Anime

Seriálové řady >> Pomerančová liga

Mňau vládcem

Na zacátku tohoto dílu si Raketáci stežují, že se jim nic nedarí. Když pak okolo vidí plout "ty prcky", zastaví je, aby se, jako vždy, pokusili ukrást Pikachu. Ale Ash povolá Squirtla, aby použil vodní delo. Jessie a James letí pryc ze scény... ale Meowthovi se podarí schovat. Jakmile ho ale Squirtle objeví, také Meowth letí ze scény. Jenomže úplne jinam než oba jeho kamarádi.

Meowth pristál na ostrove, kde nejací blázni (všichni v maskách Meowtha) cekali, až se naplní legenda... až se objeví zázracný Meowth Hojnosti, který jejich ostrovu zajistí bezpecí a bohatství. Když u nich pristál Raketák Meowth, samozrejme se domnívali, že je to ten dlouho ocekávaný hrdina. Na nosítkách ho odnesli na "královský trun" a usporádali pro nej vítecnou hostinu, aby si ho všemožne udobrili. Meowth, který jejich štedrosti rád využil, se samozrejme za Meowtha Hojnosti vydával.

Pozdeji si Meowth všiml, že se k ostrovu blíží Ash a jeho parta. V okamžiku si predstavil, jak by to dopadlo, kdyby pristáli na ostrove - prozradili by Meowtha a místní lidé by se na nej se zlostí vrhli jako na zrádce! A tak prišel s tím, že se tito mladí lidé s Pikachu na ostrov nesmí dostat, uvrhli by na ostrov jen smulu a neštestí. Domorodí lidé, stále se snažící získat Meowthovu prízen, samozrejme vyhoveli jeho žádosti. A tak když se Ash, Misty a Tracey "vylodili" (ve skutecnosti asi "vylaprasili" :-) na breh, poslali na ne místní lidé obrího zlatého Meowtha, Strážce Meowtha Hojnosti. Sám "Velký Meowth" se tohoto prístroje desil, avšak byl velice úcinný a Ashe s jeho práteli z ostrova nadobro vypudil. Jakmile se však zbavili Ashe, objevili se na ostrove Jessie a James. Zlatý strážce je mel v hrsti a domorodci se šli poradit s Meowthem, aby jim rekl, co s novými nevítanými návštevníky. Meowth v mžiku poznal své prátele. Ale také vedel, že by ho hned prozradili... a tak se k nim ani v nejmenším nehlásil. K tomu je dal hodit oba do more.

Nadešel cas obradu. Velký Meowth Hojnosti ted musí vycarovat peníze lidem na ostrove, tak, jak to praví legenda. Ale co ted? Meowth si neví rady, protože at se snaží, jak se snaží, peníze vycarovat neumí... a tak ho místní domorodci dopravili do stadionu, aby bojoval s Pokémony. Získá tak zkušenosti a možná si pak vzpomene na obrad, který už zapomnel... a tak chudák Meowth v aréne bojoval s Nidokingem a s Onixem. Témer ho to vyrídilo...

Ale jeho prátelé na nej nezapomneli, i pres to, že je zradil. Opet se vkradli na ostrov, tentokrát se však prevlékli do kostýmu tamních lidí, aby je nikdo nepoznal. Zkrátka, když Jessie s Jamesem videli Meowtha pri tech všech královských hostinách, jak je štastný... rozhodli se mu nyní pomoci. A tak všechny své peníze naházeli do arény, vypadalo to, jako že padají z Meowtha. James, který už nemel žádné peníze, mu dokonce obetoval své tri poslední vzácné zátky od lahví z limitované série... a poté se oba Raketáci odplížili pryc, jen neradi se loucili s Meowthem, ale jeho štestí mu ze srdce práli.

Meowth, který už se obával, že boj s temi Pokémony na stadionu bude jeho konec, že ho prozradí, se velice divil, když z nej zacaly najednou padat mince. Sám nevedel, jak to delá. Snad dríve neobjevené schopnosti? Ale když si pozdeji všiml Jamesovy zátky od láhve, bylo mu vše jasné. Jeho kamarádi se na nej nezlobí, i když je zradil a dal je hodit do more. A nyní už nechce být vládcem ostrova, protože jediní, komu na nem kdy opravdu záleželo, jsou jeho verní kamarádi Jessie a James. A tak se Meowth dobrovolne vzdal trunu a pospíchal za svými práteli.

A co Ash, Misty a Tracey? Ti o dení tohohle príbehu prišli... ale jak se zdá, vubec to není na škodu :-)

~Napsal/a David Pravda


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní