Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Johtovy cesty

Uplakané dobrodružství

Jakmile Ash získal safírový odznak, vydali se naši přátelé k dalšímu stadionu. Zrovna procházeli malou vesničkou, když se Brock na první pohled zamiloval do dívky stojící na kraji útesu. Než stačil cokoliv provést, vyskočil z křoví Marill. Misty si jej chce okamžitě chytit, jenže nevšimne si, že už někomu patří (má na ocásku přivázanou mašli), a rána Poké Ballem do hlavy Marilla jen rozbrečí. Marill křičí tak nesnesitelně, že by všichni v okolí přišli ve chvíli o nervy, kdyby ho Brock neuklidnil. Misty se Marillovi chce omluvit, jenže ten se zase rozbrečí. Uklidní ho zase až Brock, což Misty docela vytočí.

Najednou přijedou farmáři a nabídnou se, že naše kamarády svezou. Nasednou tedy do sena na korbě, jenže se začnou dít divné věci. Dvě ruce chňapnou po Pikachu i Marillovi a vůz ujede bez přívěsu. Jistěže to byli Rakeťáci. Skoro by jim to vyšlo, jenže jakmile se dá Marill do pláče, ztratí kontrolu na autem a nabourají do svodidel. O Rakeťáky je prozatím postaráno, ale Pikachu s Marillem padají ze srázu. Ash se snaží je chytit, avšak trochu ho zdrží čelní srážka se stromem. Misty je dohnala, ale sama ztratila stabilitu a všichni tři spadli dolů do řeky.

Ash ani Brock tentokrát nemůžou dělat nic jiného než sledovat, jak Misty plave pryč. Na břeh dorazila dívka z útesu a začala se ptát po svém Marillkovi. Brock jí vše vysvětlí, a protože tu není Misty, nic nebrání v tom, aby si začal milostný románek. Slíbí Vilemíně (to je ta dívka), že dokud se Marill nenajde, zůstane s ní a bude ji opatrovat.

O pěkný kus dál se Misty podařilo vylézt ven. Vše by bylo v suchu, kdyby se nedal Marill do pláče. Misty se na něj naštve a uplakaný pokémon uteče. Ne však moc daleko, protože pro samé slzy nevidí na cestu a upadne. Misty ho uklidňuje. Marill se jí vytrhne a nasadí uražený výraz. To je lepší, hlavně že už nefňuká. Můžou se konečně vydat hledat Vilemínu a ostatní.

Zrovna když odpočívají, zaujme Marilla Butterfree a rozběhne se za ním až do jakéhosi sadu. Tam si s Butterfree hraje, dokud nepřiběhne Misty. Odevšud vyleze spousta hmyzích pokémonů a na vrchol všeho skupinka Beedrillů. Ti se ihned za Misty rozletí. Misty pochopitelně bere nohy na ramena. V běhu se setká na chvíli s Ashem, Brockem a Vilemínou, jenže Beedrillové je od sebe zase rozdělí. Konec úprku učiní slepá ulička. Misty si vyzkouší Pikachuův bleskový útok (už dávno si to přála). Ještě že s ní Pikachu je. Takový šok Beedrilly odradí od útoku a odletí pryč.

V dalším hledání Marillovy trenérky zabrání bouřka. Brock přemýšlí a je nešťastný, protože ví, že nemůže být s Vilemínou šťastný, protože, když se Marill najde, Vilemína bude šťastná, ale odejde, když se nenajde, Vilemína zůstane, jenže bude nešťastná, a pak by ani Brock nemohl být šťastný. Misty s pokémony přečkává bořku v dutém stromě. Jeden hrom Marilla zvláště vyleká, ten se Misty vytrhne a uteče ven. Další blesk zlomí strom, který naneštěstí padá přímo na Marilla. Misty ho na poslední chvíli strhne pryč. Tak se Marill a Misty definitivně spřátelili.

Po bouřce vyrazí dál. Na mostě je zastihnou Rakeťáci. Dvě mechanické ruce popadnou Pikachu a Marilla. Misty po Marillovi skočí, jenže oba Mňau unést nemůže a pustí je do propasti. Ash na místo dorazil právě včas. Chikorita Misty s Marillem chytí a vytáhne nahoru. Listovou břitvou pak balón sestřelí. Rakeťáci se pochopitelně brání. Weezinga ihned spláchnulo Poliwagovo vodní dělo. Arbok namířil jedové uštknutí proti Misty. Merill útok jen taktak zneškodnil vodním dělem. O zbytek se postará Pikachu. Po zásahu bleskovým útokem se Rakeťáci naskládají do balónu, vzápětí exploduje plynová láhev hořáku.

Jakmile zmizí problémy za obzorem, naši kamarádi se musí rozloučit. Brock se loučí s Vilemínou, dívkou, jakou už "nikdy nepotká", Misty zase s Merillem, který, ač jí zpočátku pil krev, jí nakonec přirostl k srdci

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní