Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Pokémonoví paparazzi

(The Pokémon Paparazzi) Jednoho krásného dne se Ash a jeho prátelé usadí na louce. Brock delá jeho oblíbené jídlo, Ash si neco prohlíží. V tom si všimne, že se blízké rákosí pohnulo. Zabystrí a neceho si všimne. V domení, že je to nejaká pastn skoci po Brockovi a strhne ho na zem. Brock hned vykrikl, co zase Ash delán a ten mu rekl, že videl nekoho v rákosí. Potom rekne Squirtlovi, aby do rákosí namíril vodní delo. Z rákosí ihned vyskocí mokrý chlapec s fotákem a zacne Ashovi nadávat, že mu znicil foták. Potom se ihned predstavil, že se jmenuje Todd a že je nejlepším fotografem. Ashe a jeho prátele to udivilo, protože o nem ješte nikdy neslyšeli. Todd jim rekl, že se proslavil fotkou Aerodactyla a že jim ji ukáže.

Došli až do Toddova domu a Todd jim ukázal fotku. Ash si všiml, že Aerodactyl nekoho drží v drápech a hned si vzpomenul na príbeh, jak ho stejný Aerodactyl unesl také v drápech. Hned rekl Toddovi, at to zvetší a Todd to zvetšil. Ihned poznali, že je to Ash a Todd ríkal, že to není podstatné, že je podstatný ten Aerodactyl. To Ashe velice urazilo a zlobil se na Todda. Prý je moc nafoukaný. Todd si ted chtel vyfotit tajne Pikachu, ale ten si ho všiml a udelal pózu na Todduv foták. To Todda velmi naštvalo a Ash se ho zeptal proc. Todd mu odpovedel, že fotky, kde jsou Pokémoni v póze nejsou k nicemu, a ukázal jim dva Eevee. "Vidíte, jak jsou pekní? To o me vubec nevedeli. V póze, jako byl Pikachu, by fotka nemela žádnou cenu," rekl Todd." Tak zkus vyfotit moje Pokémony," vykrikla Misty a vyházela všechny Pokémony s pokébalu. Brock se pridal a Ash vyházel taky všechny.Ale Todd rekl,že vyfotí jen Pikachu.Ash se ho zeptal proc a Todd jim rekl, že u neho byla jakási stará paní a pán a že chteli zachytit toho Pikachu. Ten starý pán a paní byli samozrejme Raketáci. Ti zatím cíhali v tráve a divili se, jaktože ten kluk už toho Pikachu nechytil. James se ho zeptal, jestli si je jistý. Meowth si znovu procetl clánek v novinách a ulekl se. Bylo tam, že Todd zachytává Pokémony na film. Raketáci se teda domluvili, že Pikachu chytí sami. Pripravili past, aby Ash spadl do vodopádu a oni si potom vzali Pikachu.

Ash, Todd a jeho prátelé se zatím vydali k vodopádu. Raketáci se dohodli, že Brocka a Misty odlákají a ponechají si jen ty dva, aby se ješte víc pohádali a bylo to lehcí. Potom se jim povede treba chytit i jiné Pokémony. Odlákali teda Brocka a Misty a Todd a Ash pokracovali dál. Jenže past se nepovedla Raketákum jak chteli, protože se do ní lapil jen Ash, který spadl do vody a potom do vodopádu, ale stihl se zachytit. Todd ho zachytil a vytahuje nabreh. V tom mu ale spadne foták z krku prímo do vody. Ashe ale vytáhne a Ash videl, že Todd kvuli nemu ztratil svuj foták, tak ihned zmení názor. Potom porazí Raketáky a Todd se stává jejich novým kamarádem

~Napsal/a David Pravda


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní