Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Johtovy cesty

Výměnný bazar

Ash a jeho přátele jsou na cestě po Johtu a v jednom městě potká kluka s Wobuffetem. Kluk říká, že Wobuffet je na nic a že by chtěl radši někoho jiného, ale že se naštěstí brzo koná výměnný bazar, kde si trenéři mezi sebou vyměňují své Pokémony. Ash tam samozřejmě půjde taky a spousta trenérů s ním chce vyměňovat. Mezitím si ještě stihne zabojovat se svým Taurosem. Jako vždy se do všeho připletou rakeťáci a předvedou svojí novou superrychlou vyměňovací mašinu, ve které zmizejí dva plné pokébally a vypadnou dva prázdné. ^_^ Trenéři zatím nic netuší... Pak, když na to přijdou, tak se rakeťáci snaží uletět balónem a trenéry svážou, při úťeku se Jessie omylem povedlo vyměnit Lickitunga za již zmiňovaného Wobuffeta, když se ashovi podaří vysvobodit pytel plný pokéballů ze spárů rakeťáků, tak zjistí, že pomkébally jsou prázdně a začne honičkaq nas novo. Když je Ash najde svedou zápas v Pokémonu. Rakeťáci prohrajou a trenéři získají zpátky své Pokémony. Všechno dobře dopadne, Jessie je nešťastná, protože Wobuffet jí přijde naprosto na nic a Ahsh, Misty a Brock dál pokračují na své cestě do Indigové Ligy.

Konec.

Karaokémon: Two supergirls

~Napsal/a Glutexo

Naši přátelé cestou do Zlatoprutového města procházejí Palmonou. Potkávají zde Bennyho, který připravuje svého Wobbuffeta na výměnný bazar. Seznámí se s ním a pak se rozhodnou, že na burzu půjdou s ním. Výměna pokémonů však není jediné, co akci provází, jsou tu také různé soutěže.

Třeba zápasy Taurosů. V ulicích se objevuje celé stádo a míří na stadion. Kdo v sobě najde dostatek odvahy a dotkne se rohu pádícího Taurose, dostane cenu od starosty. Zkouší to mnoho šílenců a přidává se k nim i Ash, ale naštěstí si to včas rozmyslí. Později už je soutěž v plném proudu. S přehledem vyhrává Tauros nějakého Fernanda. Ash ten pohled nemůže vydržet a rozhodne se také zúčastnit. Rychle zavolá prof. Oakovi a vymění Heracrosse za Taurose. Vrátí se na poslední chvíli. Vskočí do arény a vyzve Fernanda k zápasu. Oba bez oklik používají srážecí útok. Je to napínavý boj, chvíli má převahu ten, pak zase ten. Vítězství si ale odnáší Ash.

Mezitím se na burze snaží Benny marně vyměnit Wobbuffeta. Někdo jeho návrhy dokonce považuje za špatný vtip. Je tu všude mnoho pokémonů, a tak není divu, že se tu objevují i Rakeťáci, jejich plán je mimořádně promyšlený. Všem představí se vší slávou stroj na výměnu pokémonů. Aby nikdo neodolal, prohlásí navíc, že stroj při výměně zvýší úroveň pokémonů. K výměně skutečně dochází, ale to jen Mňau mění pokémony za prázdné pokébally.

Ash, Brock a Misty chtějí zoufalému Bennymu pomoci, jenže mnoho úspěšní také nejsou. Teprve 90-ti denní záruka přiměje majitele Stantlera k výměně. Avšak shoda náhod obchod zmaří. Na poslední chvíli si totiž díky spatřenému Hoothootovi vzpomene, že chtěl létajícího pokémona.

James jde nakoupit něco k jídlu za peníze, které si poctivě vydělali prodejem občerstvení. Někdo mu nabízí Magikarpa k chovu za 300$. Tvrdí, že na tom James mnohonásobně vydělá, protože už ve třech generacích může získat miliardu Magikarpů, a když každého prodá dřeba za 100$ stane se miliardářem. Kdo by odolal? Třeba ten, kdo ví o jaký jde podvod. James už stejnému člověku jednou naletěl. Ten se začne neuvěřitelně rychle balit, ale stejně neunikne Jamesově pronásledování. James ho prožene celým tržištěm než ho ztratí. Přitom nějak srazí Jesii a té vypadne pokéball s Lickitungem do výměnného přístroje (do pravého). Vymění si ho s Bennym aniž by si toho všimla a znovu odběhne.

Po pár chvílích si konečně někdo všimne, že byl podveden a vyburcuje další podvedené. Všichni chtějí své pokémony zpátky, ale Rakeťáci zase chtějí ty své "problémy". S pomocí vymakaného přístroje dav svážou a z balónu na dálkové ovládání vysávají zbylé pokébally. Obrátí se proti nim hněv Taurosů, které všichni, co mohli, vypustili. Když Rakeťáci zmizí ze scény stále není po potížích, pokébally, které vytrousili, jsou totiž prázdné. Ash Rakeťáky znovu najde a začíná boj.

Jesie je poněkud vyděšená, když namísto Lickitunga vyleze z pokéballu Wobbuffet, a tak se musí učit, co dovede, za boje. To, že je Wobbuffet trpělivý pokémon jí moc nepomůže, i když Chikoritin šlehavý útok s ním moc nepohne. Pak ale objeví v knize zmínku o protiútoku. Rozhodne se ho použít. Chikorita je poražena svými vlastními útoky, když se proti ní obrátí šlehavý útok i listová břitva. Bleskový útok si však s Rakeťáky poradit dovede, a tak problémy mizí za obzorem i s Rakeťáky. Všichni dostali zpátky své pokémony a nad Palmonou opět zavládl klid.

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní