Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Opravdový přítel

Ash vyhrál svůj čtvrtý zápas v Pokémonové lize, a je velmi hladový. Ve vesnici mu jeho matka nabídne, že mu uvaří jeho oblíbené jídlo. Ash se diví, kde mu ho chce uvařit. Nakonec se vydávají do restaurace, kde si sama paní Ketchumová jako zákaznice uvaří. Ash, Brock, Misty i profesor Oak si pochutnávají na výborném jídle Ashovo mámy. Když už jsou najedeni, odchází z restaurace a nasedají do výtahu. Už chtějí odjet, když tu na ně zavolá malý kluk, aby počkali. Nakonec ho berou výtahem s sebou. Chlapec je ve stejném věku jako Ash a je také účastníkem ligy. Najednou zhasíná světlo a výtah se zastavuje-vypadla elektřina. Hoch si půjčuje Ashovo Pikachu, díky jemuž chytře nahodí proud a výtahem tak mohou všichni sjet. Nakonec se Ash ještě zeptá ne jméno chlapce, jmenuje se Richie.

Mezitím Jesse a James vymysleli další zlověstný plán. Převlékli se a nyní se vydávají za jakési kontroléry ligy. Přijíždějí se svojí dodávkou se zprávou, že všichni Pokémoni trenérů musí být jim odevzdáni kvůli prohlídce. Ash zde potkává opět Richieho. Oběma se to nezdá, ale když od přestrojených Rakeťáků uslyší, že ten, kdo Pokémony k prohlídce neodevzdá, bude diskvalifikován, dávají své Pokémony v Pokéballech do pytle Rakeťáků stejně jako všichni ostatní účastníci turnaje. Když už mají Rakeťáci plný pytel, odhazují své masky. Nejen Ash, ale i Richie je poznává. Zřejmě mu, stejně jako Ashovi, přivedli na jeho cestně nemalé trable. Co ale nyní, když Rakeťáci se všemi Pokémony odjíždí pryč?

Ash s Richiem Rakeťáky pronásledují. Oba vybíhají na kopec, ze kterého vidí auto Rakeťáků. Ash se rozeběhne z prudkého kopce, Richie běží za ním a snaží se mu to rozmluvit. Nakonec po něm skočí a zastaví tak Ashe před pádem z útesu. Ash si nepřipouští svojí chybu. Mezitím Rakeťáci unikají. Už je večer, a naši mladí hrdinové pořád hledají zloděje Pokémonů. Richie se snaží poradit Ashovi, že by se měli utábořit. Ash přijímá. Oba si vytahují spací pytle a ulehají. Mezitím si povídají o Pokémonech a snaží se slovně být tím lepším trenérem. Poté Ash uznává a děkuje Richiemu, že ho před útesem zastavil před pádem.

Brzy ráno se naši hrdinové vydávají po nalezených stopách Rakeťáků. Když je v lese najdou utábořené a spící, opatrně proklouznou do jejich auta k pytli s Pokémony. Rakeťáci se vzbouzí a zavírají je v autě. Mezitím sami nasednou k volantu a ujíždějí pryč. Ash se snaží v pytli najít své Pokémony, ale marně. Pokéballů je tam příliš. Richie už ale své našel. Měl je totiž označené samolepkami s hvězdičkami. Pikachu svým čichem pomáhá Ashovi a nachází jeho Pokéball s Bulbasaurem. Ash ho povolává a zkouší proti zdi, která je dělí od řídících Rakeťáků, Nárazový (Tackle) a Listový (Razor Leaf) útok, ale marně. Richie povolává Zippa, svého Charmandera, který zeď zničí za pomocí Řezavého útoku (Slash). Potom Richie povolává Sparkyho, svého Pikachua. Ten společně s Ashovým používá Hbitý útok (Agility). Tím matou soupeřícího Arboka a poté Bleskovým útokem (Thunder bolt) zařizují, aby Rakeťáci "odlétli ze scény". Ovšem co teď, auto bez možnosti řízení se blíží k útesu. Richie povolává Happyho, svého Butterfree. Ash zase svého Pidgeotta. Richie dostává nápad, že díky jejich Vzdušnémo víru (Whirlwind) by je mohli použít jako padáky. Taky tak učiní. Nakonec oba chlapci bezpečně přistávají na měkké zemi.

K místu Ashovo a Richieho přistání přijíždějí džípy, ve kterých krom strážnice Jenny jsou i Ashovo přátelé. Pokémoni všech účastníků ligy jsou díky těmto dvou spřáteleným chlapcům navráceny.

Později se Ash už nachází v lize, kde právě rozhoduje o to, s kým bude při svém pátém zápase bojovat. Bere si prut a dává ho do malého bazénku. Chytá Magikarpa s nápisem A-3. Na obrazovce se objeví podrobnosti o Ashovo dalším zápase, včetně jeho dalšího protivníka. Ash je velmi rozrušeně překvapen, že jeho pátým soupeřem bude právě jeho nový kamarád, Richie.

Konec

~Napsal/a Mewtwo

Ash potká svoji matku a ta mu pový že mu chce něco uvařit a Ash se jí na to zeptá: "Kam chceš jít tady vařit? tady se nedá! "Ale dá jen to nech na mě a šli do jednoho hotelu a tam Ashova maminka vařila! Když dojedli tak jeli výtahem, ale ten se zasekl a oni zůstali stát! Ale naštěstí se k nim do výtahu přidal hoch se jménem Rici a ten výtah opět rozjel. Po jídle šel Ash hlásit, že všichni trenéři mají odevzdat své pokemony nebo budou diskvalifikováni a když Ash přišel na místo určení našel tam také Riciho hocha z výtahu. A zeptal se ho, jestli jde také odevzdat pokemony a Rici odpověděl že ano, že jde také odevzdat své pokemony na prohlídku. Ale ukázalo se, že to jsou Rakeťáci a že všechny pokemony ukradli. Rici s Ashem se je pokusili najít. Nejdříve ne a ne je najít, ale pak je stejně našli! Ash přišel na to že Rici má také Pikachu a to stejně dobrého jako je ten jeho. A jejich pokemoni jim pomohli na svobodu. Pak všem okradeným byly navráceny jejich pokebally a Ash a Rici se staly velkými přáteli. Ale co se nestane byl vyhlášen další zápas a proti sobě se měli postavit Ask a Rici teď se mělo ukázat jejich veliké přátelství

~Napsal/a Pokemistr


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní