Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Haunter Versus Kadabra

Naši hrdinové opět shlížejí z velkého útesu na Šafránové město (Saffron City), nyní však s novým členem party-plynným duchem Haunterem. Ten Ashovi přikyvuje, že mu pomůže vyhrát nad Sabrinou a jejími psychickými zápasníky.

Ash dělá co proto, aby ho v stadióně doprovázeli i Misty a Brock, kteří se tam už nechtěli vracet. Ale když už všichni jsou uvnitř, Ash povolává i Bulbasaura, Sqirtla a Charmandera a společně jdou vyzvat Sabrinu. Malá holčička sedící na Sabrině výzvu přijímá se známými slovy: "pokud prohrajete, budete si se mnou muset hrát". Sabrina povolává Kadabru, Ash Hauntera. Ale, Haunter zmizel a nedbá Ashovo volání. Odmítá tím zápasit. Ash tedy povolává postupně Bulbasaura, Charmandera, Sqirtla i Pikachu, ale ani jeden z nich se neodváží s psychickými Pokémony zápasit. Ash se rozeběhne pryč ze stadiónu se slovy: "Vzdávám se" a Brock a Misty utíkají za ním, avšak jsou pozadu. Před Ashem se nakonec zavřou dveře vedoucí ven na ulici a tím je uvězněn. Mezitím Sabrina, která je v letu pronásleduje, mění Misty a Brocka v panenky. Už se chystá takto naložit i s Ashem a jeho Pokémonama, ale najednou se znovu objevuje záhadný stařec a teleportuje Ashe do bezpečí.

Poté, už na ulici stařec při debatě s Ashem naznačuje, že je Sabriňin otec, ale Ash ho nepochopí. Poté se ale vydává najít Hauntera. Ten se mezitím baví strašením Rakeťáků, kteří se (opět) pokoušeli Ashovi ukrást Pikachu. Ash potkává Hauntera, který mu přislibuje, že teď už mu opravdu se Sabrinou pomůže. Ash jde tedy s Haunterem opět do stadiónu a vyzívá Sabrinu. Ash proti Kadabře posílá Hauntera… ale ten opět zmizel. Nyní už by Ash Sabrině neutekl. Nad zoufalým Ashem se slituje Pikachu a ten nastupuje proti Kadabře. Ze začátku zápasu se jí snaží Pikachu zasáhnout bleskovým útokem (Thunder Shoch), ale Kadabra se útoku za pomocí teleportace (Teleport) vyhýbá. Nakonec se Pikachuovi podaří Kadabru zasáhnout, ale ta za použití obnovení (Recover) se uzdravuje. Ash už vidí, jak prohraje, když najednou se objevuje Haunter a stařec.

Haunter ruší zápas a předvádí před Sabrinou různé grimasy, dokud jí pořádně nerozesměje. "Sabrina se směje?", divý se stařec, její otec. Vtom mizí malá holka (ta byla ztělesněním Sabriny za mala, když si snažila najít kamarády) a Brock a Misty jsou proměněni zpět do své podoby. Nakonec Haunter zůstává se Sabrinou, ta se vrací zpět k otci, mění svou matku zpět v člověka (stejně jako Misty a Brocka, i svou matku proměnila Sabrina v panenku) a Ash získává konečně vytoužený Zlatý odznak (Marsh Badge).

Konec

~Napsal/a Mewtwo


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní