Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Johtovy cesty

Chikoritin záchvat žárlivosti

Ash bojuje s jedním klukem proti Raticatovi. Venku má Chikoritu, ale chce jí odvolat a poslat na něj Pikachu, ale Chikorita se vždycky Pokéloptovýmu paprsku vyhne a tak to jde až do večera. Kluka už to přestane bavit a jde se navečeřet, a tak se Ash a jeho přátelé jdou vyspat do Pokécentra. ???? je ještě pořád naštvaná a odmítá jíst s ostatními Pokémony, načež se k tomu připlete psycholožka Joy a vysvětlí Ashovi, že jeho Chikorita potřebuje psychoterapii (Ash takového Pokémona nezná :-).

Přistoupí na to a pustí Chikoritu do zahrady v Centru, kde ji může s Joy pozorovat. Joy mu řekne, že Chikorita trpí závistí(další neznámý Pokémon...) V noci jí schovaj' do Pokéballu a jsou se vyspat. Mezitím Chikorita páchne, ale Pikachu si toho všimne a začne ji pronásledovat, jí se to nelíbí a snaží se ho zbavit. Když se jí to povede v poli tak si dojde odpočinout do jakéhosi stavení, které je(jak zjistí) hnízdem bojových Pokémonů Hitmonleeho, Hitmonchana, Machocka a Primeapa. Z nějakého důvodu na ní nezaútočí, ale berou jí jako svého nadřízeného.

Mezitím Pikachu svolá pátrací četu a vyrazí za Chikoritou, kterou sice najde, ale názor nezměnila. Na scénu vstupují rakkeťáci se svým PneumatikoRobotem. Na této scéně je zajímavé jenom to, že Chikorita pozná, že ji Ash potřebuje...

Rakeťáci zase prchají ze scény. Ash a Chikorita jsou navěky přátelé.

~Napsal/a Glutexo

Cestou do Fialkového města naši přátelé občas svedou nějaký pokémoní souboj. Právě teď se Ash utkává s jedním trenérem, který vyslal Raticate. Ashova Chikorita bojuje úspěšně, ale už je unavena, Ash ji chce odvolat a poslat do boje Pikaču. Chikorita se ale odmítá vrátit do pokébalu, neposlouchá Ashovy příkazy. Protivníka to přestalo bavit, odvolal Raticate a šel na večeři.

Naši přátelé jdou vyhledat nocleh do pokémoního střediska. Ash zavolá profesora Oaka a pochlubí se odznakem získaným v Johtové lize. Profesor Oak mu připomene GS ball, ale pak hravý a přítulný (jako vždy) Muk přiměje profesora, aby hovor ukončil a věnoval se večeři. Naši přátelé i všichni jejich pokémoni si pochutnávají na jídle, jen Chikorita je bez nálady a odmítá jíst. Ani Pikaču neuspěje, když ji přemlouvá. Objeví se sestra Joy, která, jak se ukáže, vystudovala psychologii a navrhne Ashovi, že jeho Chikoritě by mohla pomoci psychoterapie. Brock je jako obvykle okouzlen sestrou Joy a nabízí se jako objekt zkoumání, ale má smůlu, sestra Joy se specializuje jen na pokémony.

Chvilku se vyptává a pozoruje Chikoritu, a pak usoudí, že Chikorita žárlí na Pikaču. Cítí se odstrčená a nedoceněná, myslí, že mohla vyhrát zápas, kdyby ji Ash neodvolal. Aby se uklidnila, nechají ji ještě před spaním proběhnout v zahradě, což travním pokémonům vždy prospěje, a pak ji uloží k odpočinku do pokébalu a všichni ostatní jdou také spát. Jen Pikaču je neklidný, spokojenost Chikority mu očividně leží na srdci. Proto se jde v noci podívat na její pokébal. Je zrovna svědkem toho, jak Chikorita z pokébalu vyskočí a přes zahradu prchne do luk. Pikaču běží za ní, snaží se jí přimět k návratu, ale Chikorita jej zažene listovou břitvou a zmizí mu z dohledu.

Cesta Chikoritu zavede do jakési chaty, ve které se hned uvelebí a usne. Stavení je ale útočištěm bojových pokémonů Primeapa, Hitmonleeho, Hitmonchana a Machoka. Když se vrátí a najdou spící Chikoritu, snaží se jí vyhnat. Ona se však pomocí svých šlahounů úspěšně vypořádá s útočícím Primeapem. Tím si zjedná respekt i u ostatních.

Ráno naši přátelé sledují záznam bezpečnostní kamery, ze kterého zjistí, jak Chikorita utekla, i to, že se ji Pikaču snažil zastavit a běžel za ní. Jdou tedy oba pokémony hledat. Ash využije Bulbasaura, který je také travním pokémonem. Ten opravdu Chikoritu vyčenichá a určí směr pátrání.

Mezitím Rakeťáci zjistili, že Pikaču a Chikorita se pohybují volně po krajině a mohli by být snadnou kořistí. Tentokráte jsou Jessie a James na zemi a Meowth v koši vzducholodi s nimi hovoří pomocí vysílačky. Meowth pomocí dalekohledu pátrá po terénu a objeví Pikaču, jak běží travou k chatě, kde se pak setkává s Chikoritou. Znovu ji přemlouvá k návratu, ale marně. Náhle se u chaty objevují Rakeťáci se svoji znělkou. Vrhají na oba pokémony síť, ale Primeape ji v letu zachytí a strhne na sebe. Ostatní pak zaútočí na Rakeťáky. Ti se zaleknou přesily a prosí o slitování. Meowth je z bezpečí vzducholodi povzbuzuje k boji. Pomůže jim pomocí svého nového dálkově ovládaného robota, který je sestaven hlavně z pneumatik a trochy železného šrotu. Robot zažene bojové pokémony a blíží se k Chikoritě a Pikaču. Ti se sice statečně brání, ale elektřina, ani listová břitva proti pneumatikám neúčinkují. Robot je uchopí a nese směrem k vzducholodi. V ten okamžik dorazili naši přátelé, ale vidí, že robot je příliš velký na to, aby mohl být v boji poražen. Ash požádá Heracrosse aby jej rohovým útokem vymrštil na hlavu robota. Všiml si totiž, že na hlavě je anténa pro příjem příkazů ze vzducholodi. Meowth to ale zpozoroval, robotem poněkud uhnul a Ash sklouzl zpět na zem. Ash se ale nevzdává, po žebříku vyleze na nedalekou věž, a když jde robot kolem, skočí na něj. Meowth opět robotem uhýbá, a Ash padá do prázdna. Chikorita si toho všimne a zachytí Ashe svými šlahouny a pak jej vyzvedne až na hlavu robota. Tam Ash zničí anténu a robot je pro Rakeťáky neovladatelný. Začne se nekontrolovatelně pohybovat, pustí oba pokémony, kteří se i s Ashem bezpečně vzdálí ještě před tím, než pokažený robot exploduje. Síla výbuchu vymrští oba Rakeťáky, stejně jako vzducholoď s Meowthem a všichni tři mizí ze scény.

Naši přátelé děkují sestře Joy za pomoc a chystají se na cestu. Pikaču sedí na svém obvyklém místě, na Ashově levém rameni, Chikorita sedí na zemi a pokukuje po nich. Když ji Ash vyzve: "Chikorito, to druhé rameno je pro tebe!" radostně vyskočí a uvelebí se tam. Všichni tři se vydávají vstříc dalším dobrodružstvím, následování Misty a Brockem

~Napsal/a Carp

Ash zrovna svádí zápas s jedním mladým trenérem. Ashova Chikorita bojuje v prozatím vyrovnaném zápase proti Raticatovi. Náhle se jí však přestane dařit a zásah tesákovým a vzápětí nárazovým útokem jí dost vyčerpá, Ash ji chce stáhnout, ale Chikorita ho neposlouchá, povede se jí ještě skvěle zasáhnout Raticata listovou břitvou, ale očividně toho má dost, přesto se nechce vrátit, zvláště pak když uslyší, že by ji měl vystřídat Pikachu. V tu chvíli se zápas zvrtne v trapný pokus Ashe chytit Chikoritu do Pokéballu. Na večeři už znechucený protivník odejde domů.

Ash nechápe, co se s Chikoritou stalo. Když všichni pokémoni ve středisku jedí, Chikorita je stranou a dívá se z okna. Pikachu ji chce nějak potěšit, přinese ji trochu jídla, ale Chikorita, ho nevybíravě odmítne. Zrovna vstoupí sestra Joy a ten problém jí zajímá. Má titul z pokémoní psychologie a pořádá ve středisku terapie. Při sezení zjistí, že Chikorita žárlí na Pikachu. Projevy toho byly patrné už mnohem dříve.

Pak vypustí Chikoritu do takové zahrady ve středisku. Chce vyzkoušet jestli se Chikorita vrátí do Pokéballu, přestože je ve velmi příjemném prostředí. Ash bez problémů uspěje. Joy se rozhodne tu nechat Chikoritu přes noc v Pokéballu. Pikachu se v noci probudí a jde se na Chikoritu podívat, přitom nechá otevřené dveře. Chikorita opustí Pokéball, rozhlédne se a vyběhne ven, přestože se jí Pikachu pokouší zadržet. Chikorita uprchne do noci a Pikachu zmizí za ní, když se jí snaží znovu najít.

Chikorita najde temnou opuštěnou ulici, kde je rozházených pár krabic. Na jedné z nich se uloží ke spánku. Probudí jí skupinka pokémonů žijících na ulici - jsou to Hitmonlee, Hitmonchan, Machoke a Primeape, který je zrejmě vede. Chikorita je ignoruje, dokud po ní Primeape nehodí šroub. Potom skočí Primeape a Chikorita proti sobě. S pomocí šlehavého útoku Chikorita krátký zápas vyhraje, zbytek tlupy se před ní skloní.

Ráno se vydávají naši kamarádi Chikoritu a Pikachu hledat, Bulbasaur je vede po čichu. Pikachu Chikoritu najde a chce ji přesvědčit, aby se vrátila. Najednou se do toho vloží Rakeťáci, kteří se o jejich ztrátě dozvěděli a pak je s pomocí Mňaua v balonu našli. Síť, kterou James vyhodil, ale zachytí Primeape a skupinka bojových pokémonů Rakeťáky přesvědčí o tom, že nemají šanci, alespoň dokud Mňau nepoužije tajnou zbraň. Na obrovského robota z pneumatik už Primeape a spol. nestačí.

Když na místo doběhne Ash, Brock a Misty, je už pozdě. Robot drží Pikachu i Chikoritu v rukou. Ash najde robotovu jedinou slabinu. Ten je totiž ovládán vysílačkou z balonu a kdyby se mu podařilo zničit přijímací anténu, měli by vyhráno. Ash se tedy nechá nahoru na hlavu, kde je anténa připevněna, vyhodit Heracrossem. Mňau však stihne s robotem uhnout a Ash přistane v jiné hromadě pneumatik. Pak spatří příležitost ve věži malého vodojemu, okolo něhož zrovna robot prochází. V mžiku vyběhne po žebříku nahoru a skočí. Má štěstí, že ho při pádu (robot opět uhnul) stihla Chikorita zachytit. Pak ho vyhodila robotovi na hlavu.

Zničit anténu už nebyl problém. Najednou se robot zbláznil a začal tancovat, Pikachu a Chikorita jsou již na svobodě. Pak robot začne stahovat dolů balon za lana, po kterých chtěli uprchnou Jesie a James. Mňau se chce zachránit a použije své "únikové drápky", aby lana přeřezal. Náhodou ale většina smolařského týmu spadne přímo na hlavu robotovi, a ten exploduje, takže zmizí ze scény všichni.

Když pak Ash své pokémony chválí, pro jistotu je oba hladí najednou. Při loučení se sestrou Joy najde na jeho druhém rameni místo i pro Chikoritu. Tím je snad problém žárlivosti překonán, alespoň prozatím

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní