Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Zapeklitá hádanka

Nyní Ash, Brock, Misty a Pikachu plují lodí, která je má dovézt na Růžový ostrov (Cinnabar Island), na kterém, jak Ash doufá, získá 7 odznak, který si chce vybojovat od šampióna Blaina. Na lodi však potkají Garyho, který zase svým umem a vědomostmi udělá z Ashe naprostého hlupáka. Ash se od svého rivala také dozvídá, že na Růžovém ostrově žádný stadión není a je to pouze místo pro turisty. Ash tomu nechce věřit.

Když loď dorazí, naši hrdinové nacházejí rozbouraný stadión, který podlehl davu turistů. Na ulici také potkávají záhadného muže, který mluví v hádankách. Nakonec jim předá lístek do hotelu a odchází. Už je noc a Ash, Misty a Brock mají hrozný hlad a jsou unaveni, bohužel jsou všechny hotely přecpány turisty. Ash si vzpomíná a důkladně si začne pročítat lístek od hotelu zvaného "U Veliké hádanky", který dostal od toho záhadného muže. Další z hádanek, která je na lístku, úspěšně řeší Misty a tím naši hrdinové nacházejí skrytý hotel, který turisti zřejmě nenašli. Uvnitř je přivítá záhadný chlapík, dá jim najíst a přichystá jim pokoje. Mezitím se telefonem dozvídá, že nějací lupiči vykradli Pokémony z Poké Centra. Jak se to Ash dozví, spolu s Misty a Brockem tam utíkají a poráží Rakeťáky, kteří jsou těmi zloději.

Chlapík mluvící v hádankách jim za odměnu poví tajemství: " Blaine má nový stadión, do kterého turisti nemůžou. Je tam, kde by žádný hasič neuspěl". Nyní už se naši hrdinové vyhřívají v horkých pramenech, které patří k hotelu, ve kterém jsou ubytováni. Celou dobu se také snaží vyřešit hádanku týkající se Blainova stadiónu. Mezitím Togepi utíká Misty a nechtěně otevírá tajný vchod ve skále poblíž pramenů. Ash se tam s Misty a Brockem vydají.

Cestou poznávají, jak se zde začíná oteplovat. Jeskyně se proměňuje v dlouhou chodbu končící dveřmi. Ty se před nimi otevřou a Ash, Misty a Brock vstupují dál. Ihned poznávají, kde to jsou. Jsou přímo uvnitř sopky. Nad horkou lávou je zde přivázaný stadión. Objevuje se zde i stařec, který odhaluje své tajemství- pod parukou je to Blaine, šampión tohoto stadiónu. Ash ho vyzívá k zápasu o Sopkový odznak.

V zápase budou 3 Pokémoni proti 3. Prvního Blaine povoláva Ninetailse, Ash Sqirtla. Ovšem ten nemá proti silnému Ninetailsovi žádnou šanci-toto kolo Ash prohrává. Místo toho si ale volí Charizarda. Ten ho samozřejmě odmítá poslouchat, takže i toho Ash odvolává a namísto něj volí Pikachu. Baline si volí Rhydon. Pikachu však elektrickým útokem (thundershock) útočí na Rhydonův roh a tím ho poráží. Nyní si však Blaine volí třetího, svého nejsilnějšího Pokémona. Povolává lávového Magmara. Pikachu proti němu zkouší útočit, ale marně. Poté Magmar používá Ohnivou pěst (Fire Punch) a tím Pikachua odhazuje. Celé toto divadélko Magmar na Blainův příkaz zakončuje Ohňometem (Fire blast). Tento mocný proud ohně se valí na Pikachu, který proti němu nebojácně stojí.

Konec

~Napsal/a Mewtwo


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní