Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Oheň a led

Tento díl začíná chvílí, kdy Ash svádí svůj druhý zápas v Pokémonové lize na kamenném zápasišti. On i jeho protivník mají za sebou dvě vítězství, takže nyní se ukáže, kdo se stane vítězem a kdo poraženým. Ashův protivník posílá Nidorina, Ash Squirtla. Nidorino používá Náraz svým rohem (Tackle), ale Squirtle se schovává do svého krunýře (Withdraw) a tak odolává. Squirtle se valí po zápasišti, a když se dostává do vzduchu, používá Vodní dělo (Water Gun), čímž odhazuje Nidorina. Nakonec Squirtle vše zakončí Hlavovým útokem (Skull Bash) a Nidorino je poražen. Ash vyhrává druhý zápas v lize. Raduje se jako malý. Vše pozoruje Gary, který ho má za úplného hlupáka. Mezitím Rakeťáci schovaní v popelnicích vymýšlí plán na ukradení Pikachua.

Později, když už je večer, Misty zjišťuje, že Ash odešel se najíst a nevzal s sebou ani své vyčerpané Pokémony, kteří se musejí nechat v Poké Centru uzdravit. Mezitím na ulicích se procházejí Ash a Pikachu a zoufale hledají nějakou restauraci, jelikož jim po zápasení dost vyhládlo. Cestou ho nacházejí Brock a Misty, kteří mu přinášejí jeho nemocné Pokémony v Poké ballech s úmyslem nechat je uzdravit. Ash se dozvídá, že příští zápas odvede na Ledovém zápasišti, a tak si vybírá Pokémony, které s sebou vezme. PokéCentrum je ale přeplněné účastníky ligy, a tak Ash raději odchází hledat jiné. Nachází však restauraci, kde je vše k snědku pro účastníky ligy zdarma. Ash se zde tedy konečně nají. Poté odchází hledat další PokéCentrum. Když se mu tak podaří, zjišťuje, že toto je ještě více přeplněné než to první. Jsou zde samé Joy a Jenny, a není divu, že se zde Brock cítí jako v ráji. Poté ale Ashe upoutá podivně oblečený chlapík, který je zřejmě převlečený za sestru. Ano, je to James a povídá Ashovi o PokéCentru, ve kterém nikdo není. Poté ho tam s Misty a Brockem odvádí. Uvnitř Ashovi s Jesse krade Pikachua a odlétají společně balónem. Brock ale povolává Onixe, který nejdříve balón zadržuje, navrací Ashovi Pikachu a poté balón s Rakeťáky odhazuje "ze scény". Nyní se Ash díky rozhlasu dozvídá, že PokéCentra jsou nyní prázdná. Rozběhne se a snaží se dostat k tomu nejbližšímu jako první…

Nyní už Ash bojuje na ledovém zápasišti proti chlapíkovi z Cínového města (Pewter City). Každý už má za sebou jedno vítězství, a teď začíná zápas mezi Ashovým Kinglerem a protivníkovým Cloysterem. Kingler používá Kladivový útok (Crabhammer), ale Cloyster se zavírá. Doufá tak, že jeho tvrdý krunýř zabrání mocným nárazům Kinglerových klepet. Kingler však nepřestává, pořád do tvrdého krunýře mlátí, až ho prolomí-Cloyster je poražen. Ashův protivník nyní posílá proti Kinglerovi svého Arcaninea. Ash se raduje. Doufá totiž, že vyhraje, jelikož má Kingler jako vodní typ nad ohnivým Arcaninem navrch. Ale plete se. Velmi! Arcanine používá Dračí hněv (Dragon Rage). Vyvolává tím tornádo, které Kinglera na plné čáře poráží.

Teď Ash posílá do boje Pikachua. Pikachu používá hbitý útok (Agility), a tak v obrovské rychlosti pobíhá po ledu kolem Arcaninea. Ten používá Ohňomet (Fire blast). Nemůže ale rychlého Pikachua trefit. Později jsou na ledovém zápasišti už jen dva poslední kousky ledu. Na jednom stojí Pikachu, na druhým Arcanine. Ohnivý Pokémon používá ještě jednou Ohňomet, Pikachu skáče do vody, která bývala led, než jej Arcanine svými Ohňomety rozmrazil. Pikachu ve vodě využívá její vodivosti a za použití Elektrického útoku (Thunderbolt) přináší Ashovi už třetí vítězství v Pokémonové lize.

Konec

~Napsal/a Mewtwo


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní