Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Abra a zápas plný kouzel

V tomto díle se Ash dostane do stadionu Šafránového města kde se chce utkat s trenérkou Sabrinou. Jako první bojuje proti Abře, která se však během bitvy teleportuje a místo ní nastoupí Kadabra. Sabrina si bude chtít Ashe a jeho přátele ponechat v domě panenek ze kterého nakonec uteče. Potom potká tajemného muže který mu řekne že se dá Kadabra porazit dušíma pokémonama, které se samozřejmě pokusí jít hledat. To be continued.

Je noc. Nyní procházejí naši hrdinové lesem s úmyslem dostat se co nejkratší cestou do Šafránového města (Saffron City), ve kterém Ash doufá v získání Zlatého odznaku (Marsh Badge). Netrpělivý Ash z toho, že se zase ztratily, se pouští do hádky s Misty, která je navigovala. Jejich hlasitou hádku přerušuje malá holčička, která se rozeběhne pryč. Ash se jí snaží dohnat v domnění, že jim ukáže cestu do města. Ale Ash ji ztratí a jen tak tak ho Bulbasaur zachraňuje před pádem z útesu. Ale jsou na místě ! Za útesem už leží obrovské Šafránové město.

Když už procházejí po jeho ulicích, přepadnou naše hrdiny převlečeni Rakeťáci (Team Rocket) a nalhávají jim, že vyhráli jako 100, 1001 a 1002 návštěvníci. Odvádějí je tedy do velká budovy (Silph Company), při Ashově nepozornosti kradou Pikachu a Ashe, Brocka a Misty uvězňují v místnosti bez východu. Ale malá holka, kterou Ash viděl v lese, zabraňuje Rakeťákům v jejich plánu, zachraňuje Pikachu, předává ho Ashovi a nakonec je teleportuje na ulici ve městě. Už je den. Ash se chce vydat do stadiónu, ale přitom je záhadný stařec varuje, ať se tomuto stadiónu vyhnou. Ash nedbá rady a vchází. Ještě než se ocitnou před šampiónem, uvidí v jedné místnosti samé psychiky používající telekinezi. Nyní však jeden z řídících psychiků bere naše hrdiny přímo k Sabrině, zdejší šampiónce. První, koho Ash uvidí, je ta malá holka, která mu zachránila Pikachu. Ta přijímá Ashovu výzvu pod podmínkou, že si po jeho prohře s ní bude hrát. Ash ani nepomyslel na možnou svoji prohru a přikyvuje.

V tom se rozsvítí a je vidět, že holčička sedí na dospělé dívce-opravdové Sabrině. V zápase bude 1 Pokémon proti 1 Pokémonovi. Ash volí Pikachu, Sabrina psychickou Abru. Ta se však během chvilky vyvíjí v silnou Kadabru. Její ničivé útoky jako zmatení (Confusion) a psychický útisk (Psychic) efektivně poráží Pikachu. Ash se vzdává. Neuvědomuje si však to, co před chvilkou odsouhlasil. I s Misty a Brockem je zmenšen a teleportován do malého domečku pro panenky. Holčička po našich hrdinech hází míč, který hrozí, že je převálcuje. Ovšem objevuje se tajemný stařec, který je varoval před vstupem do stadiónu a nyní je teleportuje zpět do města.

Ash zjišťuje, že i stařec vládne psychickými silami a dozvídá se, že pokud si v blízkém Levandulovém městě (Levander Town) v Pokémonové věži (Pokémon Tower) chytí Pokémona z rodu duchů, bude mít proti Sabrině šanci. Ash se tedy honem vydává do Levandulového města.

Konec

~Napsal/a Mewtwo

Ash se svými přáteli se vydali do Šafránového města pro další odznak.Před zápasem se setká s Rakeťáky,ale v té chvíly se neodehrává nic důležitého.Konečně je na stadióně a vyzívá Sabrinu k zápasu.Sabrina si zvolila Abru.Ash si zvolil Squirtla.Se Squirtlem si Abra hravě poradila stejně tak i s Bulbasaurem kterého si Ash zvolil jako druhého pokémona.Ash nevěděl jakého pokémona si má zvolit teď,ale Sabrina to vyřešila za něj.Navrhla totiž,že si Ash může zvolit hned všechny pokémony najednou co má tady,ale když prohraje dá si Ashe,Misty a Brocka jako panenky do svého malého hřišťátka.Misty s Brockem to nechtěli připustit,ale Ash je ujistil,že vyhraje.Potom tedy souhlasily.Ash si tedy nasadil hned všechny pokémony nejednou,ale Abra vyhrála.sabrina je dovedla ke svému malinkému hřišťátku.Tam je Sabrina zmenšila a vložila je do hřiště.Tam se setkali se Sabrininou maminkou.potom se naši hrdinové šli podívat do okolí a tam se setkali s tatínkem Sabriny.Ten jim řekl,že nemůže svou dceru přemoci,ale,že je může s hřiště dostat.Než se s nimi rozloučil dal jim radu,aby zašli do věže Hrůzy a chytily tam Gastlyho,Hauntra nebo Gengara.Potom jim popřál štastnou cestu a v tom okamžiku byli venku.Vydali se tedy do věže hrůzy.To be continued.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní