Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Tajemství chovatelského střediska

Naši hrdinové Ash, Misty, Brock a jejich kamarád Todd si na své cestě udělali malou přestávku. Tod byl opět zaneprázdněn fotografováním pokemonů. Todovi se povedla krásná fotka Togepiho, když v tom se za nimi rozběhla reklamní tabule na pokemoní chovatelské středisko kde mají údajně se vší láskou pečovat o pokémony. Misty vysvětlovala že v střediscích pomáhají trenérům kteří moc neumí trénovat pokemony, také říká, že v dobrých pokemoních střediscích mohou dopomoct pokemonům k vývoji. Ash si to samozřejmě nemůže nechat ujít a tak sese svými přáteli vypraví do pokemoního střediska.

Před střediskem stojí veliká řada lidí kteří chtějí své pokemony nechat vyvinout. Brock opět uvidí ženu která je tam vedoucí a jak to tak známe, začne opět hlásit jak je krásná. Až se naši přátelé dostanou na řadu tak se rozhodne Misty nechat tam svého Psyducka.

Poté se naši přatelé jdou projít a uvidí restauraci u které je leták "jídlo zdarma". Misty dostane hlad v tom vyjde z restaurace šéfkuchař a vedoucí. Povídá, že jim dá najíst zdarma, když mu ukáže někdo z nich jeho oblíbeného pokemona ovšem nikdo z nich ho nemá ale pak zjistí, že je to Psyduck, kterého naneštěstí Misty nechala v chovatelském pokemoním středisku. Rozhodne se ho vzít ze střediska, tam je ovšem zavřeno a tak vleze Misty s přáteli do budovy zadním vchodem. Tam se ale všichni vyděsí protože pokemoni jsou zavření potmě v klecích s mřížemi a lepši z dvojice rakeťáků Butch a Cassidy je využívají a kradou pro šéfa. Nechybějí tam ale rakeťáci(horší) a prozradí sebe i naše přátele. Až je lepší dvojice rakeťáků chytí a svedou na ně krádež pokemonů, nepomohou jim ani fotky ktere pořídil Todd, protože mu vezmou foťák i s fotkama a jsou zavřeni za mříže na policejní stanici.

Ovšem mezitím se Misty s Pikachu vykradli z budovy, protože raketáci si jich nevšimli. Misty chce zachránit své přátele a vypraví se do střediska a pikachu mezitím v budově vezme foťák. S tím se Misty vypraví na policii a naši přátelé jsou osvobozeni. Horší rakeťáci zůstali ve věznici protože chtěli krást pokémony. Butch a Cassidy byly po krátkém boji zadrženi a uvězněni.

A tím skončil tento příběh

~Napsal/a Mouse


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní