Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Sbohem Butterfree

Ash a jeho přátelé na své cestě najednou spatřili spoustu létajících balonů s trenéry,kteří zde vypouštěli své Butterfree.Ash se od Brocka dozvěděl,že je zde trenéři vypouštějí,aby si tu každý Butterfree našel svého partnera a odletí za moře, aby tam nakladli vajíčka. Ash se zeptal jestli i jeho Butterfree odletí, ale Brock mu řekl, že ho vypouštět nemusí,ale že nebude potom mít potomky.

Ash se rozhodl, že nebude svému pokémonovi bránit ve štěstí, a tak si tedy půjčili balón a Ash vypustil Butterfreeho. Vtom uviděl Brock hezkou dívku řekl Butterfreemu ať si vybere Butterfeeho té dívky,ale byl tvrdě napomenut Misty.Butterfree chvíli hledal, jestli by nenašel nějakou hezkou Butterfee a pak ji uviděl a začal si jí namlouvat. Ta si ho, ale vůbec nevšímala a dokonce mu vlepila facku až spadl do lesa. Ash a ostatní za ním běželi,aby ho utěšili a pak ho začali povzbuzovat a Misty mu uvázala krásný šátek kolem "krku".

Zatím co se tohle dělo, přiletěli Rakeťáci a pochytali všechny Butterfree do sítě. Pak s nimi odletěli do nějaké chaty v okolí. Ash a ostatní je zpozorovali,ale než stačili zasáhnout Rakeťáci byli pryč. Jenom Butterfree je sledoval do té chaty.Butterfree s nimi začal bojovat a poslal je ze scény,ale to tam už byli ostatní, když Butterfree dělal nárazy do sítě se všemi Butterfree, aby ji přetrhl.

Mezitím se do něj zamilovala ta Butterfee, která ho předtím odmítala. Když se síť nechtěla přetrhnout Ash chtěl povolat na pomoc Pikachu, ale Misty ho zadržela.Po chvíli se to Butterfreemu povedlo a Butterfree kolem něho začala namlouvací tanec. Večer se Ash musel s Butterfreem rozloučit. Jak oba Butterfree mizeli v dálce, Ash si vzpomněl co všechno prožil se svým prvním chyceným pokémonem.

KONEC

~Napsal/a Pitrís


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní