Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Šampionát Johtové ligy

Král ringu

Na své cestě na stadion Johtové ligy v Olivínovém městě dorazili naši hrdinové do Úchvatné vesničky. Právě tam bojuje Feraligatr s Nidokingem. Po vítězství Feraligatra nastupuje proti němu Heracross. Ash vytáhne Pokédex a něco se o Feraligatrovi dozví. Heracross je poražen. Feraligatr asi ani není unavený a pokračuje dále. Další protivník je Granbull. Feraligatr ho jednou ranou (odhozením) vyřadí. Ash, Misty a Brock se seznámí s Rejdenem – trenérem Feraligatra. Misty okamžitě přiběhla k Feraligatrovi se srdíčkama v očích a začala ho rozmazlovat, jaký je to nádherný vodní Pokémon. Ash a Brock přiběhnou a Rejdon je pozve k sobě domů, kde je seznámí se Šonosukem – výkonný ředitel turnaje v Pokémoním sumu. Rejden: „V tomto městě zápasí Pokémoni trochu jinak. Skoro všichni se věnují zápasům suma a na ně také trénujeme naše Pokémony.“ Feraligatr pokračuje v tréninku – mlátí rukama do silného dřevěného sloupu. Misty a Ash jsou nadšení, jak je to úžasné. Ash vypustí Totodila z Pokéballu a říká mu, že takhle bude vypadat, až se vyvine. Šonosuke říká Ashovi a přátelům: „Setkání začíná dnes.“ Ash: „O jaké setkání jde?“ Šonosuke: „Ty jsi neslyšel o setkání přátel Pokémoního suma? Na téhle akci bude Feraligatr zápasit. Jde o tradiční zápas, kde dva Pokémoni bojují jen za použití fyzické síly, bez použití svých obvyklých útoků.“ Brock: „To zní zajímavě. Možná bychom tu na zápas mohli zůstat.“ Ash: „Co to říkáš? Já je nechci vidět. Zápasu Pokémonů se musím zúčastnit. Tak pojďme. Pikachu a Totodile můžou trénovat spolu.“ Šonosuke: „Je mi líto, ale ti dva se nemůžou zúčastnit.“ Rejden: „Může zápasit každý Pokémon, pokud je těžký.“

Ash okamžitě volá profesoru Oakovi, aby mu poslal Snorlaxe, protože jediný váží víc jak 80Kg – minimální váha. Ash poslal k Oakovi Noctowla a Oak mu poslal Snorlaxe.

Do místnosti pro vážení Pokémonů přišli Rakeťáci se svým Miltankem – převlečený Wobbuffet. Když přišel Ash a na váhu vypustil Snorlaxe, celá váha se zdemolovala.

Nyní jsou všichni účastníci na zahájení, ale Snorlax ještě spí na váze. Zvenku je slyšet: „A vítěz získá Královský kámen a roční zásobu !jídla!“ V tu chvíli se Snorlax zvednul a všichni odešli na zahájení. První zápas je mezi Miltankem a Ursaringem. Ursaring se rozběhl a Miltank použil protiútok. Tím pádem byl Ursaring vyřazen a Miltank diskvalifikován. Rakeťáci předvedli svoji znělku a Feraligatr je odstřelil vodní pumpou pryč.

Druhý zápas je mezi Feraligatrem a Golemem. I když Golem váží 4x více než Feraligatr, jednou ranou ho Feraligatr vyřadí.

Nyní se zde promítají kousky ostatních soubojů.

Třetí zápas je mezi Poliwrathem a Snorlaxem. Poliwrath se rozběhne a vrazí do Snorlaxe – odrazí se od jeho břicha (špeků) a odlétne z kruhu.

Rakeťáci chtějí vyrobit spoustu falešných otisků pacek Pokémonů a prodat je na turnaji. Čtvrtý zápas je mezi Feraligatrem a Blastoisem. Feraligatr pomalu vytlačuje Blastoise z kruhu, ale Blastoise do něj velmi rychle začne mlátit rukama, až ho skoro vytlačí. Když Blastoise chce dát poslední velkou ránu, tak se Feraligatr skrčí a nabere a odhodí ho zespodu.

Pátý zápas je mezi Machampem a Snorlaxem. To samé jako s Poliwrathem.Do finále se dostal Feraligatr a Snorlax. Oba se rozběhnou a Snorlax uhne, až skoro spadne. Když chce Feraligatrzase zaútočit, Snorlax opět uhne. Feraligatr rychle zaútočí rukama a skoro vytlačí Snorlaxe z kruhu. Snorlax sezhluboka nadechne (zvedne se mu břicho) a odstrčí Feraligatra. Je to jako na začátku. Když Feraligatr uchopilSnorlaxe a přehodil ho za sebe, při Snorlaxově dopadu (mírného zaboření do země) se všechno a všichni otřáslijako při zemětřesení. Snorlax využil Feraligatrovo nerovnováhu a uštědřil mu velkou ránu, kterou ho vytlačil z kruhu.Ash vyhrál Královský kámen (King’s Rock) a Snorlax se vrhnul na jídlo. Roční zásoba jídla za pár vteřin zmizela veSnorlaxovi. Ash ho vrátil do Pokéballu a řekl: „Vyměním tě zpátky za Noctowla. Rád bych si tě nechal u sebe, ale čímbych tě krmil.“

Rakeťáci dorazili se třemi těžkými pytli na turnaj už po konci, takže jim to celé bylo na nic.

KONEC (Pokračování příště . . .)

~Napsal/a Rapidash

Naši přátelé se na své cestě zastavili v Úchvatné vesničce. Hned na první pohled je zaujal Feraligatr bojující na náměstíčku s Nidoqueen. Během chvíle nad ní získá převahu a odhodí pryč. "Další", prohodí Rayden, Feraligatorův trenér a na zápasiště nastoupí Heracross. Skončí úplně stejně jako Granbull, špatně.

Ash se jde podívat zblízka, a když si dává Feraligatr pauzu, seznamuje se s Raydenem. Rayden mu vysvětluje, že v tomto městě je zvykem bojovat jinak. Říká se tomu pokémonní sumó. V zápase se nepoužívají žádné obvyklé útoky, pouze síla, a té má Feraligatr jak vidno na rozdávání. Jakmile Ash zjistí, že se tu zrovna příští den (jaká náhoda) koná sraz přátel pokémonního sumó s tradičním turnajem, rozhodne se zúčastnit. Ovšem žádný z pokémonů, které má u sebe se zúčastnit nemůže, ani jeden z nich neváží přes 80 kilo. Zaskočí tedy do střediska a domluví se s Oakem. Vymění Noctowla za Snorlaxe a hned se jde zapsat.

Ráno následuje povinné převážení účastníků. Když se spící Snorlax zhmotnil z pokéballu na váze, totálně jí rozmašíroval. Joy uvážila situaci a rozhodla, že Snorlax asi splňuje váhové minimum. Problém je v tom, že turnaj se už zahajuje a Snorlaxovi se vůbec nechce do pohybu. Na nohy ho postavila vyhlášená odměna za první místo, královský kámen a !roční zásoba pokémonního jídla!.

V prvním kole proti sobě nastoupí Ursaring a podivný Miltank s modrým obličejem. Jakmile Ursaring zahájí, Miltank použije protiútok, což je sice účinné a zápas vyhrává, ale zároveň je to také proti pravidlům, a tak je Miltank diskvalifikován. Rychle se ukáže, že tlustí japonci jsou ve skutečnosti Rakeťáci a Miltank Wobbuffet. Protože na ně nikdo nemá náladu, opouští rychle stadion za podpory vodní pumpy v podání Raydenova Feraligatra.

Vzápětí se Feraligatr utkal s Golemem. Několikrát těžší Golem sebou nenechal pohnout ani o píď a zapřen o Feraligatra čekal, až se protivník unaví. Jenže ten prudce povolil a Golem ztratil stabilitu. V okamžiku ho srazila k zemi prudká rána (dejme tomu) do týla. Golem byl poražen.

Po dalších zápasech přišel na řadu Ash se Snorlaxem. Poliwrath byl mimo kruh během chvíle, neboť se odrazil od Snorlaxova obrovského břicha. Stejným způsobem pokračoval Ash až do finále.

V semifinále musel Rayden porazit favorita turnaje Blastoise. Zápas to byl velmi obtížný, Feraligatr se pod náporem ran ocitl na čáře, ale nepřekročil ji. Když se schylovalo k poslední ráně, Feraligatr se sehnul a pak prudce vyrazil. Blastoise dostal plný zásah hřebenem na Feraligatrově hlavě a ztratil stabilitu. Potom ho protivník jen chytil kolem krku a odhodil mimo kruh.

Ve finále proti sobě tedy nastoupí Rayden proti Ashovi, respektive Feraligatr proti Snorlaxovi. Feraligatr má jasně navrch. Nezkušený Snorlax jen stěží drží stabilitu a jen náhodou není mimo během prvních deseti sekund. Po prvním odhozu se Snorlax v kruhu udrží bez potíží, jen stadion se otřese v základech. Avšak později ho Feraligator několika rychlými ranami pěstí dopraví až na čáru rozhodující o vítězích a poražených. Ash musí rychle vymyslet, jak se z toho dostat a zřejmě se mu to povedlo. "Snorlaxi, nadechni se, jak nejvíc to jde!" A Snorlax tak učiní. Feraligatra obrovský břich odhodí o několik metrů dál. Zároveň ztratí stabilitu. Snorlax se rychle do Feraligatra opře ze všech sil a výsledkem je... Vítězství!

Ash se vší parádou přebírá první cenu, tedy její část, královský kámen. Druhou část ceny Snorlax sežral na posezení. A teď když Ash konečně vyhrál další turnaj, může pokračovat dál vstříc Olivínovému městu a dalšímu odznaku

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní