Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Čarovný Pikachu

Ash chtěl vynahradit všechny zameškané hodiny tréninku a proto teď hodně trénoval! Jednou běhal po silnici a Misty z Brockem mu nestačily! Misty na něho volala ať zpomalí, ale Brock řekl, ať ho nechá, že chce vynahradit všechny zameškané hodiny tréninku! Ash utikal pořád vepředu a najednou vedle něho projelo auto v plné rychlosti a nafoukalo Ashovi do obličeje kouř z výfuku! Ash ze zakuckal a třel si oči!! Potom se zapotácel až doprostřed silnice! Proti němu jelo auto a Misty volala, ať si dá pozor!! Ale Ash si třel pořád oči auto neviděl!! To před ním jen tak tak zastavilo a za ním další a další, až z toho bylo úplná kolona aut.

Vtom tam přijela policistka Jenny(myslím že se tak jmenuje) a dala všechno do pořádku! Ash se policistce Jenny omluvil a zeptal se,proč je tu takový provoz! Ta mu řekla, že se sem blíží velká vlna ([Hamanga Danga]), která příchází jednou za 20 let a ukázala na moře, kde všecí serfaři jezdily po vlnách a zapichovali své vlajky do skály! Ash se zeptal, co to dělají! Jenny mu odpověděla, že zapichují své vlajky do skály a snaží se být dobří jak Jan [džen]! Ash samozřejmě nevěděl kdo to je a tak se zeptal! Jenny mu odpověděla, že to byl velmi dobrý serfař a že jako zatím jediný dokázal zapíchnout vlajku až na samý vrcholek skály! Ash se tam podíval a zjistil, že na vrcholku té skály je opravdu jenom jediný praporek! Potom se rozběhl dolů na pláž, popadl své prkno a řekl Misty a Brockovi, že jde zdolat tu velikou vlnu!

Misty mu ale připomněla, že má trénovat, ale Brock se zase zastal Ashe a řekl, že by si měli také dát pauzu a rozběhl se za Ashem do moře! Misty tedy svolila a vydala se také. Ash plul klidně po klidné vodě a ležel na svém serfu. Mezitím ho pozoroval z jedné skály záhadný Pikachu s modrýma očima! Najednou se zaleskl modře, což mělo znamenat, že se blíží větší vlna! Ash si jí taky všiml a vydal se do ní! Ale to neměl dělat! Vlna ho smetla ze serfu a on spadl do vody. Když se vynořil, tak se okamžitě chytl serfu a stěžoval si na hroznou bolest v noze! Najednou se otočil a uviděl, že se na něho řítí další obrovská vlna! Ash už pomýšlel na svůj konec, ale najednou ho neznámý muž vtáhl na své prkno! Ash se naposled podíval a viděl, že na přídi sedí onen záhadný Pikachu, co ho pozoroval z té skály a řídil serf, zatím co ho ten muž, který ho zachránil, přidržoval, aby nezklouzl do vody. Ash stačil už jen vyslovit "Pikachu" a omdlel.

Zatím ho ten muž vytáhl z vody a odnesl ho do svého domu, který byl postaven ná skále, ze které hleděl na vlny záhadný Pikachu. Šli tam aji jeho přátelé Misty a Brock. V jeho domě ho dal do postele a přikryl. Potom se Ash probudil a ptal se, co se stalo, kde je a kdo je ten muž. Misty s Brockem mu řekli, že se ten muž jmenuje Victor a že ho zachránil před smrtí a že je teď v jeho domě. Potom se ještě zeptali, jestli je všechno vpořádku. Ash jim odpověděl, že je a poděkoval Victorovi za svoji záchranu. Potom se porozhlédl po místnosti a uviděl na stěnách obrázky! Zeptal se, kdo to na nich je a Viktor mu odpověděl, že je to on, když byl malý. Potom Misty ukázala na jeden obrázek, kde je ještě z jedným mužem a zeptala se, kdo to je. Victor odpověděl, že je to Jan! Ash se zeptal,jestli je to ten Jan, který zapíchl svůj praporek na vrchol té hory. Victor řekl, že je to on a začal říkat svůj příběh.

Když byl malý, tak se chtěl stát stejně dobrý jako byl Jan, jenomže mu to nešlo, protože vždy když došla větší vlna, tak on na ní spadl! Jednou když spadl z vlny, tak uviděl před sebou Jana jak mu tleská a směje se! Řekl mu, že to taky jednou dokáže! Victor se znovu postavil na prkno a pokoušel se sjet tu vlnu znovu a povedlo se mu to! Victor dovyprávěl svůj příběh a Ash si znovu všiml záhadného Pikachu na skále, na kterém byl tento dům. Zeptal se kdo to je. Victor mu řekl, že je to jeho Pikachu, kterému říká Puka a že je to velmi zvláštní Pikachu, že má vlny v sobě!

Ash řekl svému Pikachu a oba Pikachu se začali bavit. Brock se zeptal, kde ho chytil. Victor mu ale řekl, že ho nechytil jako to dělávaji ostatní! Řekl jim, že když mu bylo něco kolem 16 let, tak k němu Puka připlul po moři!

Mezitím ale pozorovali zlí rakeťáci oba Pikachu ve své vodní ponorce. Řekli si, že by to byl velmi dobrý dárek pro šéfa a že by jim mohl dát dvojitou výplatu a dovolenou! Potom se vynořili a začali zpívat svoji oblíbenou písničku! Až ji dozpívali, tak ukradli oba Pikachu a dali je do zvláštní nádoby proti elektrice a upalovali pryč! Victor, Ash, Misty a Brock seběhli pro motorovou loď a vydali se za nimi. Rakeťáci šlapali jak mohli a najednou se před nimi v temnotě objevilo několik párů očí. Potom se vynořily ty oči a rakeťáci zjistily, že jsou to Gyaradosové! James si vzpomněl, že Gyaradosové kladou svá vajíčka do mělkých vod a nemají rádi společnost! Gyaradosové na rakeťáky zaútočily a vyhnali je ohňovým útokem nad hladiinu! Brock z lodi je zahlédl a řekl to ostatním! Potom se rakeťácká loď rozbila a vyletěli z ní oba Pikachu! Ash řekl Bulbasaurovi, aby je zachytil! Ale Bulbasaur chytil jenom Ashového Pikachu a Puka spadl do vody! Victor po něm hodil svůj surf a řekl, ať se ho Puka chytí. Potom sám skočil do vody a plaval k surfu, kterého se držel Puka. Brock převzal řízení lodi a řekl ostatním, že se musejí vrátit, jinak je vlny rozmetou! Brock otočil loď ke břehu a co nejrychleji se blížil ke břehu! Mezitím Victor držel Puku a ten začal modrat až celý zmodral a potom se vrátil zpět do své původní barvy! Znamenalo to,že se blíží ta velká vlna! Victor i Puka ji uviděli a naskočili na surf! Mezitím dojel Brock ke břehu a policistka Jenny svolala všechny od břehu. Potom se za obzorem vynořila ta velká vlna a na ní byl Victor a Puka! Potom Victor vyskočil a zapichl svou vlajku hned vedle vlajky Jana na skálu! Potom mu všichni tleskali! Ash a přátelé se s ním rozloučily a odcházeli k Ashovi domů!

Konec


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní