Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Johtovy cesty

Problémy s píšťalkou

Naši hrdinové stále pokračují na cestě do Fialkového města. Rakeťáci na ně číhají na mostě, lépe řečeno pod mostem. Na něm je zavěšená past a jak se tak Rakeťáci radují a poskakují, most nápor nevydrží a zřítí se. Jenže jak teď přes vodu? Mezitím co Ash přemýšlí nad touto otázkou, Brock na nebi spatří dívku, kterou táhne hejno Ledyb, a začne na ní mávat, volat a všechno možné, aby si jej všimla. Dívka sletí dolů, a když Misty konečně uklidní Brocka, nabídne se, že našim kamarádům přes řeku pomůže.

Hned za řekou je sad, kde dívka Ariel cestu končí, protože ji zde čeká práce. Její trénované Ledyby zde opylují jabloně. Když se Ariel přátelé ptají, jak je zvládá všechny ovládat, prozradí jim, že je to dobrým tréninkem, ale také, že jí v tom hodně pomáhá její píšťalka, která se u nich v rodině dědí už po generace.

To vše slyšeli také Rakeťáci a řeknou si, že zmocnit se té píšťalky, mohli by Ledyby snadno ukrást. Přestrojí se jako znalci starožitností a Arielinu píšťalku ohodnotí na pět hvězdiček, jenže při odchocu ji jaksi zapomenou vrátit. Teprve v balonu zjišťují, že je jim píšťalka na nic, protože je Ledyby stejně neposlouchají. Netuším, co Jesie vedlo k myšlence použít Lickitungův nadzvukový útok, každopádně společně s obranným bleskovým útokem Pikachu zmátl Ledyby natolik, aby neposlouchaly vůbec nikoho a odletěli se zničeným balónem Rakeťáků za obzor.

Naši kamarádi je zatím marně hledají. Zubat našel jen hejno Golbatů a Heracross strom, což není v lese tak těžké natožpak účelné. Rakeťáci zašívají balón a zárověň se snaží zjistit proč píšťalka nefungovala. Přestože na Ledyby nefungovala, když se Mňau naučí na píšťalku pískat, Arbok se z ní může zbláznit. V křoví Rakeťáci spatří odpočívat Ledyby.

Na lov se vydává Mňau, kterého Arbok díky píšťalce bez výhrad poslouchá a zajede pod zem. Když se vynoří a Ledyby vyděsí, že se nemůžou ani hnout, hodí přes ně Mňau síť. Pak je přiváže na provaz, jenže se trochu přepočítal a za chvíli jsou Rakeťáci ve vzduchu. Zděšené Ledyby začnou vypouštět vůni, kterou používají, když jsou v nebezpečí. Díky ní je konečně vypátrali naši hrdinové.

Arbok omotán okolo stromu Ledyby přidrží, aby neuleťěly a James mezitím chytí Ashe, Misty, Brocka i Ariel do sítě a Lickitung a Victreebell se snaží od Ashe zjískat poskakováním a nárazy Pikachu. Ariel svým hlasem vzbudí v Ledybách ohromnou sílu. Utrhnou se i s Arbokem a začnou s ním srážet své protivníky. Lickitung znovu zkouší všechny zmást nadzvukovým útokem, ale zadrží jej Pikachuův bleskový útok. Ariel koordinuje pohyb Ledyb, aby se vyhly listové břitvě Victreebela a vše zakončili nárazovým útokem. Z Rakeťáků letících kdovíkam vypadne Arielina píšťalka.

Tahle píšťalka je pro Ariel moc důležitá, ale jak se ukázalo, Ledyby ji budou poslouchat i bez ní. Nikdy nemůže být tak důležitá jako to, co k sobě cítí. Ash zde už víc pomoci nemůže, a tak se se svými přáteli vydává dál na cestu, která jistě skrývá ještě mnoho překvapení

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní