Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Starověká hádanka v Pokémopolisu

Naši malí přátelé Ash, Brock a Misty se toulají krajem a dívají se na krásy přírody. Zastaví se u jezera. Brock a Ash spolu zápasí. Brock používá Vulpixe a Ash... Pikachu. Brock řekne Vulpixovi aby udělal nějaký ohnivý útok a Ash Pikachu řekne aby udělal elektrický útok .Najednou mezi ně skočí Jigglypuff. Oba spanikaří a řeknou oboum Pokémonům aby útoky odvrátili a neubližovali Jigglypuffovi. Oba Pokémoni míří útoky jinam. Následuje mocná exploze díky které odhalí starý chrám zasvědcený Pokémonům. Nedaleko jsou archeologové a přiskočí k nim archeoložka, do které se Brock jako vždy zamiluje. Uvidí ten chrám. Najde dávný, primitivní Pokéball(zlatý) a zlatou lžičku(která slouží k otevření Pokéballu, ale to zatím nevědí).

Jako vždy je sledují Rakeťáci. Archeoložka vezme nálezy Brocka a Ashe a jde se chlubit archeologivi, hlavnímu. Brock a Ash koktají, že to byli oni, kdo obnažili ten chrám, ale nikdo si jich nevšímá. Ten den najdou nějakou tabulku kde je něco o zkáze. Večer všichni jdou spát. V noci se ke chrámu přiblíží Rakeťáci. Jessie pošle Arboka aby v chrámu našel něco vzácného. Arbok se vrátí asi tak za opět vteřin a ve své tlamiččce svírá tři černé koule, které jsou spojené(další Pokéball,ale oni to neví). Jessie mu vynadá a Arbok najednou znehybní a Pokéball ho vcucne. Totéž udělá i s Rakeťáky. Pokéball ve vzduchu létá a dělá stopy.

Ráno najdou stopy a Pokéball ležet na zemi. Celou četu archeologů to vcucne kromě Brocka, Misty, Ashe, Pikachu a té archeoložky. Všichni se schovají do auta a chtějí utéct. Najednou zlatý Pokéball a zlaté lžička do sebe vrazí, Pokéball se otevře. Blesk! Velký alakazam se spoustou kreseb na těle je na pláži. Černý Pokéball se otevře a proti Alakazam stojí Gengar, obrovský se spoustou kreseb na těle. Metají proti sobě útoky a když se netrefí, na tom místě se udělá nějaký útvar. Nakonec naši malí přátelé uvidí Jigglypuffa a přemlouvají ho,aby zazpíval. Jigglypuff je potěšen a začne na vrcholku kopečka zpívat. Všichni,kterí jsou uvězněni v Pokéballu(černém) usnou. Jigglypuff se nedá a zpívá dál. Gengar Alakazama hodí na skálu kde je Jigglypuff a ten někam odletí(konečně to tý kouli někdo natřel). Najednou ve vzduchu začne poletovat obrovský zvon, ze kterého "vyskočí" VELIKÁNSKÝ Jigglypuff no a...všechny uspí.

Velcí Pokémoni se vrátí tam,kam patří a je to. Naši přátelé ráno vstanou a odcházejí...

P.S.:Některé scény jsem sem nenapsal,protože mi nepřišli zajímavé

~Napsal/a LittleMew


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní