Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Johtovy cesty

Žhavý zápas

Ash vychází z pokemonského střediska a najednou do Ashe vrazí kluk, který držel zraněného Growlitha. Říkal že zápasil Staré hoře, kde je moc dobrý trenér.Ash se vydal na Starou horu a díval se kde je trenér.Potom se objevila trenérka a vyzvala Brocka k zápasu.Řekla mu ať si zvolí ohnivého pokémona, Brock si zvolil Vupixe.Nakonec Brock prohrál a Ash trenérku vyzval na souboj.Ash si zvolil Cyndaquila ona ponechala pokémona , který porazil Vulpixe.Ash prohrával, ale v tom rakeťáci ukradli oba pokémony a uletěli.Ale najednou trenérčin pokemon udělal Hvězdičkový útok a přeřízl lano, na kterém byly oba pokemoni pověšeni.Další den Ash se Cyndaquilem tvrdě trénovali, jak se Ash vrátil dali si odvetný zápas.V tom zápase Ash vyhrál.Všichni se z výtězství radovali a byl konec

~Napsal/a .

Ash a přátelé dorazili do pokémonského střediska. Chystali se vstoupit, ale z ničeho nic se sem vřítil kluk s Growlithem v náručí a srazil se s Ashem. Jeho Growlithe nevypadá moc dobře, a tak ani není divu, že tak spěchal. Řekl Ashovi o trenérce, co ho porazila. Stojí u mostu a čeká na další vyzyvatele, především na ty s ohnivými pokémony. Ash ani chvíli neváhá a vydává se za ní.

Dívka se hned zalíbí Brockovi, a tak se rozhodne s ní svést zápas jako první, protože si to přála. Také si na její přání zvolí ohnivého pokémona Vulpixe. Proti Skarmorymu příliš šancí nemá, i když se drží statečně. Skarmory je rychlý a ohnivým útokům se snadno vyhýbá. Pak zápas zakončí ocelovým křídlem. Brock si z toho moc nedělá, dívku i Skarmoryho hluboce obdivuje.

Za to ctižádostivému Ashovi se to moc nelíbí a chce ambiciozní trenérku rychle porazit. Cindaquil se však jako obvykle ne a ne nažhavit. Dnes mu to dělá obzvlášť velké potíže. Také díky tomu má zápas rychle za sebou. Prvním náletům se sice zvládá ubránit, ale jakmile dojde na ocelové křídlo, je také v koncích.

Na večer dívka naše přátele pozve k sobě. Povídají si a dojde také na to, proč je vlastně tak úspěšná. Tvrdí, že je to jen v tvrdém tréninku a dobrém soužití. Když chtěla Skarmoryho něco naučit, byla mu sama vzorem. To Ashe inspiruje a rozhodne se také s Cindaquilem zatrénovat.

Ash vstává brzo ráno a trénink začíná během. Výstup na vzdálený kopec jim dá dost zabrat. Nejdříve se Cindaquil musí naučit rychle se nažhavit a zažehnout plameny na svých zádech. Protože se mu to nedaří, Ash se mu snaží předvést, jak by to asi mělo být, ale není to k ničemu. Jak se tam tak svíjejí, vypadají docela legračně. Radši od toho už dají pokoj.

Hodil by se také silný nárazový útok. Cindaquil ho má trénovat na Ashovi, ale je z toho trochu vyplašený, tudíž jsou první rány spíš jako pohlazení. Teprve po šesti pokusech se mu podaří do toho pořádně opřít, a to tak, že Ashe srazí až ke stromu. Kdyby ten tam nebyl, skončil by Ash asi hodně daleko. Pokračovat už by asi příliš zdravé nebylo (pro Ashe).

Pak ještě trénují hbitý útok a dovedou ho téměř k dokonalosti. Potom se rozhodnou dát pauzu a udělat něco s hladem. Na stromě tu rostou krásná jablka, tak si Ash nějaká utrhne. Jedno však něco drží. Beedrill! Ash se dá na útěk před celým rojem, ale Cindaquil stojící opodál si to nechce nechat líbit a místo útěku zvolí útok. Instinktivně zapálí své plameny a ohnivý vír odkáže Beedrilly do těch správných mezí. Ash Cindaquila pochválí, poděkuje mu a především mu řekne, aby si zapamatoval, jak roznítil své plameny, aby tak mohl učinit i v ne tak vypjatých situacích.

Po svačině pokračují v tréninku. Když už je Cindaquil nažhavený, pocvičí si plamenomet. Ash vyhazuje do vzduchu jako terče klacky a trvá poměrně dlouho než Cindaquil získá jistotu, ale jestli si bude všechno dnešní učivo dobře pamatovat, bude již trefovat všechny další terče s jistotou.

Potom se konečně vrátí zpátky. Jen, co si trochu oddechnou, vyzvou trenérku Skarmoryho k odvetě. Zápas začíná dobře. Misty a Brock jsou překvepeni, protože Cindaquil se dokázal "zapálit pro věc" dokonce ještě před zahájením zápasu. Obhájkyně se prý nevyspala moc dobře a chce zápas rychle ukončit, tudíž se mezi prvními útoky objeví i ocelové křídlo. Tentokrát je však Cindaquil úspěšnější a historie se neopakuje. Vyhýbá se hbitým útokem. Pak použije plamenomet. Skarmory, přestože obdržel plný zásah, se však na něj opět vrhá, nyní už ho zlověstný útok zasáhne. Zápas kupodivu ani teď nekončí. Opakuje se to znovu a pak ještě jednou. Naposledy se ale Cindaquil uhne a unavený Skarmory se už nezvládne vyhnout balvanům a narazí. Bezbraného Skarmoryho dodělá nárazový útok.

Vítězem je Cindaquil. I kdyby však snad neuspěl, stále by získal hromadu nových zkušeností, stejně tak jako Ash, který dnes poznal, že opravdový trénink toho má také hodně do sebe. A ta dívka ta se toho určitě také hodně naučila. Po zápase říkala, že asi změní stanoviště, nebo že se vydá také na cesty, tak uvidíme. Vlastně už asi ne

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní