Pikachu.cz
Jméno: Heslo:

Anime

Seriálové řady >> Pokračujem': Finální zápas

[Podmořský poklad] – ukázkový obrázek

[Podmořský poklad]

Anglický název: Really, Really Relicanth / Rellicanth Really Can

Na jejich cestě do Mossdeep City narazí Ash a ostatní na několik lidí, kteří hledají fragmenty starobylého pokladu. Co jsou zač záhadní rybí Pokémoni, kteří měli být vyhynulí už před milióny lety a jak vlastně dovedou pomoct při hledání pokladu?
[Tajemný vývoj mořských příšer] – ukázkový obrázek

[Tajemný vývoj mořských příšer]

Anglický název: The Evolutionary War

Po své cestě do Mosdeep Town Ash a ostatní přijíždějí na ostrov, na kterém žijí Clamperlové, Huntailové a Gorebyssové - a chtějí přijít na kloub tomu, jak se vlastně vyvíjejí. Podaří se jim to?
[Zápas svalů] – ukázkový obrázek

[Zápas svalů]

Anglický název: Training Wrecks

Pořád na cestě do Mossdeep City se Ash a přátelé dostávají na ostrov Ganga, kde je posilovací středisko. Zdejší treneři hodně dbají na fyzičku vlastní i fyzičku svých Pokémonů. Ash v téhle epizodě opět bude zápasit dva-na-dva, a ptáte se proti komu? Proti Walreinovi a Quagsirovi.
[Legendy se probouzejí] – ukázkový obrázek

[Legendy se probouzejí]

Anglický název: Gaining Groudon

Na konci minulé epizody Ashův Pikachu odpálil Rakeťáky pryč pomocí bleskového útoku, ostatně jako vždy. Jenže tentokrát se něco porazilo a ze scény zmizeli i naši kamarádi. Teď plavou v moři a hledají záchranu. Brzy vystoupí do ponorky, která ovšem patří týmu Magma. V téhle epizodě se konečně dočkáváme Kyogreho, týmu Magma a Aqua i jednoho starého známého, který zasáhne v nejlepší chvíli. Taky máte šanci vidět evilního Pikachu s Blue Orbem uvnitř těla.
[Souboj titánů] – ukázkový obrázek

[Souboj titánů]

Anglický název: The Scuffle of Legends

Přímé pokračování předchozí epizody. Tým Magma nedopatřením vypustil Kyogreho ven, do moře a Rakeťáci nešťastnou náhodou probudili Groudona, ukrytého na lodi týmu Aqua. Titáni se chystají k souboji. Pikachu je ovládán Groudonem. Co se to sakra děje?

[Zápas ve vesmírném středisku!] – ukázkový obrázek

[Zápas ve vesmírném středisku!]

Anglický název: It's Still Rocket Roll For Me

Ash a ostatní konečně dorazili do Mossdeep City, kde se nachází sedmý stadion Hoennské ligy a také vesmírné středisko. V době příchodu našich přátel do města se chystá odpálení rakety a u toho oni prostě nesmějí chybět.
[Dvojtý zápas o odznak] – ukázkový obrázek

[Dvojtý zápas o odznak]

Anglický název: Solid As A Solrock

V minulém díle se Ash seznámil s Gym Leadery v Mossdeep City a teď je chce konečně vyzvat na zápas. Jak si povedou Pikachu a Swellow proti Solrockovi a Lunatonovi?
[Zemětřesení] – ukázkový obrázek

[Zemětřesení]

Anglický název: není

Epizoda nebyla nikde vysílána.
[Drake z Elitní čtyřky] – ukázkový obrázek

[Drake z Elitní čtyřky]

Anglický název: Vanity Affair

Ash a ostatní se vydávají na cestu k poslednímu stadionu a dalším contestům a na své cestě potkávají záhadného člena Hoennské Elitní čtyřky. Je jím Drake a jelikož je zaujat Ashovými dovednostmi, vyzve ho na zápas.
[Fosílie ožívají] – ukázkový obrázek

[Fosílie ožívají]

Anglický název: není

Ash, připravující se na svůj poslední zápas na stadionu v Sootopolis City a May, natěšená na svojí další Contest na Izabském ostrově i s Brockem a Maxem se dostanou na ostrov, kde je přepadnou vyhynulí Pokémoni. Říkáte si, že tohle už tu jednou bylo? Ale kdepak :)

[Pozor na Izabskou soutěž] – ukázkový obrázek

[Pozor na Izabskou soutěž]

Anglický název: není

Skupinka konečně dorazila na Izabský ostrov, kde se koná čtvrtá Pokémonní Contest, ve které musí May vyhrát, nebo se nedostane na Grand Festival. Povede se jí porazit Harleyho a jeho Cacturna a získat tak Izabský ribbon?
[Obří Claydoll útočí] – ukázkový obrázek

[Obří Claydoll útočí]

Anglický název: není

Při své cestě narazí přátelé na podivný obří Pokéball, vytesaný do hory a pak zažijí šok - uvnitř je obří Pokémon, Cladoll! Větší než cokoliv, co dřív viděli. A řítí se na malou vesničku na úpatí hory. Dokážou ho přátelé zastavit?
[Zamilovaný Lombre] – ukázkový obrázek

[Zamilovaný Lombre]

Anglický název: není

Ash si chce dát zápas s Brockem, ale Brockův Lombre najednou uteče. Je nalezen, jak doráží na samičího Mawila. Jenže Mawille ho nemá rád. Ale postupem času se do něj přeci jen zamiluje. Ovšem nehody se stávají... A evoluce taktéž.
[Tajemné jezero přeludů] – ukázkový obrázek

[Tajemné jezero přeludů]

Anglický název: není

Další tajuplná poušť na cestě našich kamarádů. Jací Pokémoni v ní žijí? A skrývá snad nějaké tajemství?
[Absolutní pohroma] – ukázkový obrázek

[Absolutní pohroma]

Anglický název: Absol-ute Disaster

Ve skoro opuštěné hornaté vyschlé oblasti potkají naši přátelé skupinku lidí, která hledá zvláštního Pokémona Absola. Jenže o něm se říká, že když je viděn, že v brzké době následuje živelná katastrofa. Potkají ho nakonec? A co když nedokážou zastavit... ale to už bych řekl moc, jen se podívejte sami.
[Ledový Snorunt] – ukázkový obrázek

[Ledový Snorunt]

Anglický název: Let It Snow, Let It Snow, Let It Snorunt

A jsme v horách. Místní středisko má problém, terorizuje ho jakýsi divoký Pokémon, nikdo nemůže odhalit, co je vlastně zač. Až na scénu nastoupí Ash. Ukáže se, že jde o Snorunta, který strašně moc chce trenéra.
[Zachraň Raltse, Maxi] – ukázkový obrázek

[Zachraň Raltse, Maxi]

Anglický název: Do I Hear a Ralts?

Ash, May, Brock a Max se konečně přibližují k moři a tím i k ostrovu Sootopolis, kde je osmý stadion. Ale ještě je čeká jedna nechtěná zastávka - musí pomoct malému nemocnému Raltsovi. Ujme se toho Max. Dokáže to? A co Rakeťáci?
[Vodní umělec Juan] – ukázkový obrázek

[Vodní umělec Juan]

Anglický název: A Great Eight Fate

A je to tu, konečně! Sootopolis City přivítalo naše přátele s otevřenou náručí. Ash tvrdí, že zdejší gym leader by se líbil Misty a má nejspíš pravdu - je to člověk, který se vyžívá v kouzlech a představeních s vodou a vodními Pokémony!
[Zkušenosti VS strategie] – ukázkový obrázek

[Zkušenosti VS strategie]

Anglický název: není

Druhá část zápasu o Deštivý odznak s Juanem. Předvedou se nám Luvdisc a Milotic. Tentokrát je to o tom, jestli dokáže zvítězit Ash a jeho strategie, nebo Juan a jeho zkušenosti...
[Linoone sbírá předměty] – ukázkový obrázek

[Linoone sbírá předměty]

Anglický název: není

Ash má všech osm odznaků, ale cesta do ligy je ještě dlouhá... Co je to za Pokémona, který krade všechno, na co přijde?
[Tajemný ostrov Wynautů] – ukázkový obrázek

[Tajemný ostrov Wynautů]

Anglický název: není

Naši přátelé se na své cestě do Pacifidlog Town zastaví na tajemném ostrově, který je ve hrách známý jako Mirage Island. Potkají tu Drewa, který trénuje na Grand Festival... Během bouře dojde k rozdělení skupinky. Kdo jsou záhadní Pokémoni, kteří zachrání našim přátelům život?
[Rolující Donphani] – ukázkový obrázek

[Rolující Donphani]

Anglický název: není

Už jen jediný ostrov dělí naše hrdiny od Pacifidlog Town! Jenže při cestě přes něj naši přátelé zjišťují, že je plný Donphanů, kterým právě nastal čas páření... a jak si hledají samičky? Tím, že předvádějí svůj útok Rollout. Který z Donphanů získá shiny samičku? A stihne May loď do Pacifidlog?
[Chaotická bitka o ribbon] – ukázkový obrázek

[Chaotická bitka o ribbon]

Anglický název: není

Pacifidlogská soutěž právě začíná! Poslední soutěž, ve které mohou zájemci o účast na Grand Festivalu získat Ribbon! Tři mladí nadějní koordinátoři se střetnou v zápasu o vlnkový ribbon, který jim může zajistit úspěch a slávu... kdo vyhraje?
[Poslední šance] – ukázkový obrázek

[Poslední šance]

Anglický název: není

Houndoom, Skitty nebo Jinx? Kdo z koho? První kolo Contestu je za námi a teď jsou na řadě soutěžní zápasy... dokáže May koordinovat svou Skitty až k vítězství?
[Mít tak svého Munchlaxe] – ukázkový obrázek

[Mít tak svého Munchlaxe]

Anglický název: není

May má všech pět ribbonů a jelikož má skupinka před zahájením Grand Festivalu ještě trochu času, chce se May konečně naučit míchat PokéBlocky. Přihlásí se tedy do rychlokursu v jednom z PokéStředisek... ale bohužel její namixované PokéBlocky, pojmenované "Vynikající May" nechutnají žádnému Pokémonovi... nebo snad ano?
[Ocelově tvrdý rival] – ukázkový obrázek

[Ocelově tvrdý rival]

Anglický název: není

Varování - po této epizodě by si někdo mohl myslet, že Misty velmi přibrala na váze a vrátila se do seriálu - ale tak to není! Opravdu je to nový charakter, jeho japonské jméno je Masamune. Proč umí jeho Beldum jediný útok? A co je jeho cílem?
[Brody a ribbonový pohár] – ukázkový obrázek

[Brody a ribbonový pohár]

Anglický název: není

Na lodi, plavící se na Grand Festival, se veze i cena pro hlavního vítěze turnaje - Ribbonový pohár. Jenže idylka nikdy netrvá dlouho... falešná důstojnice Jenny (tentokrát ne v podání Rakeťáků) odnese pohár a zmizí s ním - a vyšetřování může začít!
[meziepizoda - Žhavé Hoennské zápasy] – ukázkový obrázek

[meziepizoda - Žhavé Hoennské zápasy]

Anglický název: není

Sestřihová epizoda s výběrem nejlepších zápasů Ashe a May. Na jejím konci skupinka konečně dorazí do města Slateport Town, na pláž... kde se před nimi rozkládá velké prostranství, na kterém se bude odehrávat Grand Festival.
[Nechť Festival započne!] – ukázkový obrázek

[Nechť Festival započne!]

Anglický název: není

První část trojdílné epizody. Začínají výběrová kola a kvalifikace na Grand Festival... May přijede podpořit její matka, a setkáme se tu s plno starými přáteli - například s Harleyem a Drewem.
[Zapáleni do Festivalu!] – ukázkový obrázek

[Zapáleni do Festivalu!]

Anglický název: není

May VS Harley, May VS Drew, Harley VS Drew... A konečně můžou začít doopravdové předváděčky a zápasy... Harley a May jsou hned ze začátku postaveni před rozhodující zápas - jeden z nich musí prohrát a druhý vyhrát... komu bude přát štěstí?
[Kdopak vyhrál Festival?] – ukázkový obrázek

[Kdopak vyhrál Festival?]

Anglický název: není

Poslední část trojepizody o Grand Festivalu. Harley je vyřazen, May a Drew postupují do Top 8. Ale na scnu přichází nečekaný soupěř - Robert a jeho Milotic a Claydol, se kterými vyhrál ribbon ve Slateport City někdy na začátku AG. Robert je mimochodem užitečný tím, že přiměje jednoho z Ashových Pokémonů aby konečně ovládl svůj útok a vyvinul se. Ale vás jistě zajímá, jak si povede May proti Drewovi a jeho Flygonovi a Roselie... A kdo vyhraje Ribbonový pohár :)
[Trosečníci] – ukázkový obrázek

[Trosečníci]

Anglický název: není

Ash a ostatní na své cestě do Hoennské ligy, která se má odehrávat v EverGrande City, ztroskotají na ostrově, který se zdá úplně pustý. Brzy ale zjišťují, že tak moc pustý není... žije tu muž, který zde ztroskotal již dávno. Jenže je tu problém. Ostrov obklopují nebezpečné vodní víry a ani trosečníkův Wailmer jimi nedokáže proplout. Naši hrdinové tedy musí pomozt Wailmerovi, aby se vyvinul a zesílil. Dokáží to?
[Kocour v botách] – ukázkový obrázek

[Kocour v botách]

Anglický název: není

A je to tady, Hoennská liga začíná! Do Hoennu přijíždí pan Goodshow, prezident Pokémonní konfederace, aby zahájil turnaj pochodní s Moltresovým plamenem. Jenže jako vždycky, Rakeťáci přepadnou běžce s pochodní a oheň ukradnou. Jenže běžec se tentokrát nedá tak snadno odbýt. Mimochodem, jmenuje se Tetsuya a má Metagrosse a Meowtha v botkách. Bude ještě důležitou postavou v Hoennské lize...
[Plamenné zahájení] – ukázkový obrázek

[Plamenné zahájení]

Anglický název: není

A začínají předkola ligy. Ze stovek přihlášených trenérů se jich musí vybrat tuším 256, kteří se pak budou moci zúčastnit turnaje. Ash se zúčastní hned několika rozřazovacích kol a je vám asi jasné, jak dopadne :) Na konci epizody Ash zapálí pochodní velkou pochodeň na stadionu a Hoennská liga může oficiálně začít!
[Turnaj začíná] – ukázkový obrázek

[Turnaj začíná]

Anglický název: není

Jak pokračuje liga, Ash se probojovává dál a dál... většina epizody se soustředí na trénink Pokémonů a na přípravu na další souboj. Ash se bojí, aby si jako protivníka nevylosoval Tetsuyu nebo Masamuneho... vyplní se jeho obavy nebo zatím ještě ne?

[Finále je na dosah] – ukázkový obrázek

[Finále je na dosah]

Anglický název: není

Tentokrát nás čeká zápas s několika trenéry, a výhra posledního z nich by Ashovi zajistila místo v Top32, kde už jsou Masamune i Tetsuya... jak to asi dopadne?

[Tenhle zápas nejde prohrát] – ukázkový obrázek

[Tenhle zápas nejde prohrát]

Anglický název: není

A liga pokračuje přímo vražedným tempem, zápasy šest na šest... jak si Ash povede proti dalšímu svému příteli?
[Oheň proti vodě] – ukázkový obrázek

[Oheň proti vodě]

Anglický název: není

Jedna z finálních epizod ligy... zde se konečně dozvíme, jak dopadl zápas Ashe s Masamunem... kdo myslíte že je silnější, Pikachu nebo Metang? :)
[Jako kočka a myš] – ukázkový obrázek

[Jako kočka a myš]

Anglický název: není

Zápas o umístění v Top4... Sceptile proti Grovylovi... Swellow proti Haryiamovi... Pikachu proti Meowthovi v botách... prostě Ash versus Tetsuya. Nechť vyhraje ten lepší :) Touto epizodou Hoennská liga definitivně končí.
[Velké setkání] – ukázkový obrázek

[Velké setkání]

Anglický název: The Right Place at the Right Mime

Epizoda, která se odehrává v laboratoři profesora Oaka... na návštěvu přijedou May, Max a profesor Birch - May a Ash si změní Pokémony ve svých týmech a May získá jednoho nového Pokémona, nebo spíš Pokémoní miminko :) V epizodě se objeví i Misty, která má nové miminko Azurilla a Tracey, jehož Marill je Azurillovým otcem. Jinak můžeme vidět všechny AShovy Pokémony pohromadě a taky se objeví nové Pokédexy.
[Nová výzva] – ukázkový obrázek

[Nová výzva]

Anglický název: není

Hoennská liga skončila... Ash, Pikachu a Brock se rozloučili s May a Maxem (kteří se vrátili domů do Petalburg City) a sami se vracejí zpět do Kanto... Brock chvíli domů na stadion, Ash do Oblázkového města za matkou. Vrací se cestou přes Chromové město a tak si nemůže nevšimnout, že zdejší stadion už zase stojí a je zde nový gym leader - kterým není nikdo jiný, než Agatha z Elitní čtyřky! Dá si s ní zápas, ale ne o odznak... v téhle epizodě se poprvé objeví Scott, šéf Battle Frontieru a pozve Ashe, aby se frontierské ligy zúčastnil.
[Zpátky na Měsíční horu] – ukázkový obrázek

[Zpátky na Měsíční horu]

Anglický název: není

Ash, Misty, May, Max a Brock putují přes Měsíční horu do Blankytného města, poblíž kterého má být první obor z battle Frontieru - ale na Měsíční hoře se nešťastně rozdějí a musí se zase najít. Povede se jim to? A spatří tajemný tanec Clefairy a ostatních?
[Articuno číslo jedna] – ukázkový obrázek

[Articuno číslo jedna]

Anglický název: Numero Uno Articuno

Ash a ostatní jsou na cestě do Battle Factory. Ale ztratí se. Najednou ovšem uvidí legendárního Pokémona Articuna, který jim krouží nad hlavami a pak letí pryč. Dovede naše přátele až na zvláštní místo, kde se setkají s člověkem, který si říká Noland...
[Továrna na symboly] – ukázkový obrázek

[Továrna na symboly]

Anglický název: The Symbol Life

Ash a Noland si dávají zápas. Noland používá Articuna, zatímco Ash povolal na tento důležitý zápas zpátky svého Charizarda. Zvítězí výhoda ohně nad ledem, anebo si Noland zachová chladnou mysl a rozehřátého Ashe porazí? Má Ash na to získat první zlatý symbol, symbol Vědomostí?
[Království Onixů] – ukázkový obrázek

[Království Onixů]

Anglický název: Hooked on Onix

Ashovi Pokémoni se setkají s Geodudy a Onixem a začnou bojovat. Po zápasu kamenní Pokémony požádají ty Ashovy, jestli by jim nepomohli odehnat jiného Onixe, který blokuje cestu...
[Jigglypuff zpívá tatínkovi] – ukázkový obrázek

[Jigglypuff zpívá tatínkovi]

Anglický název: Rough, Tough Jigglypuff

Ash a ostatní jsou na své cestě polapeni do pasti. Ukáže se, že ji zde nalíčil muž, který chce chytit Jigglypuffa pro svou malou dcerku... muž trénuje Loudreda, který je jako jeden z mála Pokémonů odolný proti Jigglypufově písničce. Dokáže zpívajícího Pokémona chytit a udělat tak své dcerce radost?
[A mám Arcanina!] – ukázkový obrázek

[A mám Arcanina!]

Anglický název: On Cloud Arcanine

Skupinka narazí na divokého Arcanina a pak zjistí, že ho pronásleduje Drew, Mayin soupeř z Pokémon Contest. May se to moc nelíbí... Přinutí Drewa, aby nechal Arcaninea u svých štěňat? A jak si vůbec povede Mayin Squirtle ve svém prvním zápase?
[Melancholický Psyduck] – ukázkový obrázek

[Melancholický Psyduck]

Anglický název: Sitting Psyduck

Ash a ostatní se setkají s Psyduckem v depresi... dokáží jeho trenérce pomoct, aby se z deprese dostal a zvládnul konečně svůj nový psychický útok?

[Restaurace čtvrté generace] – ukázkový obrázek

[Restaurace čtvrté generace]

Anglický název: Hail to the Chef!

Ash a ostatní se zastaví v restauraci, ve které se přou dvě dívky, jestli ji bude vlastnit první dívka s Mr. Mimem nebo druhá se Sneaselem. Zajímá vás, jak to nakonec vyřeší? :)
Caterpiino obrovské dilema] – ukázkový obrázek

Caterpiino obrovské dilema]

Anglický název: Caterpie's Big Dilemma

A je tu další epizoda o zápasech obřích Pokémonů - tentokrát se nám představí obří Butterfree, Dustox a Cacnea. Budou horší než Godzilla? A... proč jsou vlastně tak velcí?
[Šafránová konference] – ukázkový obrázek

[Šafránová konference]

Anglický název: The Saffron Con

První epizoda Mayiny první soutěže v Kanto... a vida, objeví se Harley a tentokrát se svým Espeonem. Jak to dopadne s May? Získá Šafránový ribbon?
[Síť na Squirtlea] – ukázkový obrázek

[Síť na Squirtlea]

Anglický název: A Hurdle for Squirtle

Druhá soutěžní epizoda. Co všechno bude muset May a její Pokémoni překonat proto, aby získali šafránové ribbony? Mimochodem, Harley má pár nových Pokémonů, a velmi zajímavých - třeba takového Ariadose...
[Vzhůru do boje!] – ukázkový obrázek

[Vzhůru do boje!]

Anglický název: Pasta la Vista!

Pamatujete si, jak jste ve staré Red nebo Blue verzi navštívili fighting dojo v Saffron City a dostali Hitmonleeho nebo Hitmonchana? Tak přesně do toho fighting doja se dostávají i naši hrdinové. Ash a May se opět pohádali a tak nezbývá, než jejich spor vyřešit zápasem. Samozřejmě bojových Pokémonů, jak jinak...

  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní