Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Johtovy cesty

Věštění osudu

Naši přátelé dojdou do pokémonského střediska. Tam je (hlavně Misty) zaujme hlouček dětí bavící se nad nějakou knihou. Je to věštecká pokémonní kniha. V ní je psáno k jakému člověku se hodí ten či onen pokémon a také horoskopy. Misty to velmi zajímá, a tak si jde také jednu koupit do Nové školky. Dva staří lidé je tam prodávají a zároveň zprostředkovávají výměny pokémonů.

Pak si Misty s Ashem a Brockem sednou v parku na lavičku a studují. Podle knihy je Ash typ Bellsprout (poddajný, tupý a líný), Brock je Onix (pracovitý a pečlivý) a Misty Gyarados (zuřivá a urážlivá, nenechá si poradit). To všechno docela sedí, jenom Misty se s tím nechce smířit a je na tvůrce knihy naštvaná, chce si to s nimi vyříkat. Jenže po cestě zpátky všichni tři spadnou do jámy nastražené Rakeťáky. Ovšem to neměli dělat, zuřící Misty a Staryu jim nedali šanci a zmizeli za obzorem dřív než stačili cokoliv provést, bohužel však i s tou knihou.

Z ní se dozví, že Jesie je typ Eevee a Mňau si připomene, že je ještě pořád pokémon. Ovšem nejvíce věštba zapůsobí na Jamese, přestože je skeptický, souhra náhod (najde vzácnou minci, ztracenou zátku a ohrozí ho voda z vodotrysku přesně podle horoskopu) ho však přesvědčí o tom, že přeci jen asi bude Moltres. Neuvěřitelně mu stoupne sebevědomí a rozhodne se vykrást školku.

Věří si natolik, že se ani neobtěžuje lézt tam zadním vchodem. Jenže ve stařících se pořádně zmýlil. Ve skutečnosti jsou to další Rakeťáci - Butch a Cassidy. Ti je svážou a zavřou v kůlně. Jenže mocný Moltres, jak si James stále říká, se jentak svázat nenechá. Přetrhne provazy, vyrazí dveře a odchází pryč.

Mezitím však do školky dorazí Misty. Nikdo za pultem není, tak se s Ashem i Brockem vydají do uličky za budovou. Vejdou do skladu a tam uvidí Cassidy a Butche, ale už ne jako hodné staré lidi, nýbrž jako docela skutečné Rakeťáky. Všude kolem jsou v klecích zavření pokémoni. Vyslechnou si video-rozhovor s Giovannim a pak Misty zaútočí. Zatím však jenom slovy na kvalitu té věštecké knihy. S Cassidyiným Raticatem počne bojovat Totodile. Na Staryu zbyde Primeape, ale ten ji brzo porazí.

Pak se do toho vloží Jesie a James. S jeřábem vybourali do skladu díru a tou tam na provaze vletěl přestrojený James - mocný Moltres. On a Victreebel statečně bojují dokud Jamesovi nepodlomí morálku zpochybnění té věštecké knihy, byla zfalšovaná a vymyšlená. Jakmile to James uslyší, utrhne se z háku a zřítí k zemi neschopen boje (vlastně čehokoliv). Zatímco se Wobbuffet brání útokům Raticata a Primeapa, naši hrdinové hledají klíče, aby osvobodili pokémony.

Jenže Wobbuffet nevydrží dostatečně dlouho a "Moltres" s Jesie a Mňauem se proletí ze scény. Z následného souboje se zbylými Rakeťáky vyjde vítězně Poliwhirl a Totodile, nelze říct nic jiného, že zkrátka byli dobří. Butch a Cassidy se teď projdou na policejní stanici v poutech a Misty se dostala do ruky pravá věštecká kniha. Co si vní přečetla, se však už asi nedozvíme.

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní