Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Elektrický zápas

Ash a jeho kamarádi konečně dorazili do Rumělkového města. Ash samozřejmě na stadion, ale Pikachu má strašný hlad. Ale najednou tam je na vozíčku poražená Rattata. Pikachu je už najedený a připravený na zápas. Ale najednou tam je další poražená Pidgey. Ash chce pořád na stadion ale Pikachu se brání. Ale nakonec Ash Pikachua dostal na stadion. Na stadioně si poručík Search volí Raichu a Ash Pikachu. Pikachu se ale marně snažil, protože první zápas prohrál. Pikachu je nakonec v nemocnici ale najednou přišla jedna sestra, která měla Hromový kámen. Ash dal Pikachuovi na výběr ale Pikachu to odmítl. A tak Pikachu odpočíval aby se připravil na zápas. Brocka při tom čekání napadl dobrý nápad jak by mohl porazit Raichua. A tak šel Pikachu s Ashem, Brockem a Misty na stadion. Při cestě se tam ukázali Rakěťáci, aby povzbudili Ashe a Pikachu. Na stadiounu si Search zvolil Raichu a Ash Pikachu. Raichu vyhrával, ale nakonec se Pikachu vyhnul zamáčknutí a hbitým útokem Raichua oslabil. Raichu použil Elektriku, ale Pikachu se elektrickému šoku vyhnul a Pikachu ho porazil elektrickým útokem a vybojoval si Hromový odznak

Ash a jeho kamarádi stojí před branami Vermilion city. Ash se chece pustit do hledání stadionu, aby mohl vybojovat další odznak jelikož je pikachu uhavený zamíří Ash do pokecentra.Až pikachua další pokemoni uzdraveni projíždí okolo nich vozejk s razatou,která vzpadá moc zle.Sestra Joy je informuje o tom že místní trenér stadionu je hodně silný, ale Ashe to nezastraší a vzdává se směrem ke stadionu.

Ale Ash tam narazí na trenéra (Lt. Surge), který se vysmívá Ashovi a jeho pikachu a ukazuje mu jeho pokemona raichu.Pikachu okamžitě má chut se utkat s raichu.

Zapas začíná : Ash si volí pikachu a Surge raichu. Pikachu nasadil bleskoví útok, ale nezabírá kdežto útok raichu zabírá a pikachu je ochromen. V povzdálí to sledují raket´áci a dívají se jak postává pikachu na frak.Surge vede zápas do konce a nakonec je Ash poražen.

Později v pokecentru sestra Joy zaslechla rozhovor mezi Ashem a Misty a ukazuje Ashovi hromoví kamen ,který našla.Ash davá pikachu na vybranou zdali se chce dál vyvíjet.Raketáci to sledují oknem do pokecentra .Pikachu odmítá a cosi říká Ashovi,meotw to tlumočí a říká to raketákum a ty to dojímá. Mezitím Broka napadlo,jak vyhrát. Až je pikachu uzdraven Ash se znovu vydává porazit Surge. Cestou narazí na raketáky,kteří se vydávají za rostleskávače.Po roztleskání Ash dorazí na stadion a znovu vyzívá Surge na zápas.

Díky nové taktice Ash porazí Surge a vyhrává hromoví odznak. Pokračování příště

~Napsal/a Martin Kučera


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní