi špatně!
Přátelé do špatného počasí – ukázkový obrázek

Přátelé do špatného počasí

Anglický název: Foul Weather Friends

Ash, Misty a Brock se setkávají s dívkou, která chová travní Hopippy. Jenže jeden z nich je zvláštní - neumí plachtit ve větru. Zjišťuje se, že je to přebarvený Oddish. Nakonec zaútočí Rakeťáci a snaží se všechny Hopippy odfouknout, ale Oddish je zachrání :)
Superhrdinovo tajemství – ukázkový obrázek

Superhrdinovo tajemství

Anglický název: The Superhero Secret

Ash a ostatní cestují do Azalkového města, když tu je najednou přepadne podivný člověk ve fialovém kostýmu - ukáže se, že jde o GligarMana, který miluje Pokémona Gligara a snaží se chránit celé město.

Zápas s vlnkou – ukázkový obrázek

Zápas s vlnkou

Anglický název: Mild'n Wooley

Opět vám o téhle epizodě asi nic moc neřeknu, protože si nepamatuju, že bych jí kdy viděl a jsem líný hledat někde nějaký její popis. Takže se na mě nezlobte, časem to určitě napravím XD
Počítačový zápas – ukázkový obrázek

Počítačový zápas

Anglický název: Wired for Battle

Ash se setkává s chlapcem, který si díky počítači dovede zjistit cokoliv o jakémkoliv trenérovi - Ashovi se to nelíbí a vyzývá chlapce na zápas, aby mu dokázal, že strategi nelze předem odhadnout. Jak dopadne zápas Pikachu VS Scyzor?
Zápas o Cyndaquila – ukázkový obrázek

Zápas o Cyndaquila

Anglický název: Good Quil' Hunting

Ash, Misty a Brock přicházejí k hoře, ve které prý žije Cyndaquil. Ale nejsou jediní, kteří ho chtějí chytit - jde po něm i jiný trenér. Jenže situace se zamotá a skončí to tak, že aby Ash zachránil Cyndaquilovi život, tak ho musí chytit do PokéBallu. Nechá se Cyndaquil chytit?
Strašlivé sucho – ukázkový obrázek

Strašlivé sucho

Anglický název: A Shadow of a Drought

Slavné meruňáky – ukázkový obrázek

Slavné meruňáky

Anglický název: Goin Apricorn!

Naši kamarádi konečně dorazili do Azalkového města - Ashi, pozor na ty Slowpoky! Setkávají se s Kurtem, kterému má Ash odevzdat GS Ball a také to tak udělá. Poté je Kurtova vnučka provede po okolních horách a ukáže jim meruňákové stromy, z jejichž plodů se vyrábí speciální PokéBally. Přátelé si jich několik natrhají a Kurt jim vyrobí Rychlé, Těžké a Vodní PokéBally.
Hmyzí zápasení – ukázkový obrázek

Hmyzí zápasení

Anglický název: Gettin' the Bugs Out

Světe div se, Azalkové město má i stadion - a gym leaderem je tu chlapec Bugsy. Už z jeho jména je jasné, že jde o hmyzí stadion... věřili byste, že Misty není moc nadšená? ;) Ale teď vážně - porazí Ash Spinaraka a Scythera a získá Rojový odznak?
Farfetch'dova dobrodružství – ukázkový obrázek

Farfetch'dova dobrodružství

Anglický název: A Farfetch'd Tale

Ash a přátelé přicházejí do Uhlového lesa. Musí malému chlapci pomozt nalézt uprchlého Farfetch'da a pak Pokémonovi pomozt naučit se řezavý útok, aby mohl kácet stromy. Dokáží to?
Výměnný bazar – ukázkový obrázek

Výměnný bazar

Anglický název: Tricks of the Trade

Přátelé navštíví město, ve kterém se koná nějaká Pokémonní slavnost - součástí jí je i výměna Pokémonů. Jessie nedopatřením vymění svého Lickitunga za Wobbufeta, se kterým zažijeme ještě plno komických situací.
Hasičská soutěž – ukázkový obrázek

Hasičská soutěž

Anglický název: The Fire-ring Squad

Pozor pozor! Squirtlova banda se vrací na scénu! Začíná hasičská soutěž a na ní přijede i tým hasiču z Rumělkového města - a Ashův Squirtle se vrací ke své staré bandě a velí jí tak, aby získala vítězství. Povede se jim to?
Malý, ale silný – ukázkový obrázek

Malý, ale silný

Anglický název: No Big Woop

Nebezpečná cesta tunelem – ukázkový obrázek

Nebezpečná cesta tunelem

Anglický název: Tunnel Vision

Hodina Houndourů – ukázkový obrázek

Hodina Houndourů

Anglický název: Hour of Houndour

Zápas o Totodila – ukázkový obrázek

Zápas o Totodila

Anglický název: The Totodile Duel

Ash a Misty spatří divokého Totodila a oba naráz po něm vrhnou své Vodní Pokébally. Totodile se do jednoho z nich chytí, ale přátelé neví, do kterého. Tudíž si o Pokémona dávají zápas... kdo asi vyhraje? Misty nebo Ash?
Žhavý zápas – ukázkový obrázek

Žhavý zápas

Anglický název: Hot Matches

Láska v Totodilím stylu – ukázkový obrázek

Láska v Totodilím stylu

Anglický název: Love, Totodile Style

Chytrá sova – ukázkový obrázek

Chytrá sova

Anglický název: Fowl Play

Ash a ostatní naráží na profesora, který má problém - chtěl by chytit vzácně zbarveného Noctowla, aby ho mohl zkoumat. Jenže sova je na něj moc chytrá. Ash pokouší své štěstí a snaží se shiny Noctowla chytit sám. A to se mu nakonec podaří.
Lesní nesnáze – ukázkový obrázek

Lesní nesnáze

Anglický název: Forest Grumps

Psychický pomocník – ukázkový obrázek

Psychický pomocník

Anglický název: The Psychic Sidekicks

Věštění osudu – ukázkový obrázek

Věštění osudu

Anglický název: The Fortune Hunters


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní