Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

(Neodvysíláno - Cenzurováno)

: Ender

Ash s přáteli se dostali do Porta Visty. Po zvláštním dobrodružství s obrovskými robotickými Pokémony byli rádi, že si konečně mohou oddechnout. Ash s Brockem si okamžitě vezmou plavky a skočí do ledové vody. Zatímco si Pikachu plave v nafukovacím kruhu, Misty se ukáže držíc nafukovací Master Ball a říká, že si myslela, že se s ní měli setkat v bufetu. Ash, Brock a Pikachu na ni chvíli zírají a pak Ash poznamená, jak divné je vidět Misty, když vypadá jak holka. Tu to rozlítí tak, že po něm ten nafukovací Master Ball hodí a srazí ho tím pod vodu.

Rakeťácí zatím z ponorky vypadající jak Gyarados pozorují pláž. Poté, co odříkají své motto, zaznamenají, že na pláži musí být spousta bohatých lidí a už si plánují, jak jim seberou peníze. Najednou však Jessie uvidí, že se na ně řítí obrovská loď.

Na její plaubě se Misty právě ptá Ashe, jestli neví, komu ta loď patří. Ash odpoví, že si ji od někoho vypůjčil Brock, avšak ten jim řekne, že pouze následoval Pikachu. Najednou narazí do Rakeťácké ponorky. Ta se začne potápét a loď se vymkne kontrole a žene se do přístavu.

Nějaký stařec vyběhne a začne na ně ječet, že mu ukradli loď a zničili dok. Ash skočí za Misty, která Moeovi ([mouovi] - to tipuju :) - pozn. Ender) (jak se jmenuje ten stařec) poví, že si u něj odpracují škodu.

Mezitím byli Rakeťáci smeteni na pláž. Zatímco nahlas přemýšlí, jak opraví ponorku, si před ně stoupne malá postarší žena jménem Brutella. Ta jim sdělí, že jsou na soukromé pláži rezervované pro stálé zákazníky. James dostane nápad, aby pro Brutellu pracovali a vydělali si tak na opravu ponorky a ona souhlasí.

Zpátky v Moeově restauraci se Ash s Brockem snaží přilákat lidi, ale jsou buď ignorováni nebo odmítáni. Jeden pár lidí je dokonce úplně přehlédne a vejde do následující restaurace, která je čirou náhodou Brutelly a Rakeťáci se začnou Ashovi a jeho přátelům vysmívat. Poté Ash dostane nápad a vyvolá všechny své Pokémony. Řekne Squirtlovi a Pikachu, aby rozdávali letáky, Pidgeottovi, aby udržoval nažhavený gril, Charmanderovi, aby pomohl s grilováním a Bulbasaurovi, aby pomáhal s Misty zákazníkům.

Brzy je v restauraci plno. Rakeťáci postávají poblíž a snaží se přijít na způsob, jak zákazníky zase odlákat. Meowth se rozhodne způsobit malou sabotáž: Pomocí větráku rozfouká letáky, přilitím benzínu na gril ho málem vyhodí do povětří a Misty a Bulbasaurovi nahází pod nohy banánové slupky. Lidé začnou rychle mizet.

V budově se Ash s ostatními rezignovaně usadí a Ash se omluví za to, že všechno zkazili. Hned jak Misty vysloví svou domněnku, že to všechno nebyly náhody, se objeví Brutella spolu s Rakeťáky. Směje se Moeovi a chce po něm zpátky peníze, které si půjčil. Vyhrožuje, že pokud je nevrátí do zítřka, vezme si jeho loď. Rakeťáci je naposledy podráždí a poté všichni odejdou.

Podle Moeho však neexistuje způsob, jak ty peníze získat do druhého dne a začne vysvělovat, že chtěl ve své lodi obeplout svět, avšak jak to tak vypadá, nebude mít tu možnost. Ash ho zkritizuje za takový pesimismus a poví mu, že jeho snem je být nejlepším trenérem Pokémonů. On nikdy neztratil svůj cíl z očí a stejně tak by měl učinit Moe. Tomu je sice líp, ale stále netuší, jak získají ty peníze.

Najednou se od předních dveří ozve známý hlas. Stojí v nich Professor Oak a paní Ketchumová. Oak řekne Ashovi, že se dnes koná soutěž o Miss pláže a o nejlepší kostým Pokémonů, takže by měli propagovat restauraci u návštěvníků. He tells Misty that she should enter, as there are cash prizes in both categories.

Brzo všechno běží na plné obrátky. Pidgeotto létá po okolí a shazuje letáky. Restaurace je opět plná a Brutella vypadá naštvaně. Po pár hodinách začíná soutěž o nejlepší kostým. Moe se posadí s Professorem Oakem a paní Ketchumovou. Máma řekne Ashovi, že jsou tady jako Dobrovolná hlídka Oblázkového města a Oak mu poví, že jeho máma o něm stále mluví jako o "jejím malém chlapečkovi". Připomíná mu, aby se držel dál od všech problémů a připomene mu tu nehodu s lodí. Když uvidí výraz na tváři svého syna, zeptá se co se děje. Moe se ujme slova a vysvětlí, že to byl on, kdo se dostal do potíží a Ash mu z nich pomohl a přesvědčil ho, aby následoval svůj sen.

Soutěž začíná a Brock je hlasatel. První soutěžící je Misty a její Starmie s Ashovým Squirtlem společně vytváří UFO. Squirtle zkrápí okolí sprškami vody, což vypadá nádherně. Dalším soutěžícím

The contest starts, and Brock is the announcer. The first contestant is Misty and her Starmie and Ash's Squirtle are working together to form a UFO. Squirtle sprinkles some water about making for a very nice effect. The next contestant is just a Pokémon costume, and it's Team Rocket's Ekans and Koffing dressed up as the legendary Pokémon Omastar (funny, it looks more like an Arabian nomad or something). The next contestant, or rather contestants kick them offstage. It's Gary and his cheerleading squad! Professor Oak tells Ash that he forgot to mention that his grandson entered, but Ash just growls.

Gary gets a microphone and insults Ash, not without the help of his "fans" though. Enraged, Ash runs off to do something about it. The audience didn't really seem to notice Gary, which isn't surprising. As Brock says, there are six "beautiful girls" on stage at once. Backstage, Misty sighs, noting that the judges won't even give her a second look now.

Meanwhile, Brutella tells Team Rocket that she knew who they were. She also informs them that she's fixed the Gyarados sub and, unless they do what she says, they'll have to pay plenty for it. They go to the sub and Brutella tells them to destroy the Beauty Contest so that Moe's customers will be scared away. Jessie and James respond that this is easy, for Team Rocket is skilled at destroying things. So much so, according to Jessie, that they can destroy things without even trying. They jump into the sub and set off.

Back at the contest area, Ash challenges Gary to a Pokémon match. Gary refuses to battle such an "amateur" trainer Brock steps between the two before Ash's anger gets the better of him. The Gyarados sub pops out onto the beach and everybody starts to run around afraid, thinking that it's a real Gyarados. Ash grabs the microphone from Gary and tells everyone that it's not real, and they stop running around. Team Rocket gets ticked, and they fire a heat-seeking missile.

Gary asks Ash what he's going to do next, and he sends out Pidgeotto and Charmander. Pidgeotto picks Charmander up and it uses Flamethrower. The missile is thrown off and it turns and heads toward Team Rocket. The sub's eyes bug out (whoa! How'd they do that?) and Team Rocket pedals it away. Unfortunately, they pedal directly into Brutella's restaurant. The bomb hits, and the building is blown up. Team Rocket and Brutella fly into the air.

Later, Ash and his friends wave farewell to Moe, who is off on his cruise. Ash tells his mother that they need to go, and they set off. Professor Oak tells her that she should be proud of her son and she says she is. She looks down at the trophy in her hands, which reads "First Place in Our Hearts: Ash Ketchum". His family and friends will always accept him.

Writer's Note:

This episode was originally cut from the series here in America. Team Rocket had entered the beauty contest and James was in a suit that made him look very feminine. That wouldn't have been so bad if he hadn't made such a big deal out of it. That part was edited out. Also, Mrs. Ketchum won the contest, and the trophy she held at the end of the episode was hers. WB decided to put Ash's name on it. The editing left the episode rather confusing. One must wonder why Koffing and Ekans are there alone, and some transitions are extremely awkward. Even so, it does fill in a gap left in the proceeding episode "Tentacool and Tentacruel". That summary has been updated, so check it out to see what I mean


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní