Pikachu.cz
Jméno: Heslo:

Anime

Seriálové řady >> Park zápasů

[Půlnoční duel... duch nebo psychika?] – ukázkový obrázek

[Půlnoční duel... duch nebo psychika?]

Anglický název: není

Levandulové město a jeho okolí je známo výskytem duších a psychických Pokémonů. A nejinak tomu bude i v této epizodě - Ash a ostatní navštíví opuštěné městečko, ve kterém válčí dvě skupiny Pokémonů - psychičtí a duchové. Psychičtí Pokémoni mají rádi hlasitou hudbu a to duchům vadí... rozřeší naši přátelé nějak jejich spor?
[Návštěva u Manene] – ukázkový obrázek

[Návštěva u Manene]

Anglický název: není

Na začátku epizody zjišťujeme, že Mayin Munchlax a Jamesův Chimecho jsou nějak zvláštně nemocní. Poté se celá skupinka setkává se dvěma lidmi, kteří se ukáží být Jamesovými prarodiči. Ti bydlí v honosném domě, ve kterém James vyrůstal. Jenže historie nikoho nezajímá, důležité je zdraví Pokémonů. Jenže s Chimechem to nevypadá moc dobře... přežije? A co bude s dědečkovým Manenem, který si Jamese tak moc oblíbil?
[Elektrická droga lásky] – ukázkový obrázek

[Elektrická droga lásky]

Anglický název: není

Brock a Ash trénují na Ashův zápas v Aréně zápasů. Při tréninku se Brockův Mudkip vyvine a Brock si hned běží dát zápas s další trenérkou. Ovšem Marshtomp, který ještě neovládá své útoky, zraní trenérčina Flaaffyho. Ash a ostatní se tedy vydávají hledat lékárnu, ve které by pro Flaaffyho měli lék. Podaří se jim lékárnu najít?
[Konfrontace v Aréně zápasů] – ukázkový obrázek

[Konfrontace v Aréně zápasů]

Anglický název: není

Ash a přátelé konečně dorazili do Battle Areny, arény zápasů! Zdejší hlavní trenér už Ashe očekává, a jak se ukáže, je to mladá dívka. Jmenuje se Greta a její Medicham je velmi silná. Ash si tentokrát na pomoc přivolá svého Snorlaxe, který se u profesora Oaka naučil pár nových, velmi zajímavých útoků. Dokáže Ash Medicham porazit a získat od Grety symbol Podstaty?
[Chovatelské středisko a Pokémonní vejce] – ukázkový obrázek

[Chovatelské středisko a Pokémonní vejce]

Anglický název: není

Ash a ostatní po své cestě do Dómu zápasů narážejí na chovatelské středisko, kde mají plno Pokémonních vajíček. A to je velmi lákavý cíl pro Rakeťáky. V téhle epizodě se stane několik důležitých věcí, tady nebudu spoilerovat, můžete je najít v Pokénovinkách.
[Rival... kytarista?] – ukázkový obrázek

[Rival... kytarista?]

Anglický název: není

Druhá Pokémonní Contest v Kanto může začít! Do Stříbrného městečka samozřejmě dorážejí i naši přátelé v čele s nedočkavou May, která do soutěže přihlásí Combuskena. Jejím finálovým soupeřem se stane kytarista, který má Venusaura. Travní Pokémon umí jeden velmi zajímavý útok... dokáže May svému soupeři zpřetrhat struny a vyhrát tak Stříbrný ribbon?
[Dragonairovo jezero] – ukázkový obrázek

[Dragonairovo jezero]

Anglický název: není

Příběh o staré lásce a tajemném zachránci... Zlý Crawdaunt terorizuje lidi i Pokémony, kteří žijí poblíž jezera... A to je samozřejmě úkol pro Ashe a jeho kamarády. Vydávají se Crawdaunta zpacifikovat a jak plyne čas, zamotávají se do neskutečného příběhu...

[Zápas živlů v Dómě zápasů] – ukázkový obrázek

[Zápas živlů v Dómě zápasů]

Anglický název: není

Ash je slavný! Všude jsou jeho fanoušci a novináři.... ještě že je poblíž Scott, který všechny zklidní a uspořádá tiskovou konferenci. A ptáte se proč takové nadšení? Ano, je to tak - Ash navštívil Dóm zápasů (Battle Dome). A je vám asi jasné, že proto, aby porazil zdejší hvězdu - Tuckera a získal tak další zlatý symbol. Dokáže porazit Swamperta a Arcaninea?
[Malý, ale děsivý... Elekid] – ukázkový obrázek

[Malý, ale děsivý... Elekid]

Anglický název: není

Divoký Elekid v rozrušení ukradne Mayino pokémonní vajíčko a hledání může začít! Když se do všeho připletou Rakeťáci a přidá se i evoluce jednoho z Pokémonů našich hrdinů, vznikne poměrně dobrá epizoda ;)
[Pokémonní hlídač přichází! Zachraňme Celebiho] – ukázkový obrázek

[Pokémonní hlídač přichází! Zachraňme Celebiho]

Anglický název: není

Naši přátelé se chtějí dostat do Fuchsiového města, ale Cycling road je dočasně uzavřena... musí se to vzít pěšky. Po cestě se ztrácí Pikachu a objevuje se podivná dívka Hinata. Představí se našim přátelům jako Pokémonní Ranger a vysvětlí, že někde v této oblasti se skrývá zraněný Celebi, kterému je třeba pomoci. Moc zajímavá epizoda, kde se nám představí Rangeři a jejich účel.
[Bonsly a škola ninjů] – ukázkový obrázek

[Bonsly a škola ninjů]

Anglický název: není

Naši kamarádi dorážejí do výcvikového střediska pro ninjy. Brock je opět zaujat nějakou místní krasavicí a tak donutí Ashe a ostatní, aby se zúčastnili jednodenního výcviku. Brzy zjišťují, že se v táboře děje něco podivného. Je tam totiž slyšet neustálé naříkání nějakého Pokémona...
[May cestuje časem] – ukázkový obrázek

[May cestuje časem]

Anglický název: není

Viděli jste hoso speciál s Richiem a Celebim, jak cestuje zpět v čase, aby zachránil chlapce mladé sestry Joy před smrtí? Tak tohle je něco podobného. Jenže tentokrát zpátky v čase cestují May, Squirtle a Meowth. A ne za pomoci Celebiho, ale za pomoci medailonku s fotkou muže, který zemřel při srážce dvou vlaků. Je tedy jasné, že se ho May a ostatní musí pokusit zastavit, aby do vlaku nenastupoval. Podaří se jim to? A ve kterého Pokémona se nakonec vylíhne Mayino Pokémonní vajíčko?
[Zápas s královnou Tunelu Zápasů] – ukázkový obrázek

[Zápas s královnou Tunelu Zápasů]

Anglický název: není

Konečně! Jsme ve Fuchsiovém městě a zápas o Ashův čtvrtý symbol může začít! Na scénu přichází Lucy, která se nám zamiluje do Brocka. Nevěříte? Je to tak. Jenže o to tu vůbec nejde. Ash má před sebou dva velmi těžké soupeře - Sevipera a Milotica. Dokáže je jeho nově vyvinutý Donphan porazit?
[Orientační šampionát] – ukázkový obrázek

[Orientační šampionát]

Anglický název: není

Po cestě k Paláci zápasů na Pěnových ostrovech naši přátelé navštěvují ostrov, kde se má odehrát pokémonní orientační běh. Samozřejmě že se přihlásí a přihlásí se i Rakeťáci, vidina hromady berries jako ovoce je lákavá. A tak se každý s jedním ze svých Pokémonů vydává oběhnout nádherná stanoviště v přírodě a získat razítko. Vyhraje Ash a Pikachu, May a Eevee, Brock a Bonsly, Max a Munchlax... nebo snad Jessie a Meowth nebo James s Manenem?
[Munchlaxova šance] – ukázkový obrázek

[Munchlaxova šance]

Anglický název: není

Harleyho už nebaví prohrávat s May v contestech a tak se rozhodne vytrénovat si nového Pokémona - Octilleryho. A pak se utká s May ve finále dalšího contestu. Kdo tentokrát vyhraje? Nedůvěřuje May svému Munchlaxovi a jeho útoku Metronome až příliš?
[Grovyle VS Tropius] – ukázkový obrázek

[Grovyle VS Tropius]

Anglický název: není

Láska hory přenáší. A když ne, tak alespoň Pokémony vyvíjí. Je to tak, Ashův Grovyle se po osmdesáti epizodách vyvíjí. Zamiloval se do Meganie, jenže ta už svou lásku našla... Tropiuse. A nepomáhá ani to, když se ho travní Pokémon ještě ve fázi Grovyla snaží porazit. Nepomáhá ani evoluce. A navíc Sceptile nebyl na evoluci ještě tak úplně připraven, takže... přijde o všechny své útoky. Je to tak...
[Contest v Yuzuhira] – ukázkový obrázek

[Contest v Yuzuhira]

Anglický název: není

Další contest začíná, a tentokrát na scénu přichází Drew (Shuu) a jeho vášnivá fanynka, která se snaží být stejná jako on. Jenže po minulé prohře s Harleym je May odhodlána zvítězit za každou cenu... povede se jí konečně získat svůj třetí ribbon?
[Sceptile a blýskání na lepší časy] – ukázkový obrázek

[Sceptile a blýskání na lepší časy]

Anglický název: není

Jsme na Pěnových ostrovech, konkrétně na ostrově s džunglí, kde se má nacházet Palác zápasů. Jenže na to Ash teď nemá ani pomyšlení. Snaží se se Sceptilem naučit zpátky jeho staré útoky, které při evoluci ztratil. Jenže se mu nedaří... Sceptile utíká do divočiny. Najde ho Ash ještě vůbec někdy?

[Divoký zápas v Paláci Zápasů] – ukázkový obrázek

[Divoký zápas v Paláci Zápasů]

Anglický název: není

Scpetile je konečně připraven a umí nové útoky. Takže zápas v džungli o Ashův pátý symbol může začít! Heracross a Sceptile proti Venusaurovi a Clydolovi... jak tohle dopadne? Abych nezapomněl, tohle vůbec není klasický zápas. Pro pravý požitek by se měl sledovat z balónu, jako to dělají Scott, May, Max a Brock ;)
[Královna Manene a král Bonsly] – ukázkový obrázek

[Královna Manene a král Bonsly]

Anglický název: není

Rakeťáci zaútočí na skupinku, ale Mayin Munchlax použije Metronome a díky útoku Uproar Rakeťáky odpálkuje. Bohužel se skupinka roztrhne - na Pokémony a na lidi... ano, už zase... *vzdych*

[Tajemný cizinec v červeném plášti] – ukázkový obrázek

[Tajemný cizinec v červeném plášti]

Anglický název: není

Tajemný cizinec terorizuje Pokémony trenérů ve velkoměstě a nikomu se nedaří odhalit jeho identitu. Podaří se to May, která se na vlastní pěst vydává po původu tajemného mluvícího Pokémona pátrat?
[Vyhraje Brock stužku?] – ukázkový obrázek

[Vyhraje Brock stužku?]

Anglický název: není

Tak tohle tu ještě nebylo! Brock se kvůli krásné pokémonní chovatelce rozhodne přihlásit do soutěže, aby jí předvedl, že dokáže vyhrát. Samozřejmě skončí ve finále s May, která chce získat svůj čtvrtý ribbon. Jak dopadne zápas Marshtompa a Eeveeho, který se právě naučil Shadow Ball?

[Smoochum a tři sestry Jynx] – ukázkový obrázek

[Smoochum a tři sestry Jynx]

Anglický název: není

[Až nahoru na Věž] – ukázkový obrázek

[Až nahoru na Věž]

Anglický název: není

Ash a přátelé konečně dorážejí k Věži zápasů. Ash a Pikachu jsou celí nadšení a když utíkají k Věži, zaútočí na ně Beedrilové. V této beznadějné situaci se objevuje Anabel a divoké vosy zastavuje... A zápas o Ashův šestý zlatý odznak může začít! Dokáže Ash porazit Anabel a jejího Metagrosse a Alakazama? Bohužel, nedokáže... Alespoň ne v téhle epizodě.
[Telepatický zápas ve Věži Zápasů] – ukázkový obrázek

[Telepatický zápas ve Věži Zápasů]

Anglický název: není

Anabel minule vyhrála, ale teď už Ashe porazit nedokáže. Šestý zlatý symbol je jeho a Ashovi teď už nebrání vůbec nic vydat se zpátky skoro na začátek - totiž do Cínovéh města (ano, tam má Brock stadion a rodinu) - V Cínovém městě totiž vyrostla nová atrakce... Pyramida zápasů, poslední ze zkoušek...

[Ranger opět na scéně] – ukázkový obrázek

[Ranger opět na scéně]

Anglický název: není

Ash a přátelé se setkávají se svou starou známou - pokémonní rangerkou Hinatou. Ta přijela do zdejší oblasti aby zjistila, proč zde nikomu nefungují pokébally. Pátrání přivede naše hrdiny na cestu záhadnému tvoru - Deoxysovi, který dokáže měnit podoby a navíc způsobuje náhodné erupce na Slunci, které mají za následky děsivé věci. Vše se ovšem zvrtává a Deoxys unáší Maxe a Meowtha do jiné reality... Dokáže Hinata se svými schopnostmi pokémonního rangera Deoxyse zastavit?
[Třpytivá legenda o Sudowoodovi] – ukázkový obrázek

[Třpytivá legenda o Sudowoodovi]

Anglický název: není

Naši přátelé prochází rozlehlou oblastí v okolí Tohjo Falls a když se zastaví v lese, narazí na velmi zvláštního Pokémona. Sudowooda, který je celý ze zlata. Ash se Pokémona snaží chytit, ale ten už svého majitele očividně má. Když se však naši hrdinové v dalším městě o zlatém Sudowoodovi zmíní, vypukne pravá zlatá horečka a Pokémona se vydává hledat mnoho zlatokopů...
[Harleyho temná stránka] – ukázkový obrázek

[Harleyho temná stránka]

Anglický název: není

Přátelé, za měsíc začíná Grand Festival a May nemá pátý ribbon! To se musí napravit. A samozřejmě jak jinak, než účastí v poslední soutěži, která se před Festivalem koná. Kde jsou soutěže, tam musí být i Harley, ten už svých pět ribbonů má. A my se konečně dozvídáme, proč Harley tak moc nesnáší May... A vzhledem k tomu, že ji nesnáší čím dál víc a chce jí účast na Festivalu překazit, půjčí své Pokémony Rakeťákům... a bude se snažit pomoct Jessie k vítězství.
[Poslední Pokémonní soutěž] – ukázkový obrázek

[Poslední Pokémonní soutěž]

Anglický název: není

May se dostala před začáteční kola soutěže a je připravena vybojovat svůj pátý ribbon, aby se mohla zúčastnit Grand Festivalu, který se koná za měsíc v Indigové nížině. Ale její rival Harley se jí v tom snaží všemožně zabránit. Půjčí Jessii svého Banneta a Cacturna, aby May ve finálovém zápasu porazila a znemožnila jí získat ribbon. Dokáže May vyhrát?
[Rakeťáci mizí ze scény] – ukázkový obrázek

[Rakeťáci mizí ze scény]

Anglický název: není

Poté, co se Rakeťákům zase nepovedlo ukrást Pikachu, se naši staří známí Jessie, James a Meowth rozejdou ve zlém a jsou pevně rozhodnuti jít si po vlastních cestách i bez Rakeťáků. Dopadne to tak, že se spárují se svými rivaly, Jessie se dá dohromady s Butchem a James zase s Cassidy. Oba týmy chtějí dokázat že umí plnit úkoly a tak se opět zaměří na ukradení Pikachu. Zvládnou to? A dokáží se Jessie a James opět usmířit?

[Cínový stadion v ohrožení] – ukázkový obrázek

[Cínový stadion v ohrožení]

Anglický název: není

Na své cestě do Pyramidy zápasů se naši přátelé zastaví v Cínovém městě na stadionu, aby se setkali s Brockovou rodinou. Na Brocka tu čekají dvě překvapení - jeho Onix se vyvinul na Steelixe a stadion je totálně zanebadný, protože se o něj nikdo nestará. Když se Brock snaží opravit co se dá, přicházejí Rakeťáci v přestrojení. Mají sebou dva Pokémony, Charizarda a Aggrona, které jim doručil rakeťácký Delibird přímo od Giovanniho. Mají se pokusit převzít nadvládu na stadionem... Dokáží se jim Ash a Brock postavit a stadion ubránit?
[Legendární Pyramida zápasů] – ukázkový obrázek

[Legendární Pyramida zápasů]

Anglický název: není

Naši přátelé konečně dorazili do Pyramidy. Ihned po vstupu spatří bronzovou sochu Pikachu a kamenný pokéball. Ukáže se poslední frontier brain - Brandon - a varuje Ashe, aby se pokéballu nedotýkal. Jenže Ash, protože je to Ash, to udělá. Z pokéballu se vynoří černý kouř a ovládne Ashe. Mezitím se ukáže divoký Regirock a zatímco zápasí se Sceptilem, Brandon a Pikachu vyléčí Ashe pomocí bleskového útoku, jak jinak. Brendan Ashovi oznámí, že ho čeká ještě více zápasů, jestli chce svůj poslední symbol... a odlétá z Pyramidy pryč. Naši přátelé celí udivení stojí na místě, když tu nad Pyramidou přelétá Ho-oh a zanechává za sebou nádhernou duhu...
[Slaking Kong] – ukázkový obrázek

[Slaking Kong]

Anglický název: není

Na své cestě k dalšímu nalezení Battle Pyramid naši hrdinové naráží na skupinku opičích Pokémonů, kteří nesou berry a ostatní věci před obří ohradu, ve které podle legendy žije obří Slaking. Ash, May, Max a Brock se do toho všeho samozřejmě zamotají a nakonec zjistí, že obří Slaking není nic jiného než podvod. V téhle epizodě začne Ashe pronásledovat samička Aipoma, která, jak se zdá... no, nechte se překvapit.

[Zdvihněte oponu, Festival začíná] – ukázkový obrázek

[Zdvihněte oponu, Festival začíná]

Anglický název: není

A je to tady - Grand Festival v Kantu právě začíná! Vracíme se zpět do Indigové nížiny... ale jak říká sama May, teď není čas na vzpomínky. První epizoda Grand Festivalu se věnuje předváděčkám útoků, samozřejmě dál postupují všichjni čtyři lidé, kteří nás zajímají - May, Drew, Harley a taky Saori, dávná Brockova známá z Cínového města.
[Harley a May! Na scénu!] – ukázkový obrázek

[Harley a May! Na scénu!]

Anglický název: není

Začíná druhé kolo Festivalu a tím jsou samozřejmě zápasy, tentokrát dva na dva. Prakticky celá epizoda je o zápasu May a Harleyho, který, samozřejmě po dlouhém těžkém boji vyhraje May. Nám jde spíš o to, jestli vyhraje zápas proti Drewovi, který začne ke konci téhle epizody.
[Kdo to vyhrál Festival?] – ukázkový obrázek

[Kdo to vyhrál Festival?]

Anglický název: není

May porazila Drewa, ač se to zdá nemožné. A tím pádem se dostala do Top2. Jenže bohužel... bohudík...? Její finálovou protivnicí se stala Saori, Brockova dávná kamarádka... A jak to celé dopadlo? Přece vám to tu nebudu říkat, buď se na epizodu sami podívejte, nebo si to zjistěte jinde xD
[Aipom a král] – ukázkový obrázek

[Aipom a král]

Anglický název: není

Naprosto nesmyslná epizoda, ve které jde zhruba o to, aby se diváci víc seznámili se samičkou Aipoma, kterou si Ash chytil v minulé epizodě. Tahle epizoda je tak moc divná, že se k ní prostě nedá napsat žádný popisek. Je mi líto.
[Hudební klaun Perap] – ukázkový obrázek

[Hudební klaun Perap]

Anglický název: není

V anime se nám objevil další pokémon z nové generace, a je to Perap. Pokémonní paoušek, který opakuje všechno co před ním kdo řekne. Patří dívce, která s ním nacvičuje vystoupení pro děti ze sirotčince. Napodobování jde Perapovi dobře, akorát se mu nějak nedaří zůstat na jednom místě a tak pořád ulétá pryč. A od toho tu jsou Ash a ostatní. Pomáhají Perapa chytit a zároveň si připravují i své vystoupení pro děti.

[Zatoulaný Weavile útočí] – ukázkový obrázek

[Zatoulaný Weavile útočí]

Anglický název: není

Yup, i mezi pokémony jsou žárlivci. Tentokrát bojují dva Weavilové o jednu samičku Sneasela - a jen tak mezi námi, vyřeší to (na pokémony) opravdu originálně. V závěru epizody se s ní totiž oba drží za ruce a odcházejí... že by si chtěli dát trojku?
[Zpět do Pyramidy] – ukázkový obrázek

[Zpět do Pyramidy]

Anglický název: není

Ash si myslí, že dostatečně vytrénoval své Pokémony a tak se může vrátit zpátky do Pyramidy zápasů - ale pro jistotu si předtím dá ještě jeden zápas, a to se sestrou Joy a její Chansey. Prohraje. Jelikož se od Brandona dozví, že bude bojovat proti Registeelovi, povolá od Oaka Torkoala a po dlouhém a napínavém boji těsně prohraje. Poprvé v anime, co Ash prohrál proti stejnému protivníkovi dvakrát za sebou.
[May a Drew, rivalové navěky] – ukázkový obrázek

[May a Drew, rivalové navěky]

Anglický název: není

Epizoda plná zvratů. May a Drew si dávají svůj poslední zápas (Butterfree a Roselia VS Combusken a Beautifly), v porotě zasedají profesor Oak a Scott, moderuje sestra Joy. Když May prohraje, dozvídá se od Drewa, že odchází soutěžit do Johto. Harley se k němu přidává a láká sebou do Johto i Jessie... Zároveň Ash dostává pohlednici od Garyho, který podle všeho čeká v Shinou.
[Zaneprázdněné Středisko] – ukázkový obrázek

[Zaneprázdněné Středisko]

Anglický název: není

Ash znovu prohrál a tak se snaží relaxovat a vymyslet novou strategii... jenže na to bohužel nemá čas. Sestra Joy omdlí a je na našich přátelích, aby jí v Pokéstředisku zastoupili. Zdá se že toho mít na práci moc nebudou, když v tom se nedaleko vybourá auto plné Pokémonů...
[První Pokémoni, poslední zápas] – ukázkový obrázek

[První Pokémoni, poslední zápas]

Anglický název: není

Po druhé prohře s Brendanem se Ash rozhodne povolat zpátky své první Pokémony - Bulbasaura, Charizarda a Squirtla. Jeho cílem je teď dosáhnout souhry těchto Pokémonů (a Pikachu) a vrátit se potřetí (a naposledy) do Pyramidy... samozřejmě pro sedmý a poslední symbol. Jenže bude to tak jednoduché? Tentorkát Ashe čeká zápas 4 na 4...
[Potřetí a naposLEDy] – ukázkový obrázek

[Potřetí a naposLEDy]

Anglický název: není

Solrock, Shedinja, Dusclops a Regice proti Pikachu, Bulbasaurovi, Charizardovi a Squirtlovi. Ash proti Brendanovi. Dokáže na svůj třetí (a poslední možný) pokus získat sedmý symbol Battle Frontieru a odstranit tak poslední překážku, která mu stojí v cestě do zbrusu nového světa? Pokud Ash uspěje, může se stát kandidátem na nového Frontier Brain. No uznejte sami, není tato nabídka lákavá?
[Říct sbohem je nejtěžší] – ukázkový obrázek

[Říct sbohem je nejtěžší]

Anglický název: není

Ash odmítl Scottovu nabídku na kandidáta na nového Frontier Brain; ještě se necítí na to, aby se někde usadil. Už se chystá opustit středisko, ve kterém poslední dobou pobýval, ale May ho přemluví, ať zůstanou ještě na Pokémon Contest, která se tu má co nevidět konat. Ash souhlasí a protože nemá nic lepšího na práci, zúčastní se Contestu taky. Souhrou okolností skončí ve finálovém zápase Ash proti May; neboli Sceptile proti Combuskenovi. Sceptile už už vyhrává, ale Combusken... se najednou... vyvíjí...

[Na konci cesty] – ukázkový obrázek

[Na konci cesty]

Anglický název: není

Přišel čas říct naše sbohem May a Maxovi, ale ještě než se rozloučíme úplně, May napadne jistá myšlenka... Ash míří domů, do Oblázkového města. Před jeho branami na něj však čeká vpravdě šokující překvapení.

  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní