Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Vystoupení Mr. Mima

Ash cestou do Oblázkového města potká divokého Mr.Mima, pokusí se ho chytit, ale se stejným záměrem přijde vedoucí Pokémon cirkusu, která shání nějakého Mr.Mima pro jejich vystoupení, jelikož jejich tehdejší Mr.Mime odmítá trénovat a vystupovat. Myslí si, že začne žárlit a znovu se vrátí do manéže. Mr.Mime ale uteče Ashovi i cirkusačce. Brock posedlý dívší krásou, kterou oplývá ředitelka cirkusu, ji příslíbí, že jí Mr.Mima sežene. Myslí to doslova a tak převleče Ashe za Mr.Mima. Ash tehdy nakonec podlehne a vystupuje ve vystoupení cirkusu. Bohužel mezitím Rakeťáci vidí reklamu na cirkus, na kterém je Mr.Mime a jelikož tak baží po vzácných pokémonech pro Giovannyho, vtrhnou do cirkusu a ukradnou Ashe převlečeného za Mr.Mima.

Mezitím Ashova maminka pohostí Brocka a Misty. Když v tu ji na proskléý balkón zaklepe divoký Mr.Mime. Ona pod domněnkou, že je to Ash, Mr. Mima pohostí. Skutečný Ash ale mezitím prchá Rakeťákům. Útěk se podaří Ash stále převlečený za Mr.Mima přijde domů. Vyjasní se, že paní Ketchumová hostila skutečného Mr.Mima. Ten souhlasí na Ashovu prosbu, aby pomohl v cirkuse.

Rakeťáci se přirozeně naštvou a pochytají do sítí všechny pokémony z cirkusu. Jedou v tanku, takže proti ním pikachuovi elektrické útoky nic nezmůžou. V tu chvíli přijde na scénu líný Mr.Mime, který do té doby jen ležel v přívěsu a ládoval se bonbóny. Vystaví pomocí své mimiky zeď kterou tank neprorazí. Tak to otočí a jedou na druhou stranu, ale tam stojí divoky Mr.Mime(Mr.Mime Ashovi maminky) a vystaví také zeď. Potom společnými silami vystaví Mr.Mimové zdi ze čtyř stran tanku a tak jsou Rakeťáci uvězněni. Vypálí všechny své rakety a vyletí do povětří (Rakeťáci se odpálili ze scéény!). Ashova maminka si tedy asi nechá Mr.Mima, který konečně zjistil to, co Ash už před léty(cituji)...Není nad to mít opravdový domov.

Naši přátelé obrátili své kroky do Oblázkového města. Ash zatelefonuje své mamince a oznámí že přijde. Velmi se těší domů. Tak pospíchá, že mu ostatní sotva stačí. Náhle se octne v prachu cesty, drží se za hlavu a tvrdí, že narazil do zdi. On ani ostatní žádnou překážku nevidí, ale když přijdou blíže zjistí, že před nimi je skutečně neprostupná neviditelná bariéra. O kousek dál, několik metrů nad zemí, uvidí podivnou postavičku. Pokédex prozradí, že je to Mistr Mime, pokémon, jehož nejsilnější zbraní je pantomima. Pomocí ní dokáže vytvořit i neprostupnou hradbu. Ash si chce pochopitelně zajímavého pokémona chytit. Ale na scéně se objeví dívka se stejným plánem. Brock se jí jako obvykle snaží vlichotit a dává jí přednost při chytání pokémona. S tím Ash nesouhlasí. Mezitím však Mr.Mime stačí zmizet. Dívka je zklamaná. Teď je teprve čas na představování: jmenuje se Stela a pracuje v pokémoním cirkusu, který má stan postavený nedaleko. Mají tam také Mr.Mima, ale ten teď odmítá vystupovat. Stávkuje, jen leží a láduje se sladkostmi. Stela chtěla získat dalšího Mr.Mima, aby ten jejich cítil konkurenci, která by jej přiměla k práci. Brock dívce slíbí, že ji druhého Mr.Mima sežene. Má už plán, přestrojí Ashe za Mr.Mima. Ashovy protesty jsou nakonec zlomeny prosbami dívek z cirkusu. Souhlasí tedy s výcvikem pantomimy. Stela se pustí do práce a je dost tvrdá. Začínáme chápat, proč pravý Mr.Mime odmítá pracovat. Nicméně Ash vytrvá a večer nastupuje do manéže před vyprodaným hledištěm. V hledišti zahlédne svoji maminku, ale jeho maska i přísná Stela mu neumožňuje ji ani pozdravit.

Rakeťáci v minulém díle způsobili zničení pokémonského střediska v Chromovém městě a tím velmi rozzlobili svého šéfa. Nyní se snaží vylepšit si u něj dojem ulovením nějakého vzácného a zvláštního pokémona. Při letu nad krajinou v jejich typickém balónu ve tvaru Meowtha, k nim vítr zanese plakát zvoucí na představení cirkusu. Mr.Mime se jim zdá vhodný na usmíření šéfa, vypraví se tedy do cirkusu.

Právě začalo představení, když se nahoře otevře kopule cirkusu a Rakeťáci vstupují na scénu. Po své znělce a několika akrobatických kouscích vystřelí chytací síť, a s Mr.Mimem odlétají. V cirkuse se strhne poprask. Do manéže přibíhá Misty a Brock, Objevuje se i Ashova maminka. Dobře poznala, že v masce se skrývá její syn, ale nedělá si starosti. Doufá, že až Rakeťáci zjistí svůj omyl, Ashe vrátí. Zatím pozve zbytek skupinky na něco k snědku domů. Misty i Brock nadšeně souhlasí, domácí strava jim dlouho chybí. Po výborném obědě se rozloučí a odcházejí. Ashova maminka si přeci jen dělá starosti. Čekala že Ash už tady bude. Náhle se někdo objeví za oknem: Mr.Mime. Maminka myslí, že je to její syn, jej pozve domů a předloží mu jídlo. To, že si ani nesundá masku a říká jen "mime" považuje jen za žertování.

Zatím Rakeťáci oslavují úspěšnou akci, Mr.Mime sedí svázaný v koutě. Podaří se mu se osvobodit. Sundá si masku, čímž rozbije plány Rakeťáků. Sdělí jim, s nimi nechce mít nic společného a odchází. Než se zkoprnělí Rakeťáci vzpamatují, už mizí v jejich balónu pryč.

Zanedlouho přistává před dveřmi rodného domu. Vstoupí v masce dovnitř a hlásí: "Mami, už jsem tady!", ale odpověď "vždyť já vím" jej překvapí. Ještě víc, když v kuchyni najde pravého Mr.Mima. Vstupuje Ashova maminka a je také překvapena. Ash si konečně sundá masku. Maminka pozná, že nehostila syna, ale pokémona. Podotkne však jen, že se jí zdálo divné, jak způsobně jedl. To Ashe dorazí.

Po jídle Ash požádá Mr.Mima, aby pomohl s představením v cirkuse. Mr.Mime se stydí a schovává se za Ashovu maminku. Ta se přidá k prosbám a Mr.Mime nakonec souhlasí. Ash je zase rozladěn, trenérem pokémonů je přeci on!

Rakeťáci, kteří přišli o svůj balón přijíždějí tankem pomstít se a pochytat pokémony z cirkusu. Tank je gumový, proto útoky Pikaču (který zůstal s Brockem) nemají efekt. Brock tedy vyzve pracovníky cirkusu, aby se svými pokémony prchli do bezpečí. Jejich nákladní auta jsou však dostižena Rakeťáky a uvězněna vrženou sítí. Než však stihnout Rakeťáci pokémony ukrást objeví se před nimi Mr.Mime, který dosud jen lenošil, a pomocí své mimiky vytvoří neprostupnou zeď. Tank do ní marně naráží. Rakeťáci se proto rozhodnou zeď objet. Ale už je tu, spolu s Ashem, druhý Mr. Mime. Pustí se také do stavby zdi. Oba pokémoni zanedlouho postaví kolem tanku vysokou čtyřstrannou věž. Rakeťáci se pokusí prostřílet ven, Meowth zuřivě mačká tlačítko spouště. Vystřílí všechny náboje, které se ale odrážejí od stěn uvnitř věže a následný mohutný výbuch vystřelí Rakeťáky ze scény.

Mr.Mime z cirkusu souhlasí, že bude opět vystupovat, když mu Stela slíbí, že nebude při výcviku používat tak tvrdé metody. Druhý Mr.Mime zůstává u Ashovi maminky, které velmi zručně pomáhá v kuchyni. Poznal stejně jako Ash přednosti opravdového domova

~Napsal/a Carp


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní