Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Johtovy cesty

Láska v Totodilím stylu

Ash a jeho přátelé jsou na cestě do Dukátového města(?). Jdou si odpočinout k vodě a vyvolají své Pokémony. Ashův Totodile se začne předvádět - začne žonglovat s Magikarpama. Když ho to přestane bavit, tak za kamennou zdí uvidí zpívat Azumerill. Totodikle se do ní zabouchne ^_^ a začne se (pro změnu) předvádět. Azumarill se to nelíbí a uteče mu. Totodile jí pronásleduje.

Mezitím lidská část osazenstva najde v keři Golducka. Za chvíli si pro něj přijde nějaká holka s Pidgeym na rameni. Brock při obvyklém flirtování zjistí, že se jmenuje Trixi. Ash přijde na to, že hledá svoji Azumarill.. Ta k nim za chvíli přiběhne, a za ni v závěsu Totodile. Azumaril se stydí před Trixi a ještě víc před jejím Golduckem. Trixi je potom dovede do jejího Pokémoního cirkusu, kde se Totodile dál snaží sbalit Azumarill.

Začíná představení, Trixi mění v klobouku Marill v Pidgeyho. Pak nastupuje Azumarill a předvádí triky s mícky, načež se na scénu vkrade Totoodile a začne se znova předvádět. To Azumaril naštve a Ash se ho snaží zastavit Totodile tak efektně, že oba dostanou "zasloužený" potlesk.

Mezitím se rakeťáci dohodnou, že Azumarill ukradnou. Azumarill šla truhlit k řece, kde ji chytili Rakeťáci do sítě. Totodile se jí snaží zachránit. Rakeťáci odříkají svoje motto, a když jim chce Pikachu dát svojí bleskovou ránu, tak ho rakeťáci chytí taky, načež se snaží uletět balónem a Totodile je začne sledovat. Když Rakeťáci doletí ke své chatce, tak se pokusí přemluvit Azumarill ať předvádí svoje kousky a jim tim vydělala majlant.

Na scénu se vmísí Ashův Totodile, kterého Rakeťáci taky polapí. Ash s přáteli rakeťáckou skrýš ještě nenašli, protořže je noc; zajmutým Pokémonům se nechce spát, tak totodile rozveseluje Azumarill. Ráno se rakeťáci snaží uletět, ale Ash je uvidí a s kamarády zneškodní. Všichni kromě Rakeťáků se radují a Azumarill se rozběhne směrem ke Golduckovi (a Totodilovi), Totodile jí běží naproti, ale jaksi se minou a Azumarill obejme Golducka. Nakonec se chtějí s Trixi rozloučit, ale Totodile objeví Quagsiřici a rozběhne se za ní.

Konec

Karaokémon: Pikachu

~Napsal/a Glutexo

Při cestě do Zlatoprutového města si naši přátelé dali pauzu u jezera. Misty chtěla, aby si to užili i její pokémoni, a tak je vypustila k hrátkám ve vodě. Když si Ash vzpomněl na Totodila, přidal se také. Totodile jako vždy v dobré náladě si pobyt ve vodě zřejmě docela užíval. Skupinka Magikarpů asi netušila, co se s ní děje, když si je Totodile vybral jako předměty vhodné k žonglování. Pak odplaval někam do rákosí a tam se to stalo. Stačil jediný pohled, aby se zamiloval do prozpěvující si Azumarril.

K jeho škodě však Azumarril, jeho náklonost zrovna dvakrát nenadchla. Naopak se tvářila značně odmítavě. Jakkoliv se Totodile snažil, výsledek byl pokaždé stejný - Azumarril od něj odvrátila zrak. Když už jí to přestalo bavit, zvedla se a odešla (resp. utekla). Mezitím se naši přátelé setkali s dívkou Drixie. Jak reagoval Brock snad ani nemusím uvádět, každopádně však měl stejný úspěch jako Totodile. Drixie právě hledala Azumarril, ale to už teď není nutné, protože přiběhla sama. Trochu zmatená předchozím děním, trochu uražená, a především s Totodilem v patách. Drixie Azumarril před Totodilem "uchrání".

Drixie vytvořila jakýsi pokémonní cirkus a hvězdou představení byla především Azumarril, jenže od té doby, co do týmu přibyl Golduck se chová prapodivně. Ash, Brock a Misty jsou na představení pozváni. Ještě před ním Drixie trochu pomáhají, především Brock a Totodile, oba s podobným cílem. Představení začalo a po pár scénách přichází na řadu Azumarril.

Když s pomocí pramene vody žongluje s balónky a vytváří ve vzduchu i různé tvary, není pochyb, proč se stala hvězdou. Ale pak se na jeviště dostaví Totodile a začne jí dělat při žonglování společníka, používá všechno možné, co mu diváci házejí. Azumarril to už nevydrží a uteče, Totodile za ní. Ash ho chce chytit, ale místo toho musí pochytat věci, co se ještě před chvílí točily ve vzduchu. Nechtěně se tak postará o poutavý konec vystoupení.

Večer Brock Totodilovi radí, jak obstát a dá mu bonboniéru, aby Totodile zkusil získat srdce Azumarril nějakým darem. Ale ani tak nemá Totodile úspěch. Navíc se do toho vloží Rakeťáci. Azumarril z balónu společně s Totodilem chytí a odletají pryč. Ash se je pokouší zastavit, avšak vyskočivší Pikachu je také lapen, a tak Rakeťáci v klidu zmizí. Protože už je pozdě večer Drixie, Ash a přátelé se rozhodnou hledat své ztracené pokémony příští den.

Rakeťáci chtějí přimět Azumarril a Totodila ke spolupráci na jejich vlastním cirkusu, ale neuspějí, tak je oba zase zavřou do klece, šéfovi se určitě budou líbit tak i tak. Azumarril se dá do pláče. Totodile má, zdá se, i přes to všechno docela dobrou náladu a snaží se Azumarril nějak obveselit. Dá jí stužku, co ztratila, když ji chytili Rakeťáci a Azumarril se uklidní, stále však myslí na něco zcela jiného než Totodila.

Ráno si Rakeťáci zabalí a vzlétnou s balonem, jenže v tu dobu byli poblíž i naši hrdinové a Drixiin Pidgey balón rychle objevil a sestřelil. Rakeťáci chtějí o svůj úlovek bojovat, ale jako vždy se jim nedaří. Bulbasaur listovou břitvou vysvobodí Totodila a Pikachu, kteří Rakeťákům nedávají šanci. Typická poslední rána padne od Pikachu a Rakeťáci mizí ze scény. Pak Bulbasaur osvobodí i Azumarril.

Totodile a Azumarril se rozběhnou k sobě. Smůlou a dozajisté také nezapomenutelným šokem pro Totodila je, že se poněkud minou. Azumarril místo do jeho padne do náruče Golducka. Teď už je to jasné. Totodile zkrátka neměl šanci. A to proč se Azumarril chovala tak divně se tím také vysvětluje.

Zdrcený Totodile se ani nestačil vzpamatovat a zamiluje se podruhé, to když na břehu jezera spatří Quagsiří dámu. Ash měl v úmyslu pokračovat do Zlatoprutového města, ale nahánění Totodila ho asi ještě zdrží.

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní