Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Robotí voják Porygon. (Neodvysíláno - Cenzurováno)

: Ender

Ash, Misty a Brock pokračují svou cestu. Pikachu naříká, že je unavený a Ash se proto rozhodne jít do Pokémoního Centra. Poté, co tam dorazí, se od sestry Joy dozví, že teleport (přenašeč) na monster bally (PokéBally, GreatBally, ...) je mimo provoz. Při přenosu se všechny pomíchají. Ash s přáteli se rozhodou najít příčinu této poruchy.

Dojdou do příbytku profesora Akihabary, který vytvořil ten teleport. Jakmile vstoupí, profesor Akihabara je chytne do obrovského teleportu na monster bally. Vysvětluje, že se někdo vloupal do jeho sídla, ukradl prototyp Porygona a použil teleport ke vstupu do počítačové sítě, kde blokuje informační dálnici, takže žádné monster bally nemohou projít skrz. Dřív než mohou Ash, Misty, Brock, Pikachu a Porygon vyjádřit svoje opovržení, profesor Akihabara je teleportuje do počítačové síté.

Ash s přáteli se dostanou do počítačové sítě skrz červí díru, která ústí vysoko ve vzduchu. Porygon se zvětší a chytne je na záda. Poté začne poletovat po okolí a snaží se najít problém. Uvidí Rakeťáky stojící hned za barikádou, jež blokuje dálnici moster ballů. Jessie a James vyšlou Arboka a Weezinga aby bojovali s Porygonem. Weezing použije kouřový útok a Porygon ho napodobí, čímž odrazí Arboka i Weezinga. Poté Jessie pošle prototyp Porygona proti Ashovu Porygonovi. Zatímco oba Porygoni bojují, Ash s přáteli odstraní barikádu.

Zpátky v Pokémoním Centru najala sestra Joy počítačového experta, aby opravil teleport na moster bally. Ten použije anti-virus, který však nedokáže rozlišovat mezi lidským a počítačovým kódem, takže ostřeluje všechno v počítačové síti. Všude létají střely. Jedna z nich zničí prototyp Porygona. Anti-virus se nyní zaměřil na Ashova Porygona, na němž jsou Rakeťáci. Pikachu však elektrickým útokem zničí střely, které se pŕibližují k Porygonovi. Anti-virus vystřelí další salvu raket na Porygona, ten však s proklouzne červí dírou zpátky do domu profesora Akihabary. Naneštěstí však rakety projdou také a vyhodí do povětří celý dům, včetně teleportu lidské velikosti.

Ash a přátelé se omluví profesoru Akihabarovi a šťastně pokračují za dobrodružstvími .


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní