Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Šampionát Johtové ligy

Horké prameny

Ash a spol. právě přišli do hor, kde se usadili. Najednou se něco objevilo pod kameny. Vylítlo to a sežralo všechno jídlo. "To jsou Swinubové(čti Svajnabové)!" vykřikl Brock. V té chvíli se objevila malá holka a vynadala Swinubům. Představili se sobě navzájem a ta holka je zavedla k nim do chaty. Seděl tam její otec. Vysvětlil jim, že je hledač horkých pramenů. Prý že si ho najímají spousty společností, aba jim vyhledal nějaké místo na postavení lázní. Bohužel jsou tu už měsíc a Swinubové už za celou tu dobu nenašli horký pramen. Také jim už dochází jídlo (proto se Swinubové vrhli na Brockovy mňamky).

Mezitím Rakeťáci odposlouchávali, co se děje. Jesse byla nadšená a tak vymyslela plán, jak se dostat k horkým pramenům. Přišli k Ashovi a spol. a představili se jako pomocníci společnosti, která si otce té holky najala. Řekli, že společnost si myslela, že bude potřebovat pomoc. Chvíli jim pomáhali s kopáním(přitom kopali past). Po chvíli ukradli Swinuby. Ash a spol. se vrhli za nimi ale bezůspěchu. Spadli totiž do té pasti, co Rakeťáci celou dobu kopali. Rakeťáci si na chvíli odpočnuli. To ovšem neměli dělat, protože Ash jim byl v patách. Rychle sjeli z kopce na svém skůtru. Ash a spol. jeli na krabicích. Bohužel všichni nabourali. Kromě Todd, který Rakeťáky dohnal a zdržel, než se objevil Ash. Swinubové se osvobodili a začal zápas. Swinubové byli naštvaní a tak dali Rakeťákům co proto. Nakonec zmizeli ze scény a Todd si vyfotil fotku s Asem a spol. a se Swinuby. Nakonec se Swinubové rozutekli a něco našli. Vykopala se díra a byl to opravdu horký pramen. Otec byl štastný a rozloučil se společně s dcerou s Ashem a spol.

>>

~Napsal/a Bloody

Ash, Misty a Brock společně s Toddem zakotvili na plošině v horách, aby si odpočali a najedli se. Vůně jídla sem přilákala tři malé hosty - Swinuby. Jak se Misty lekne, hrouda (odhaduji) rýže jí vypadne a Swinubi se na ní hned vrhnou (na tu hroudu). Po chvíli na místo doběhne Peggy, jejich trenérka a hned jim hubuje, neboť jí zase utekli za jídlem a ještě ke všemu za jídlem, které nebylo určeno jim.

Ti tři pokémoni mají neobvyklá jména - Swa,Jna a B. Otec Peggy taktéž - Rori. Rori tady v horách pro hotelové společnosti vyhledává horké prameny, ale poslední dobou se mu vůbec nedaří a hrozí mu, že mu hotel zruší další zakázky, a to už teď se svojí dcerkou živoří. Prameny mu pomáhají vyhledávat Swinubové s jejich citlivými čumáčky a Graveler silnýma rukama, když na podezřelých místech vykopává jámy. Náhle přijdou dva lidé. Jsou to kopáči, tvrdí, že je poslala hotelová správa na pomoc panu Rorimu. Rori nemůže pomocnou ruku odřeknout a společně se dají do práce.

Pomáhají jim i Ash a spol. Po nějaké chvíli si kopáči od Roriho vypůjčí jeho pokémony. Peggy však náhodou zahlédne, jak jeden z kopáčů s modrými vlasy se snaží dostat Swinuba zpět do pytle. Peggy ihned zavolá ostatní, ale už je pozdě. Protože jsou Rakeťáci odhaleni, přednesou svou originální básničku, nasednou do saní a po písčitém svahu ujíždějí pryč. Ash s přáteli se za nimi rozběhnou, ale skončí v jedné z jam, kterou Rakeťáci místo hledání vřídla vykopali.

Nic není ještě ztraceno. U Roriho domu se válí halda kartonových krabic, ty po písku jedou také docela rychle. Brzo skupinka lepenkářů dohání Rakeťáky na saních, jenže zákeřný Mňau začne do stopy lít olej. Pronásledovatele to dost rozhodí, ale zatím se drží. Horší je to po průjezdu tunelem a hlubokém skoku. Tam po dopadu Mňau lahev s olejem vypadne a vznikne tam velká louže. O kus níž pronásledování končí, kvůli kolizi s balvany. Ještě těsně před tím Todd spatří v dálce Articuna. Snaží se na něj zamířit objektiv fotoaparátu, ale v neovladatelné krabici se mu to nedaří. Když po několika akčních přemetech konečně zastaví, je už pozdě. Articuno se schoval v mracích u vysoké hory.

Rakeťáci mezitím unikli. Swinuby ukradli, protože Jessie touží po vlastním horkém pramenu. Hned jak se ujistí, že už je "prcek" nepronásleduje, začnou s hledáním. Gravelera se jim však unést nepovedlo, a tak za něj musejí kopat James s Mňauem, jenže ti pouze prorazí krumpáčem ropovod. Po útěku z místa činu je najde znovu Ash. Do následného souboje se zapojí Totodile, Poliwhirl a za Rakeťáky Arbok a Victreebel. Vodní pokémoni Rakeťáky rychle zatlačí a poskytnou prostor Rorimu vysvobodit Swinuby. Ti potom boj převezmou, jelikož se chtějí na svých únoscích pomstít. Jenom hněv na Rakeťáky nestačí a vedou s nimi spíš vyrovnaný boj. Arboka přesto jako tým zeškodní a společným nárazovým útokem Rakeťáky připraví na odpal. Jen na chvíli se to podařilo odložit Weezingovi kouřovým útokem. Kouř však rozloží vodními děly Totodile a Poliwhirl a stejným způsobem pak odstraní Rakeťáky.

Ještě během oslavy vítězství se Swinubové vzdálí, chvíli se zamyslí, a pak začnou poskakovat nad jedním místem podobným způsobem, jako když označovali místo výskytu pramene. Rori tam ihned pošle Gravelera. Kope dlouho, ale nakonec přeci jen z jámy uteče - před vodou. Před suprovním dlouho očekávaným horkým pramenem

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní