Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Tvrdá lekce

Ash, Misty, Brock a Pikachu se zase trošku ztratili v mlze cestou do dalšího města. Brok se rozhodl, že si udělají piknik(neuvěřitelné co do svého batohu narve), bohužel bez dříví nic nezmůže, a tak poslal Ashe dříví najít.Ten místo toho našel něco jiného…

Ash uviděl skupinku chlapců, kteří jak se později ukázalo učili svého mladšího spolužáka věci o pokémonu. Ash se ho chtěl zastat, když v tom zjistil, že u něho stojí Brock a Misty. Chlapci se nechtěli bít a odešli. Jen ten kterého učili jim to vysvětlil.- Najednou se mlha rozplynula. Ash stál jako opařený před Pokémonovou akademií.- Chlapec vysvětloval, že tento způsob učení vede Chizel(prostě Žizél). Měl zrovna fotku, a tak jim ji ukázal(Misty nebyla nadšná reakcí Ashe a Brocka). Chlapec se Misty znelíbil svými řečmi. Dali si tedy zápas. Misty vyhrála se svou Staryu. Hned poté si to přifrčela Chizel a dala si zápas s Misty. Misty prohrála se svou Starmie proti Gravelerovi.Teď zase naštvala Chizel Ashe(něco o nevyvinutém Pikachu) a ten si to nenechal líbit. Nasadil Pikachu a Chizel si vybrala Cubona. Pikachu jak jinak vyhrál a to bez elektřiny svými rychlými útoky.Všechno viděli Rakeťáci a přitom vzpomínali na to, že zde taky kdysi studovali, ale byli nejhorší v dějinách školy a něco málo později po jejich vzpomínkách se objevují , ale jsou zahnáni ohromným množstvím PokéBallů snad všech studentů Pokémonové akademie.

Náš malý chlapec ze začátku dílu se rozhoduje, že skončí se školou, kterou kdyby vystudoval, dostal by se rovnou Pokémonové Ligy. Dává přednost takové cestě, jakou si vybral Ash. A naši přátelé Ash, Misty a Brock se vydávají za dalším dobrodružstvím.

Pokračování příště .

~Napsal/a Pidgeot


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní