Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Panika v Oblázkovém městě

Ash, Misty a Brock jsou zpátky v Oblázkovém městě a oslavují Ashův výkon v Pokémonové lize. Ash všem děkuje za to jak ho podporovali a profesor Oak mu říká, že skončil v nejlepší šestnáctce. Všichni slaví a Ash osobně poděkuje Pikachuovi.

O chvíli později, . Misty navrhne, aby všichni vypustili svoje pokémony, aby si mohli užít také, protože Ashovi pomohli dostat se do pokémonové ligy. Všichni to udělají, ale Místy a Brock musí Ashe zastavit, protože chtěl vypustit Charizarda. Ash začne vzpomínat, na to když ho Charizard poslechl nebo neposlechl. Všichni pokémoni pospíchali, aby se najedli jako Ash. Ash přichází k jednomu ze stánků a objednává třikrát všechno. Ash ale netuší, že tento stánek vlastní Rakeťáci. Chtějí udělat jídlo hodně ostré a když se Ash bude vzpamatovávat tak mu ukradnou Pikachu. Rakeťáci dají Ashovi jídlo a ten jde na místo, kde sedí jeho přátelé a pokémoni. Brock baští stejně jako Squirtle, Bulbasaur a Pidgeotto. Netrvá to dlouho a koření začne působit a všichni chrlí oheň. Vodní dělo Staryu uhasí pálení v jejich ústech a všichni se cítí lépe. Ash si vezme jednu z v hořčici obalených masových koulích a za chvíli mu z nosu vychází kouř. Mezitím co Ash ječí, pár rukou v rukavicích popadne Pikachu.

Ash ztichne a podívá se na stánek s jídlem. Z boku vyletí kola a ze střechy Meowthův balón. Rakeťáci odhodí své převleky a řeknou své moto. Ash a jeho přátelé na Rakeťáky hodí to jídlo co jim dali a trefí se přímo do jejich úst. Začne je pálit v ústech, ale ti se hned postaví na nohy. Vzlétnou v balóně a odhalí Ashovi, že mu vzali Pikachu. Squirtle se snaží je sestřelit vodním dělem, ale jsou už mimo jeho dostřel. Rakeťáci začnou házet bomby, které ničí stoly a podobné věci. Pidgeotto vyletí nahoru a praskne Rakeťákům balón. Meowth zmáčkne "nouzové tlačítko" a balón číslo dvě se ihned nafoukne a vystřelí střechou. Pidgeotto se chystá prasknout i ten další, ale Jessiin Arbok použije jedový útok a vyřadí Pidgeotta.

Ash nemá na vybranou a vysílá Charizarda. Ash prosí Charizarda, aby něco udělal, ale toho zajímá pouze velký stůl s jídlem blízko něj. Jedna z bomb nešťastně zasáhne ten stůl a to Charizarda naštve a vyletí nahoru, Rakeťáci po něm hodí další bomby, ale ten je křídlem odrazí zpět k balónu. Balón vybuchne a Rakeťáky to odstřelí. Charizard chytí Pikachu a Ash si myslí, že ho už konečně začal poslouchat, ale ten ho ožehne plamenometem. Charizard létá okolo místa oslavy a ničí stoly a to způsobuje na oslavě zmatek.

Za chvíli Rakeťáci spadnou do stromu v lese. Všimnou si, že strom je plný Pidgey a Pidgeotto a jsou vystrašení. Jessie vyleze nahoru a vykoukne ze stromu a začnou ji opakovaně klovat Spearow. Když se podívá nahoru vidí jak na ni letí Fearow.

V Oakově laboratoři, Ash vrátil Charizarda do pokéballu a jde dovnitř postarat se o svého Pidgeotto. Misty a Brock říkají jací jsou Pidgeotto s Ashem kamarádi, když se objímají. Profesor Oak se ptá jestli by pro něj něco Ash udělat. Oak říká, že potřebuje aby někdo zašel na Mandarinkový ostrov v Pomerančovém souostroví a donést mu od Profesorky Ivyové tajemný pokéball, který našla. Misty se ptá proč ho sem netransportuje a profesor Oak ji na to odpovídá, že to z nějakých důvodů nejde. Říká jim, že o to chtěl poprosit svého vnuka Garyho, ale ten se už vydal na další výpravu. Jako vždy Brock myslí jen na to, kolik holek bude na pláži.

O chvíli později jsou už v lese. Po pár minutách si Ash řekne, že je tady nějaké moc velké ticho. Najednou je napadne hejno divokých Spearow, všichni se rychle skrčí a Spearowové je minou, ale pak je málem trefí Fearow. Ash použije pokédex a zjistí, že Fearow má silný zobák. Ash se snaží přijít na to, proč je Fearow napadl, začne vzpomínat co se stalo první den jeho pokémonového dobrodružství, když trefil Spearowa kamenem do hlavy. Z toho usoudil, že se ten Spearow vyvinul a pořád k němu cítí zášť. Fearow se vrátí a popadne Ashe s Pikachu a vyletí s nimi vysoko do vzduchu. Pikachu použije bleskový útok a Fearow je upustí. Spadnou do toho stejného stromu jako v něm sedí Rakeťáci.

Jessie mu říká, že jsou tady protože se Pidgey a Pidgeotto nemají rádi se Spearowem a Fearowem. James mu řekne, že když slezou dolů tak je napadnou ze všech stran ptáci. Misty a Brock dojdou ke stromu kde jsou Ash a Rakeťáci a zeptají se Ashe proč nesleze dolů a ten jim řekne, že nemůže slézt dokud nepomůže Pidgeymu a Pidgeottovi a zeptá se Rakeťáků jestli by mu nepomohli. Meowht váhá, ale Jessie a James chtějí dolů. Ash začne skákat na větvi a Rakeťáci spadnou, a hned na ně útočí Spearow a Fearow.

Ash se usmívá, protože Pidgey a Pidgeotto mohou odletět, ale oni nechtějí odletět, protože jsou stále vystrašení. Ash vyšle svého Pidgeotto, aby jim řekl, že můžou klidně odletět. Pidgeotto vyletěl ze stromu a ostatní ho následovali. Najednou se zase objevil Fearow a srazil Pidgeotta a ten spadne na zem. Ash běží k Pidgeottovi a říká mu, ať se už nenamáhá. Postaví se a začne svítit a za pár vteřin se vyvine na Pidgeot. Když je teď Pidgeot dvakrát větší než Ash může na něj Ash s Pikachu nasednout a to také udělají. Vzlétnou za hejno a Fearow se jim postaví. Pidgeot udělá tři vzdušné výry a pak na něj udělá rychlý útok a vrazí do Fearowa. Pak mu na záda skočí Pikachu a udělá bleskový útok, což ho hodně oslabí. Fearow spadne a Ash chytí Pikachu.

Pidgeot letí za Fearowem a Ash se ho pokusí chytit, ale marně. Fearow má ještě dost energie na to, aby bojoval dál. Znovu se postaví Pidgeotovi. Najednou se všichni ostatní Pidgey a Pidgeotto přidají k Pidgeotovi a všichni do Fearowa vrazí. Když se otáčí, aby to zopakovali Fearow odletí.

Později ten večer, Ash řekne Pidgeotovi, aby tady chvíli zůstal a zařídil, aby se Fearow nevrátil. Ash mu říká, že se pro něj vrátí hned jak dostane od profesorky Ivyové tajemný pokéball. Pidgeot odlétá za Pidgeym a Pidgeottem. Ash se otáčí ke svím přátelům a odchází.

Konec

~Napsal/a Jiří Novák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní