Anime

Seriálové řady >> Pomerančová liga

Manévry na pupkovém ostrově

Ash, Misty a Tracey přijíždějí na pupkový ostrov, ale je ten celý opuštěný. Náhle k nim připlouvá muž, jménem Deny a společně s nima se vydává na zdejší stadion, který je na hodně, ale hodně vysoké hoře. Dozvídají se, že vyzývající trenéři musejí nahoru vyšplhat, ostatní tam mohou vyjet lanovkou. Nesmí přitom ale použít žádné vlastní pokemony.

Ash a Deny tedy nahoru šplhají, Misty a Tracey jedou lanovkou. Ash a Tracey odpočívají na jednom odpočívadle. Rakeťáci zachytávají pikachu přísavkou, Ash ho pevně drží a Deny ji oddělá a ta odhodí rakeťáky. Rakeťáci se ale nevzdávají a přísavku hází znovu. Tentokrát jí do cesty dá Deny kámen a letí na balon a protrhává ho. Oba dva lezou dál. Po chvíli jsou konečně nahoře. A Deny gratuluje Ashovi ke zplnění zkoušce. Deny je totiž trenér stadionu na pupkovém ostrově.

První soutěž je zmražení gejzíru. Deny používá nidoqueena, Ash laprase. Nidoqueen vyhraje. Další zkouška je vyrobení saní z ledu. Deny používá machoka, scythera a nidoqueen a Ash pikachu, bulbasaura a charizarda. Charizard nechce poslouchat a tak ho Ash tahá za nohu. Ten po něm vypálí plamenomet, trefí se, vypálí znovu, teď Ash začíná uhýbat a Charizard třikrát po sobě zasahuje led, čímž z něj udělá sáně. Tuhle zkoušku vyhrává Ash.

Poslední zkoušku vyhraje ten, kdo jako první dojede na saních do cíle. Pod horou. Deny vede, ale rakeťáci přichystali past, takže se vybourává. Ash zastavuje a ptá se ho jestli je v pořádku. Deny odpoví, že je. Ash mu povídá, že to udělali rakeťáci. V tu chvíli, rakeťáci do této doby schovaní ve sněhu, unáší pikachu. Ash, Deny a jejich pokemoni po nich hází sněhové koule. Na konec házejí na balou Denyho electroda. Pikachu padá Ashovi do rukou a electrod exploduje.

Jedou dokončit závod. Ash nezvládne řízení a vjíždí do houští. Deny už je kousek před cílem, ale náhle vzduchem letí Ashovi sáně s ním. Dopadají hned vedle Denyho. Ze sání zbyl už jen kus ledu. Ten najíždí na hrbol na cestě a začínají rotovat. Tím výryzně zrychlí a projíždějí cílem jako první. Ash vyhrál rubínový odznak

~Napsal/a Gengar


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní