Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Johtovy cesty

Nešikovná Blissey

Ash a jeho přátelé dorazili pozdě večer do malého města a jsou velmi unavení a hladoví.Po chvilce nacházejí pokécentrum,které je však zavřené.Nakonec jim otevře Blissey se zvláštním přívěškem,který vypadá,že ho kdysi někdo zlomil v půlce.Ash vysvětluje,že mají hlad a jestli by jim nemohla dát něco k jídlu.Blissey je odvede do jídelny a chvilku něco kutí v kuchyni.Pak se objeví s hromadou táců s jídlem.Jenže ty se nebezpečně kymácejí a tak Ash s kamarády zdrhá jako o život ale zakopne a v mžiku je pokryt rozmatlanými zbytky jídla.Blissey je velmi smutná a Ash ji utěšuje,že to nic.Pak se ptá,jestli by se mohl někde umýt.Blissey ho odvede do koupelny a nabízí Ashovi,že ho umyje.Ten souhlasí jenže Blissey ho začne drhnout koštětem.Pak v jednom pokoji hledá něco,čím by mu ošetřila hluboké škrábance na zádech ale najde jenom čistý alkohol a tak je Ashův řev slyšet až za horami.Za chvíli přichází Joy a je zděšena pohledem na Ashe,zamotaného do obvazů jako mumie.Joy Ashe ošetří a omlouvá se za Blissey,která to nemyslela zle.

Pak jdou všichni spát,,jenže Ashovi kručí v břiše a nemůže usnout.Misty a Brock se na něj oboří, že mají taky hlad a aby dal pokoj, že chtějí spát.Jenže nedaleko od pokécentra sedí v křoví Rakeťáci, kteří ovšem mají taky hlad.Rozhodnou se ukrást jídlo a vstupují do pokécentra ale nemohou nic najít.Objevuje se Blissey,která okamžitě skočí na Jesee a je velmi štˇastná.Jesse vypráví Jamesovi a Meowthovi příběh,,jak se s Blissey seznámila.Když byla Jesse ještě malá holka,chtěla se vyučit na ošetřovatelku pokémonů ale nevzali ji a tak šla na školu pro Chansey.Tam se učila s Chansey jak pečovat o zraněné a nemocné pokémony a docela jí to šlo.Jednou se učili obvazovat rány a jedné Chansey se vůbec nedařilo a tak jí Jesse pomohla a Chansey jí za to byla moc vděčná.A tak se skamarádily.Ale potom přišla hodina,kdy se Chansey učily uspávat pokémony zpěvem a Jesse usnula.Za to byla vyhozena ze školy ale přišla se podívat na ceremonii,při které se Chansey stávají oficiálně ošetřovatelkami. Po odchodu za ní však běžela ta její Chansey a nabízela jí svou lékařskou čepičku.Jesse odmítla a tak jí Chansey dala půlku svého přívěšku.Pak Jesse odešla.

James a Meowth jsou velmi dojatí ale Jesse se ptá Blissey, jestli by mohli dostat nějaké jídlo.Blissey je odvede do skladiště potravin a všechny je dá Raketˇákům.Ráno se Ash jeho kamarádi velmi těší na snídani ale dostanou jen kousíček chleba.Ptají se Joy,,jestli by nemohli dostat víc a jdou za ní do skladiště,které však najdou prázdné.Joy se podívá na záznam z bezpečnostní kamery a vidí,že to byla Blissey,kdo odnesl všechno jídlo.Moc se zlobí a Blissey je moc neštˇastná.Ovšem tohle celé pozorují Raketˇáci a Jesse nechce,aby to Blissey odskákala za ně a tak se Raketˇáci i s jídlem vrátí.Joy a naši přátelé vybíhají ven a Blissey běží za Jesse.Ta však posílá Arboka a Lickitunga,aby s Blissey bojovali ale velmi jemně,aby se zdálo,že Blissey s Raketˇáky bojuje.Nakonec Jesse přesvědčí Joy,že oni ukradli jídlo a tak Ash s nimi začíná bojovat a po Chikoritině listové břitvě(razor leaf) Raketˇáci znovu odlétají ze scény.Joy se omluví Blissey.že se na ni zlobila a Ash a spol.se konečně mohou nasnídat.

Konec

~Napsal/a Dratini

Ash, Brock a Misty idu v noci jednym mesteckom. Su hladni a tak sa chcu najest. Zbadaju Pokecentrum. Tam by sa mohli najest... Takze zaklopu na dvere, ale nikdo neotvara.Po chvilke zrazu otvori Blissey. Ash a priatelia poprosia, ci sa nemozu najest. Blissey ich pozave do vnutra. Nesie im jedlo, ale skacka z jednej nohy na druhu a jedlo sa kyve. Ash s priatelmi sa zlaknu. Ash chce utiect, ale potkne sa. Blissey vsetko jedlo padne rovno na Asha. Blissey mu povie, ci sa nechce osprchovat. Tak sa ide osprchovat. Po chvilke sa Blissey ponukne, ze mu umyje chrbat. Ash je rad, pretoze uz dlho mu chrbat nikto neumyval. Ale Blissey zobere metlu ( akoze kefa na umytie ) a doskrabe Ashov chrbat. Ash je o chvilku na posteli a kamarati sa pozeraju na jeho skrabance. Blissey mu ranu obviaze. Sestra Joy vstane a ide sa pozriet do miestnosti. Ale ked otvori dvere, vidi tam mumiu. Ale to je len Ash v obvazoch. Blissey jej vysvetli, co sa stalo.

Medzitym sa objavia Raketavi a maju tiez hlad. James vytvori plan : pojdo do Pokecntra, zoberu nejakych Pokemonov a zaroven sa aj najedia. Tak tam idu. Ked su v kuchyni, tak tam nemozu nic najst. Dokonca ani v kosi. Meowth sa pozrie do chladnicky, ktora je tiez prazdna. Ale predsa len tam nejde jeden cencul. Jessie mu ho vytrhne z ruky a chce ho poctivo rozdelit na tri kusky. Ale Meowth s tum nesuhlasi a zoberie si ho spat.

Meowth chce spolu s cenculom utiect. Ale Jessie sa za nim rozbehne. Na krizovatke chodieb sa Meowth strati Jessie. Ona sa rozhodne ist do lava. Na konci chodby zbada svetlo. Jessie zastavi, chce ist naspat. Bola to Blissey so svieckou. Cela natesena sa rozbehne za Jessie, dobehne ju a lahne si na nu. Blissey sa vytesuje. Jassie si vsimne jej zlomeny medailon na pol ne jej nahrdelniku. Potom to Jessie pochopi. Je to jej stara znama Chansey, teraz uz Blissey. Raketaci sa stretnu s Blissey. Jessie im chce vyrozpravat svoj pribeh. Kedysi davno sa Jessie chcela stat sestrou. No isty pan ju tam nezobral. Tak sa ho opytala, ci moze ist an skolu pre Chansey. On povedal, ze to nieje skola pre nu. Ale ju to nezaujimalo. Tak tam isla. Ked tam bola, ucili sa, ako sa ma Pokemon obviazat obvazom. Len jej to islo dobre a tak, ako to malo byt.

Chansey bola cela obviazana obvazom, lebo jej to neslo. Tak jej Jessie pomohla. Zaviazala ruku a odisla. Potom prisla ucitelka a pochvalila Chansey. Chansey bola rada a za odmenu dala Jessie na obede valky zakusok. Tak sa Jessie spriatelila s Chensey. Potom mali uspat Pokemonov, lebo to budu potrebovat. Ucitelka si dala sluchadla, aby nezaspala. Ale Jessie nemala ziadne sluchadla, a tak zaspala tiez. Ucitelka na nu nahucala, ze na hodinach sa nema spat. Potom sa Jessie rozplakala a Chansey ju upokojila. Aj to pomohlo k ich velkemu priatelstvu. Ale Jessie si myslela, ze sa nikdy nestane sestrou. Potom bolo stretnutie, kde sa Chansey stavali sestrami. Jessie sa potom pozerala na Chansey, ako sa stala sestrou. Na dokaz, ze Chansey je sestrou, dostala capicu s cervenym krizom a medailonik na nahrdelniku. Potom Jessie odisla zo skoly. Chansey ju dobehla a chcela jej dat svoju ciapku. Ale Jessie ciapku odmietla, pretoze si ju nazasluzila. Tak ju napadlo, ze jej da polku svojho medailonku. Tak ostanu priatelkami na vzdy a nikdy na seba nezabudnu. ( Koniec probehu ) Potom sa ozval prazdny zaludok Jessie a Blissey jej chcela dat jedlo. Tak zaviedla Raketakov do miestnosti, kde bolo same jedlo. Stacilo by aj pre Snorlaxa. Blissey im doniesla vela krabic, ktore si zobrali Raketaci zo sebou. Po caste ho brali na voziku, na ktorom bola cela kopa jedla.

Prisiel druhy den. Ash a priatelia sa tesili na ranajky. Ale dostali len polku cisteho chlebu. Vsetci boli vyhukani. Ked prisla sestra Joy, nevedela, co sa deje. Ked zbadala ranajky, hned to vedela. Spytala sa Blissey, ci uz nic viac nemaju, lebo este vcera mali vela jedla. Blissey povadala, ze nic viac uz nieje. Tak sa isli pozriet do miestnosti, kde bolo to jedlo. Nic tam uz nezostalo. Tak sa zhodli, ze to jedlo musel niekto ukradnut. Nastastie tam bola bezpecnostna kamera. Tak si ju isli pozriet. Medzitym Raketaci niesli svoje jedlo v sieti na balone. Prislo im Blissey luto, lebo vadeli, ze bude mat z toho problemy. Tak sa vratili. James vymyslel, ze im povedia, ze nahovorili Blissey na kradez. Tak sa vratili. Zatial videli kamarati, ako Blissey berie jedlo. Ale v tom poculi Raketakov a a vysli von. Blissey chcela ist za Jassie, ale ona nechcela, aby sa dozvedeli tajomstvo o ich dvoch. Tak poslala do boja Arboka a Lickitunga. Pouzili Tackle utok. Dali Blissey k zemi. Ona vstala. Bola cela odreta. Ale aj tak chcela ist dalej za Jessie. Jessie bolo Blissey luto, a tak povedala, aby utoky len predstierali. Tak sa aj stalo. Pouzili nejake utoky, ale nic jej neurobili. Potom chcel Meowth chytit Pikachu pomocou mechanickych ruk, ktore sa predlzovali. Potom chytil Pikachu, dal ho do vzduchu. Pikachu im dal bleskovu ranu. Vsetci boli mimo. Pikachu sa vratil Ashovi. Ash poslal do boja Squirtla a Chikoritu. Pomocou svojich utokov uplne porazili Arboka a Lickitunga. Potom Chikorita pouzila razor leaf a presekla siet s jedlom a odpojila siet od balona. A zaroven presekla aj balon. Ten sa vyfucal a odletel.

Potom sa Bliseey pozrela na Jessie a Jessie sa pozrela na Bliseey a naznacila, aby Blissey nic nepovedala. A ostalo to nadalej tajomstvom. Potom Raketaci utiekli. A Ash s priatelmi boli radi, ze maju jedlo zase spat. Isli sa najest do Pokecentra. Kamarati sedeli za stolom a Bliseey im niesla jedlo. A zase preskakovala z nohy na nohu. Jedlo sa kimacalo. Vsetci boli vylakany, ale tentokrat zbitocne. Bliseey dala jedlo bezpecne na stol. Ash a priatelia sa pustili do jedla. Potom sa Ash, Brock a Misty rozluciliso sestrou Joy a Bliseey a vydali sa napriec dalsim dobrodruzstvam

~Napsal/a Skarabeus

Ash a přátelé tentokráte zavítali po cestě do Johtové ligy do Šťastného městečka. Přesto si příliš šťastně nepřipadají. Po dlouhé cestě je trápí nejen bolavé nohy, ale i hlad. Proto je potěší, když potkají pokémonské středisko, avšak už o něco méně, že je zavřeno. Když Ash nějaký čas buší na dveře, praští ho s nimi neúmyslně Blissey. Má velkou radost, že je vidí a připraví jim něco k jídlu. Před vesele poskakující Blissey nesoucí věž z táců s jídlem bohužel nestihne Ash uhnout a všechno jídlo skončí na něm. Široko daleko byl slyšet jeho zoufalý výkřik.

Ash se v koupelně zbavuje zbytků jídla. Blissey je poblíž a Ash rád přijme nabídku na vydrhnutí zad. Blissey popadne tvrdý kartáč na podlahu a ... nad pokémonským střediskem zazněl druhý Ashův výkřik. Odřenina na Ashových zádech je ošklivá a Blissey ji chce ošetřit. Nejdříve pořádně vydesinfikovat... další marný výkřik se vydral s Ashových úst.

Zanedlouho se ozve další výkřik. Tenhle patří sestře Joy, která se zrovna probudila. Ash vypadající jako mumie na ní neudělal příjemný dojem. Joy se Ashovi za Blissey omluvila a přiznala, že co Blissey nemá ve zručnosti, dohání srdnatostí. Projednou, i když Ash nic neprovedl, musí jít zpát bez večeře.

Ani Rakeťáci se zřejmě hodně dlouho nenajedli, a tak si jdou nějaké jídlo vzít ze střediska. Když Jesie pronásleduje Mňaua utíkajícího se zbytkem petržele, setká se s Blissey. Blissey z ní má očividnou radost, což Jesie nechápe dokud si nevšimne zlomeného Blisseyina přívěsku, jehož druhou část má Jesie sebou. Vzápětí přichází vysvětlení. Jesie se chtěla stát pokémoní sestřičkou, první pokus nevyšel, a tak se vydala na akademii pro Chansey. Zpočátku se Jesie dařilo a také stíhala pomáhat jedné nešikovné Chansey, které se moc dobře nevedlo. Ale jak už to bývá, vyučující neměla příliš pochopení pro to, že Jesie není Chansey, a proto Jesie na akademii neuspěla. Při odchodu jí Chansey zastihla a chtěla ji darovat sesterský čepec, ale to Jesie nemohla přijmout, a proto na znamení kamarádství Jesie dala půlku přívěsku, který dostala při úspěšném dokončení studií. A teď se znovu Jesie a Blissey, která se vyvinula s Chansey, setkaly.

Když Blissey uvidí, jaký mají Rakeťáci hlad, daruje jim úplně všechno jídlo ze spižírny a rozloučí se s nimi. Určitě to myslela dobře, ale možná to trochu přehnala. A naši hladoví hrdinové z toho po ránu rozhodně radost neměli. Joy se domnívá, že šlo o krádež, ale záznam z bezpečnostní kamery ji dost zmate a Blissey obviní z krádeže. To by jí ale stálo místo a Jesie to nechce připustit a Rakeťáci tedy jdou jídlo vrátit a snaží se všechny přesvědčit, že za tím vším jsou oni. Vše jde podle plánu dokud se nevynoří Blissey.

Blissey se rozběhne Jesie radostně vstříc a nechápe, proč ji Jesie zahání. Nakonec je Jesie nucena použít násilí a vypouští proti ní Lickitunga a Arboka, kteří Blissey tvrdými nárazy téměř odrovnají. Ta vůbec nic nechápe a pokračuje dál vstříc Jesie. Jesie je zděšená, jak ti dva Blissey zřídili a upozorňuje je, že mají útočit jenom jako. Blissey stále o plánu nic netuší a jde dál. Posledním krokem, který Blissey zastaví je varovný výstřel z děla.

Pak se Mňau snaží upřít pozornost na Pikachu a dlouhýma mechanickýma rukama jej chytí. Rakeťáky během chvilky zasáhne bleskový útok. "No konečně jste začali bojovat," prohlásí Mňau. Teprve teď Blissey pochopila, oč celou dobu šlo. "Bude to naše tajemství," zašeptá na ní Jesie. Ash je děsivě hladový, a tak chce boj o jídlo ukončit co nejdříve. Proto naráz vypouští Chikoritu a Squirtla. Pikachu má na starost Arboka, Chikorita pomocí šlehavého útoku omlátí Lickitunga o zem a Squirtle spláchne Rakeťáky k balónu. Ti ihned odlétají i s jídlem. Všemu učiní konec Chikoritina listová břitva. Jednou ranou přeřízne lano, na kterém jídlo visí, a zároveň prořízne balón.

Mezitím co Rakeťáci mizí ze scény, Ash se objímá s krabicemi jídla. Když se všichni posbírají, Blissey jde uvařit něco k jídlu. Tentokrát jako zázrakem pyramida jídla přistane na stole v pořádku a všichni se konečně s radostí najedí. Co říci na závěr? Snad jenom pokračování příště.

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní