Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Rozzuřený lidoop

Zvoní telefon. Profesor Oak ho zvedá. Volá Ash a chlubí se svými čtyřmi odznaky. Profesor mu ale oznamuje, že všichni trenéři z Oblázkového města, Garyho nevyjímaje, mají už odznaků pět, a že Gary má chyceno 30 pokémonů. Zdrcený Ash na cestě do Celadonového města se rozhodne, že si chytí další pokémony.

Najednou z křoví, nedaleko našich přátel, vylezl Mankey, bojový pokémon, kterému dal Brock koblihu. A tak si Mankey sedl na kámen a pojídal koblihu. Ash si ho chtěl chytit a hodil po něm PokéBall. Chytil však jen koblihu.

Hozením PokéBallu Ash Mankeyho rozzuřil. Mankey začal svůj Mlátivý útok a pěkně všechny prohnal, a když je dohnal, skočil na Ashe a pořádně ho zmlátil.Navíc Ashovi vzal jeho oficiální čepici Pokémonové ligy a to si nenechal Ash líbit.

V tom se bjevili Rakeťáci se snahou chytit Pikachu. James bohužel nakopl kolem pobíhajícího Mankeyho. Ten se však vyvinul na Praimape a napadl Rakeťáky.Ti zůstaly ležet zmlácení na zemi a Praimape se rozběhl za našimi přáteli.

Rakeťáci je všechny předběhli a začali kopat past. Než ji vykopali tak jim tam spadli jak Ash s Pikachu tak Praimape. Avšak Ash už nechtěl dále utíkat a rozhodl se, že si Praimape chytí. Ash si zprvu zvolil Squirtla, ale jeho Vodní útok byl na Praimape slabý. Ash si tedy zvolil Bulbasaura, bohužel účinek byl stejný jako u Squirtla. Nakonec Ash povolal Charmandra. Toho nejdříve Praimape mlátil, avšak Charmander použil svůj útok Zuřivost. A díky němu vyhrál a Ash získal nového pokémona.

Rakeťáci, kteří se ještě ani nevyhrabali z pasti, se hned ptali, kam zmizel Praimape. Ash jim ho s radostí ukázal a Praimape je vykopl ze scény. Poté naši přátelé zjistili, že jsou kousek před Celadonovým městem, tak rychle by se k němu bez Praimape nedostali. A Rakeťáci dostali pěkonou nakládačku poté, co přistáli mezi samými Praimapy.

Pokračování příště .

~Napsal/a Pidgeot


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní