Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Nemocnice pro Pokémony

První díl končil tak, že se Ash rozeběhl se svým raněným Pikachu přímo do Pokémonské nemocnice (Poké Center), která se nachází v Chromovém městě (Virdian City). Nyní Ash utíká po stezce, a už z dáli vidí veliké Chromové město, které je několikanásobně větší než jeho rodné Oblázkové město (Pallet Town). Nyní se Ash dostává k hranicím města, které střeží strážnice Jenny. Tato mladá policistka se právě dozvěděla o zločincích, kteří kradou v Chromovém městě Pokémony, a Ash, rychle utíkající zablácený rozcuchaný chlapec, který drží Pokémona v ruce a nemá ho v PokéBallu, to bude jeden z těch zlodějů, řekne si Jenny. A když vidí, že chlapec se snaží proběhnout do města, zastaví ho. Přísně ho zpovídá, když najednou si všimne PokéDexu v jeho kapse. Jak Ash zjišťuje, PokéDex je vlastně i jeho průkaz. Díky tomuto "digitálnímu slovníku" se Jenny dozvídá pravdu. A při pohledu na nemocného Pikachu je bere rychle svoji motorkou se sajdkárem do vzdálené nemocnice. Mezitím je vidět obrázek na hranicích, na kterém je fotka dvou hledaných zlodějů Pokémonů. Malí háček na nitce zmíněný obrázek nabodne a někdo si ho vytahuje nahoru. Jesse a Jemes ve svém balónu jsou těmi zloději a při pohledu na fotku se "radují", že se je někomu podařilo tak přesně zachytit.

Ovšem teď k našim hrdinům. Jenny právě dorazila k Nemocnici a velikým kaskadérským skokem se s motorkou dostává přímo dovnitř. Ash je konečně v nemocnici, kterou řídí sestra Joy a její pomocní Pokémoni Chansey, o kterých je známo, že svému majiteli nosí štěstí. Ash předává raněného Pikachu sestře, které ho nechává čekat v čekárně a jde s Pikachu do jakési místnosti, kde ho chce nechat uzdravit. Zavřou se za ní dveře, a Ash čeká, zdali se jeho nemocný Pikachu uzdraví.

Mezitím Ash uvidí PC-telefon. Zavolá tedy domů, aby se pochlubil se svým začátečním "úspěchem".

Poté, co Ash položí sluchátko, všimne si ornamentu na zdi, na kterém je mimo jiné nakreslen Ho-oh, třpytivý ohnivý pták, kterého ráno viděl letět za duhou. Najednou se část ornamentu odkryje a je vidět volající Oak. Ash se s profesorem pustí do řeči. Zklamaný Oak z toho, že Ash ještě nikoho nechytil a tím prohrál v sázce nad Garym milión, nevěří malému Ashovi, že viděl legendárního Ho-oha, který je znázorněn na ornamentu. Když Oak domluví a Ash odejde od obrázku na zdi. Objevuje se Misty, celá naštvaná nese v rukou celé přehýbané kolo, které jí Ash zničil. Misty ze začíná pouštět do hádky, když tu najednou se otevřou dveře od sálu a vyjde z nich sestra Joy a přiváží s sebou uzdraveného Pikachu. Ash se raduje, když tu najednou se objevuje v celé nemocnici kouř a vstupují sem dva členové z týmu Rakeťáků (Team Rocket). Tito zloději se snaží ukrást Pokémony v celé nemocnici. Vysílají sem své dva Pokémony-hadího Ekanse a jedového Koffinga. Vypadne proud. Koffing celou nemocnici zahrnuje kouřem a Ekans útočí na naše hrdiny, kterým nakonec zbude útěk do skladovací místnosti Pokémonů. Zavřou za sebou dveře, aby k nim Jesse a Jemas-Rakeťáci nemohli. Výpadek proudu obnovuje sestra Joy svým náhradním "Pika-proudem". Funguje to tak, že se sejde několik Pikachu a pochodují po zařízení s pohyblivým pásem pořád dokola tak dlouho, až vzniklá elektřina obnoví světla. Nyní se sestra Joy snaží poslat všechny Pokémony na skladě do do skladu v Cínovém městě (Pewter City), aby je uchránila před zloději. Nestihnou se však ani všichni Pokémoni v Pokéballech odeslat, když tu náhle Ekans s Koffingem vyrazí zavřené dveře. Pokébally se rozsypou po zemi. Ash je sbírá a snaží se jejich obsah použít v boji proti nepřátelským Pokémonům Rakeťáků. Jak Ash zjistí, v Pokéballéch se nachází hlavně obyčejní Pokémoni jako Pidgey či Rattata. Ti proti dvoum čekajícím jedovým Pokémonům nemají šancí! Velení v boji proti Rakeťákům se nyní ujímá Místy se slovy: "odvez Ashi pryč svého Pikachu", který ještě slabý ležel na vozíku. Mezitím Místy skouší zabavit Rakeťáky i jejich Pokémony tím, že proti nim vysílá Pokémony z na zemi ležících Pokéballů. Jako první zkouší Pokéball, ve kterém je Goldeen, vodní Pokémon, který na souší nemá v boji žádnou šanci. Mezitím Ash utíká, ale Ekans, který ho začal pronásledovat, mu je v patách. Ale nyní se boje ujímá Ashův téměř zdravý Pikachu, který s ostatními Pikachu (těmi, co vytvářeli náhradní elektrický proud) používá elektrický šok (Thundershock) proti Rakeťákům a jejich Pokémonům. Nakonec se Pikachu svým žvatláním domluví s Ashem. Ten bere rozbité kolo Misty, obrátí ho, nasedá a šlape. Tím vyrábí energii. Pikachu na něj vyskočí a mohutně zesíleným elektrickým útokem (Thunderbolt) poráží Rakeťáky i jejich maskota, mluvícího Pokémona Meowtha. Ovšem Pikachův útok je tak silný, že nechtěně zničí celou nemocnici. Nakonec i přes tu všechnu škodu Jenny a Joy poděkují Ashovi a Pikachu za záchranu Pokémonů a za odvrácení hrozby Rakeťáků.

Nyní však Ash a Misty odcházejí z Chromového města do stejnojmenného lesa (Virdian Forest). Misty uvidí na travnaté plošině broučího Pokémona zvaného Caterpie. Zhrozí se a žádá Ashe o to, aby jí té "ošklivé housenky" zbavil. Ash s radostí přikyvuje a hází na Caterpie PokéBall doufaje, že ji chytí.

Konec

~Napsal/a Mewtwo

Ashovi se podaří dostat Pikachu do nemocnice. Setkává se s policistkou Jenny, zdravotní sestrou Joy, a naučí se používat Pokédex jako identifikační průkaz. Zatímco čeká na vyléčení Pikachu, dorazí do nemocnice také naštvaná Misty se zbytky svého kola. Její důrazné výzvy o náhradu škod jsou přerušeny nečekanou událostí - na nemocnici zaútočí zloději Pokémonů, Rocket Team. Jessie a James, provázení mluvícím Pokémonem Meowth (česky se čte Mňau), povolají do boje Pokémony Koffinga a Ekanse. Ash nemá koho by poslal proti nim, a tak ze zoufalství začne s Misty otvírat Pokébally, které se Joy zatím snaží transportovat do Cínového města. Bohužel vyvolává samé neškodné potvory typu Pidgey, Rattata či dokonce vodní Goldeen. Nakonec ho opět zachrání Pikachu - hlukem boje se probere ze spánku, přivolá několik svých přátel kaproud, a silným elektrickým výbojem přivodí efektní výbuch celé nemocnice. Rakeťáci unikají balónem.

~Napsal/a Matěj

Ash utíká po zápase se Spearowy a dostana se do Chromového města. Tam ho ale zastaví policistka Jenny, jestli náhodou není zloděj pokemonů ať jí ukáže průkaz. "Průkaz jaký průkaz já sem žádný průkaz nedostal a policistka si všimne že mu s kapsy u bundy kouká pokedex(digitální notýsek na poznávání všech pokemonů)a řekla mu: "Tohle myslím! "Aha! takže pokedex je i průkaz. "O.K můžeš jít, řekla policistka. "Prosím nevíte kde je tu pokecentrum? Můj pokemon potřebuje ošetřit! "Ano je v hrozném stavu, já tě tam zavezu. Naskoč na motorku pevně se drž a nekřič! "O.K" Když přijely do pokecentra, Ash dal hned Pikachu ošetřovateli. Ale kdopak to není, vždyť to je ta holka od které sem si pučil kolo! "Aha, to si ty! Podívej na to kolo je zničené a to ty za to můžeš, řekla mu. "Počkej, kolo ti zaplatím ale můj pokemon je v hrozném stavu! Najednou se tam objevili Rakeťáci!(zloději pokemonů) a chtěli vzácné pokemony. Pikaču se mezitím probudil a zahnal rakeťáky bleskovým útokem. Potom se vydal do chromového lesa a přišel na to že ho Misty(holka od řeky)pronásleduje!

~Napsal/a Pokemistr


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní