Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Duch Dívčího útesu

Náš příběh začíná ,že bojovníci odplouvají do bitvy a děvče tam má svého snoubence a říká, že na něj bude čekat.Tak plynou století a je tam socha té dívky. Je slunný den a naši hrdinové připlouvají na tento ostrov a jako každý rok se tam koná pout´.Jelikož je konec léta tak je Brock nešt´astný protože léto pro něj znamenají žensky co muže sbalit když v tom uvidí předem uvedenou dívku a okamžitě se do ní zamiluje,ale až se podívá po druhý tam už není tak se zamilován a zklamán se vydá na pout´. S našima přáteli přijeli raket´áci.Jessi a meotv uvažují kde sehnat peníze a James uvidí totéž dívku a zamiluje se do ni.Ale Jessi ho odtáhne na pout´ hledat peníze.

Na pouťi Brock a James uvidí obraz té dívky. Správce obrazu jim sděluje,že ta dívka je 2000 let mrtvá a její věčná socha je na útesu a že ten obraz je velmi vzácný.Ash narazil na střenu.která tvrdila,že dnes večer její duch ožije a tak Brock se rozhodne celí večer sledovat a sedne si naproti její soše a to stejný chce udělat James a Jessi napadne večer přitom ukráds její obraz večer před budovou se meotw probudí a uvidí ducha té dívky ale ona ho uspí.Ráno James a Brock na svém místě a tak se Ash,Místy,Jessi a meotw je vydají hledat až na se spolu srazí před budovou,kde je uložen obraz té dívky. Po výměně názorů se rozletí dveře a vyletí James a Brock a objevuje se zde stařena a vysvětluje jim,že viděli duch dívky a že si pro ně příjde.Ash se ptá co mají udělat aby je neodnesl.A tak jim prodá samolepky s nápisami co mají ducha odehnat, ale Jessi nemá na ně peníze, ale protože je koupí Ash tak mají každou třetí zdarma.

Až je polepí, tak se rozletí dveře a Brock se nechá unášet větrem, ale James nechce za duchem dívky,ale nakonec ho to taky odtáhne k soše té dívky. Ash a Misty Brocka,až nato,že on to nechce.Jassi na toho ducha z bazoky se slovy , že ji nikdo neukradne jejího part´áka.Ten duch se na ně rozzlobí a vyšle na ně doopravdy strašidelné duchy. Ash vytáhne pokedex a skouší zdali to nejsou pokemoni,ale nejsou.Až namíří pokedexem na ducha dívky a pokedex mu oznámí,že je to pokemon gastly a jeho útok je hypnoza.Ash na něho vyšle svého pikachu ale, gastly ho přemůže během chvilky a tak Ash postupně vypouští ostatní pokemony ,ale gastly všechny přemůže a potom nastupují Jassi,James a jejich pokemoni a dopadnou stejně jako Ash a nakonec nastupuje na scénu Misty s křížem,kůlem a česnekem a gastly neví o co se jedná,ale než to stačí pochopit,tak vyleze slunce a gastly zmizí. Navečer se pouštějí malé lodě s obrázky pokemonů a na jedné se objeví gastly ,který se otočí na sochu a u ní se ukáže tentokrát opravdovíduch dívky a promluví na gastlyho a poděkuje mu za to,že uchoval její legendu živou a zakončila tolovy, že pořád čeká na svého snoubence.končí to velkou slavností kde všichni tančí v kimonech a Jassi,James a meotw bubnují na bubny.

A nakonec pokerep a pokračování příště

~Napsal/a Supermew


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní