Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Souboj se samurajem

Ash, Místy a Pikachu pokračují cestou Chromovým lesem (Virdian Forest). Šťastný Ash z polapení už dvou Pokémonů potkává dalšího broučího Pokémona Weedla. Místy se ho samozřejmě velice štítí a proto chce rychle odejít. Ash si chce však Weedla chytit. Místy radši jde napřed a naštvaná všemi brouky jde dál, dokud neuslyší výkřik a nezaútočí na ní jakýsi samuraj s mečem. Místy se lekne až zakřičí. Vyptává se, zdali není trenérkou z Oblázkového města (Pallet Town). Místy kroutí hlavou. Samuraj ji tedy nechá a pokračuje dál. Ještě jí však upozorní, aby tak nepištěla jako před chvilkou. Mohla by tak přilákat roj nebezpečných Beedrill. Místy jde a cestou přemýšlí, proč se samuraj vyptával na trenéra z Oblázkového města. Vždyť jím je Ash, uvědomí si Místy a utíká Ashe varovat před nebezpečným samurajem. Mezitím Ash v boji proti Weedlovi vysílá svého Pidgeotta, ten Weedla vyřídí. Ash se chystá hodit Pokéball, když najednou se mu s velikým výhrůžným křikem objevuje meč přímo u obličeje. Právě dobíhá Místy, ale pozdě. Samuraj už je u Ashe a ptá se ho, zdali je trenérem z Oblázkového města. Ash přikyvuje. Samuraj tím Ashe vyzívá k zápasu Pokémonů. Mezitím Weedle unikl. Naštvaný Ash svádí vinu nepolapení Weedla na samuraje, ale ten mu sděluje, že si za to může sám svojí neschopností. Nyní ale začíná boj. Pikachu se zdráhá pustit do boje, tak Ash posílá Pidgeotta. Samuraj posílá klepetového brouka Pinsira. Pidgeotto ještě slabý z minulého zápasu s Weedlem leží na zemi a není schopen boje. Ash ho vrací a samuraj se směje Ashově neschopnosti. Nyní Ash vysílá proti Pinsirovi Metapoda. Samuraj se slovy: "koukej, jak klepeta pinsira přeštípnou vejpůl tvého Metapoda" straší Ashe. Pinsir už chytá Matapoda do klepet, když tu najednou Metapod používá svůj jediný útok ztvrdění (Harden). Metapod je tak tvrdý, že si tím o něj Pinsir zlomí klepeta. Tohle kolo Ash vyhrál. Nyní posílá samuraj do boje dalšího Pokémona-Metapoda. Dva Metapodi proti sobě a jediný útok, který používají je ztvrdění. Takže toto kolo nikdo nemůže vyhrát. Po nějaké době se ozve bzukot. To je roj nebezpečných vos, které sem přivolal Weedle, co Ashovi utekl. "Letí sem roj Beedrill", povídá samuraj, odvolává svého Metapoda a utíká. Jeden z vosích Beedrill však letí napřed a bere Ashova Metapoda. Ash bezmocně hledí na unášeného Metapoda. Nyní však mu nezbívá nic, než utéct před nebezpečným rojem vos. Samuraj nakonec uteče do své chatky a Ash, Místy a Pikachu sem přiběhnou za ním, aby se zde schovali. Mezitím samuraj Ashovi vyčítá, že je tak nezodpovědný trenér a nechal unést svého Metapoda. Také vysvětluje, proč hledal trenéry z Oblázkového města. Jelikož ho v minulých dnech ošklivě porazili tři různí trenéři právě s Oblázkového města, tak hledal dalšího odtamtud, kterého by porazil. Také řekl, že ve srovnáním je Ash proti těm třem úplný amatér.

Mezitím v papírovém tanku, který má chránit proti roji Beedrill, sem přicházejí Rakeťáci s úmyslem ukrást Ashovi Pikachu.

Roj Beedrill je poblíž uzavřené chatky. Začíná se stmívat, a tak naši hrdinové zde v chatce přespí. Ash má v noci výčitky svědomí kvůli svému Metapodovi. Ráno však Ash velmi brzo vstane a potichu se vykrade z chatky, ve které ostatní spí. Ocitá se v lese. Beedrilly jsou už pryč, odešli usnout. Ash se plíží potichu ke stromu, u kterého jsou nalepeny Kakuny a na jehož vršku přespávají všechny Beedrilly. Kakuny-to jsou zámotky, ze kterých se po čase vyklubou další Beedrilly. Mezi nimi leží i Ashův Metapod. Ash ho s radostí bere a snaží se vytratit. Ale Metapod nechce, protože je v domněnkách, že ho Ash opustil, protože ho nechal napospas Beedrillům, kteří ho odnesly. Ash mu nalhává, že za to může samuraj. Když tu najednou na Ashe někdo zavolá. Jsou to Rakeťáci, kteří chtějí po Ashovi Pikachu a dost hlasitě mluví, hluk by totiž mohl probudit spící Beedrilly! Ash zde však stejně Pikachua nemá (Pikachu ještě spí v chatce) a snaží se to vysvětlit Rakeťákům. Ale ti začínají hlasitě recitovat své logo a nakonec to završí tím, že vypustí ohňostroj. To všechny Beedrilly samozřejmě vzbudí. Ash bere Metapoda a utíká s ním do bezpečí. Beedrilly jdou nejdříve na Rakeťáky. Jesse a James si tedy berou papírový tank na ochranu, ale… je celý prokousaný od Weedlů. Nakonec Rakeťákům zbyde, stejně jako Ashovi, rychlý útěk před jedovými žihadly Beedrillů. Nakonec Ash upadne a Metapod s ním. Ten však lhostejně kouká, jelikož je pořád na Ashe za jeho zbabělý čin velmi rozzlobený. Ash se přizná. Může za to on, že Metapod byl unesen. Nyní přichází samuraj, Místy a Pikachu s ochranou síťkou proti vosám. Chtějí odtud dostat Ashe. Vtom se Metapod začne otevírat. Jasné světlo naznačuje, že se vyvíjí. Promění se na motýla Butterfree. Ash plný radosti zahajuje boj proti blížícím se Beedrillům. Butterfree na Ashův příkaz používá spací pyl a tím všechny jedovaté vosy uspí. Všechny Beedrilly jsou vyřazeny z boje a popadají na zem. Samuraj se diví, jak Ash dokázal ovládnout hned po vývoji svého Butterfree. Přiznává, že ve srovnáním s Ashem je on nováček.

Nyní samuraj ukazuje Ashovi, Místy a Pikachuovi cestu z Chromového lesa. Naši hrdinové teď pokračují stezkou do dalšího města. Cínové město (Pewter City) leží před nimi.

Konec

~Napsal/a Mewtwo

Procházejíce Chromnovým lesem naši hrdinové potkávájí záhadného mladého samuraje. Ten nelení a vrhá se na věc - souboj s Ashem. Souboj Metapoda od Ashe a Metapoda od samuraje by skončil určitě zajímavě (dvě kukly proti sobě :-))), nebýt útoku divokých Beedrill. Všichni svorně prchají, Beedrill však unáší Ashova Metapoda. Ten se vydává ho najít, a když už ho konečně najde, vetřou se do situace Rakeťáci, vzbudí nedaleké Beedrill a opět všichni prchají. Metapod se proměnuje v Butterfree a Ash se těší z její nenadálé náklonosti

~Napsal/a Matěj

Nu, Ash a jeho přátelé pokračují na své veliké cestě stát se mistry pokemonu. Misty uteče a chytne jí podivný hoch a ptá se jí jestli náhodou nepotkala trenéra z Oblázkového města! Misty řekne že ne a hoch odejde. Co? Trenér z Oblázkového Města to je Ash!!!!! A Ash se právě pokouší chytit Weedla hmyzího pokemona a ve chvíli kdy na něl chce hodit Pokeball objeví se Misty a zakřičí na Ashe POZOR!, protože ze zadu na něho útočí ten podivný hoch. Nééé, kvůli tobě mi utekl Weedle! Nenene kvuli mě né kvůli tobě měl sis ho lépe hlídat! Trenére z Oblázkového města vyzívám tě na souboj v pokemonu! Příjmám! Ale během zápasu mu Beedril vzala Metapoda! Ash se ráno vydal Metapoda hledat ale našel jenom otravné Rakeťáky kteří chtěli jeho Pikachu. Ale copak copak za Ashem se žene hejno Beedrilů. Ash se rozběhne proti nim a lehne si, Beedril zaůtočí na Rakeťáky. Hele to je můj Metapod visí tam s Kakunama Ash si Metapoda vezme a omlouvá se mu ale Metapod mu nechce odpustit POZOR! Ashi za tebou je Beedril! Ash se otočí a za ním opravdu Beedril ale Metapod jí skočí do rány a vyvine se v Butterfree!

~Napsal/a Pokemistr


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní