Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Johtovy cesty

Psychický pomocník

Ash a spol. dorazili k lesu,u kterého stojí cedule,že kvůli hojnému výskytu duších pokémonů se doporučuje mít s sebou nějaké psychické.Chvilku tam přemýšlejí,co s tím ale Brock si vzpomene na Psyducka a tak ho Misty vypustí z pokéballu a řekne mu,že kdyby uviděl nějakého ducha,tak ať použije Confusion.Psyduck však nevypadá,že by ji rozuměl. Najednou si však všimnou čehosi,co vyčnívá z křoví a tak Misty přikáže Psyduckovi aby použil Confusion ale ten radši zaleze do pokéballu.

Brock s Ashem se přiblíží ke zdroji problémů a Brock vysloví pochybnosti nad tím,zda je to vůbec duší pokémon. Ash k tomu vztáhne ruku a ono se ho to pokusí kousnout.V tu chvíli se však objeví nějaká holka,která se představí jako Cherrie(v německém překladu Crystal) a vysvětlí,že to není žádný duch,ale její Girafarig,jehož ocas má vlastní malý mozek. Později při obědě se rozhovoří o tom,že se chce stát nejlepší trenérkou psychických pokémonů .Potom si všimne jak jsou si Pikachu a Ash blízcí a poznamená ,že pokud trenér a jeho psychický pokémon mezi sebou mají skutečně silné pouto,dokážou telepaticky komunikovat.Všechny to přivede v úžas ale Cherrie dodá,že ona a Girafarig tohle nezvládají a tak se obává ,že se nemůže stát mistryní psychických pokémonů.

Pak ovšem řekne,že je na cestě do Johto ligy a vyzve Ashe k zápasu jeden proti jednomu.Ash souhlasí a tak začíná boj Pikachu vs.Girafarig.

Pikachu zahajuje zápas Thunderboltem,který Girafariga přesně zasáhne ale ten to ustojí a tak Cherrie velí použít Future sight.Girafarigovy oči chvíli září modře ale vzhledem k tomu,že se jinak nic neděje,Pikachu pokračuje v boji.Girafarig se pokouší o Stomp ale Pikachu použije Agility a šikovně se mu vyhne.Potom další Thunderbolt a Girafarig už vypadá dost unaveně ale najednou se zvedne zvláštní vítr a paprsek,který přišel odnikud, zasáhne Pikachu. Cherrie vysvětluje,že právě tohle je Future sight,útok,který účinkuje později a zaskočí protivníka. Zápas ovšem ještě neskončil.Girafarig zkouší Psybeam ale Pikachu se mu vyhýbá a použije Thunder.

Girafarig je poražen,vítězem je Ash.

Později Cherrie vysvětluje,že v jejím rodném městě je tradicí chovat psychické pokémony,právě kvůli blízkému lesu duchů a zve Ashe a spol. na návštěvu.

To ovšem netuší,že je poslouchají Rakeťáci a mají plán,jak ukrást psychické pokémony. Ve městě naši přátelé vidí spousty lidí s psychiky-ženu,která má starosti se svou příliš hravou Abrou,která se každou chvíli teleportuje a obtěžuje lidi kolem,trenéry Slowpoků,Mr.Mimy atd. Najednou se tam objevuje úplně schvácený člověk,který říká že mu obrovský Gengar spolknul Mr.Mima a že na toto monstrum nepůsobí psychické útoky.Potom Gengar spolkne i Abru,jelikož odrazil její Psychic a chytil ji jazykem.Tu se však objevuje Gengar přímo ve městě a vychází najevo,že to není žádný pokémoní duch ale robot Rakeťáků.

Cherrie velí Girafarigovi ať použije Psybeam ale útok je odražen a Girafarig to schytá.Cherrie a Girafarig najednou zazáří modře a Cherrie velí svému pokémonovi, ať použije Confusion ale robot ho opět odrazí zpátky.Cherrie se však nevzdává a říká Girafarigovi ať použije opět Psybeam ale útok je opět odražen.Cherrie a Ash se však vyčerpaného Girafariga pokusí ochránit a tak před něj skočí a schytají to.Cherrie však říká svému pokémonovi aby použil Future sight ale vzhledem k tomu,že se nic neděje ,Rakeťáci se neznepokojují.

Náhle však Cherrie má vizi,kterou měl předtím Girafarig a tak varuje Ashe,že se Rakeťáci pokusí chytit Pikachu Gengarovým jazykem a tak se mu Pikachu vyhne a s Girafarigovou pomocí letí k Gengarovi a v těsné blízkosti použije Thunder,kterým vysvobodí Mr.Mima a Abru a zničí robota.Tu se však objevuje paprsek Future sightu a Rakeťáci opět odlétají ze scény. Ash a spol.se loučí s Cherrie,která je šťastná,že jsou s Girafarigem konečně spojeni telepaticky a doufá ,že se z nich stane stejně dobrý tým jako Pikachu a Ash

~Napsal/a Houndoom

Ash a přátelé procházejí lesem. Narazí na cedulku, která varuje před pokémonovými duchy. Doporučuje si na průchod lesem pořídit nějakého psychického pokémona, ale ani jeden žádného nemá (Psyduck se nepočítá). Ze křoví vykoukne něco, co vzdáleně připomíná ducha, ale naši hrdinové jsou vyděšení a nepoznají, že to duch není. Psyduck se chvíli pokouší o zmatení, ale pak zbaběle uteče.

Z podivného ducha se nakonec vyklube ocas Girafariga. Jeho trenérkou je Chery, která to vše doposud z dálky sledovala. Pochází z Divného města, kde si všichni trenéři volí za svého partnera psychického pokémona, to protože všude kolem žijí duchové a psychičtí pokémoni jsou proti nim dobrá obrana. Po svačině Chery vyzve Ashe na zápas Pikachu vs. Girafarig.

Pikachu zahajuje nepříjemným nárazovým útokem. Girafarig odpoví budoucností. Ash je zaražený, protože se vůbec nic neděje, ale pokračuje dál. Dojde k výměně pár nárazů a pak se začne dít něco zvláštního. Zvedá se vítr... a najednou z ničeho nic Pikachu tvrdě zasáhne koule koncetrované psychické energie. Kdyby ho bývala zasáhla plnou silou, bylo by o výsledku rozhodnuto. Pikachu už nezbývá mnoho sil, a tak zápas ukončí bleskovým útokem. Chery je zklamaná, že neuspěla, ale co se dá dělat.

Všichni se společně vydají do města. Na ulicích se to jen hemží psychickými pokémony. Abra se baví teleportací a zjevuje se lidem v náručí, na hlavě apod. Navštíví i Ashe. Najednou přiběhne vyděšený člověk. Vypráví něco o obrovském duchovi, který ho napadl a sežral mu Mr. Mima. Paní nahánějící Abru se s ním také setká. Jedná se o obrovského Gengara. Psychický paprsek se od něj jen odrazí a omráčí Abru. Gengar ji pak lapí dlouhým jazykem a směřuje do města. Ulice zachvátí panika. Chery se však rozhodne s Gengarem bojovat.

Ukáže se, že ten duch je další výmysl podlých Rakeťáků. Útoky jednoduše odrážejí zrcadly, co má Gengar místo očí. Jenže Chery se nepoučila a Girafarig používá psychický paprsek. Jen taktak se mu stačí vyhnout. Zkontaktuje telepaticky Chery, ale ta je zmatená a neví, co počít. Po dalším útoku se rozhodne použít budoucnost. Rakeťáci vůbec nic nepochopili a baví se chytáním Pikachu. Girafarig však všechno díky budoucnosti ví dopředu, a tak stihne prostřednictvím Chery Pikachu varovat. Pak se ho chopí pomocí zmatení a před jazykem s ním snadno uhýbá. Když už jazyk dál nedosáhne, Pikachu Rakeťáky osvěží trochou elektřiny. Ti se chtějí bránit svými pokémony, jenže to už se vrací budoucnost.

Rakeťáci padají vzhůru, stroj je roztrhán na kousky a pokémoni, co v něm byli uvězněni, na svobodě. Všechno opět dobře dopadlo. A Chery je velmi nadšená, že se jí podařilo se s Girafarigem dorozumět pomocí mysli, což je známkou dobré souhry psychického pokémona a jeho trenéra. Už se těší, že se zúčastní Johtové ligy a že se tam snad dokonce utká s Ashem, ale zatím chce ještě trénovat. To by Ash měl koneckonců taky

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní