Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Johtovy cesty

Setkání u Modrých vodopádů

Dnes se nacestě do Johtové ligy zastavil Ash a přátelé u městečka Hydrageville. Ash si čistil své Poké Bally, ale když Brock zavelel k obědu, nechal je i s GS Ballem nezodpovědně u řeky. Nebýt Pikachu možná by si ani nevšiml, že se o něj zajímá Quagsire, který zrovna připlaval. Misty si ho chce chytit, ale jako obvykle se na scéně objevuje Psyduck (ať chtěla Misty cokoliv, Psyduck to nebyl). Vypadá to, že si Psyduck s Quagsirem rozumí a dívají se na sebe téměř do večera. Když je Misty chce přerušit, strčí do GS Ballu a Quagsire jej vezme a plave pryč.

Ash se za ním okamžitě podél břehu rozeběhne. Vypouští Squirtla. Pro Squirtla není problém Quagsira dohnat, získat GS Ball je věc jiná - Quagsiři mají neuvěřitelně kluzkou kůži. Nakonec se GS Ball vrátil do Ashových rukou. Squirtle a Quagsire se navzájem drželi v šachu vodními děly. Misty zvedala ruku k hodu Poké Ballem, ale vyrušila jí píšťalka důstojnice Jenny:"Jste všichni zatčeni za porušování zákonů na ochranu Quagsirů!"

Když se Oak zaručil, že naši kamarádi o těchto zákonech nic nevěděli, Jenny je propustila a zároveň jim vysvětlila, proč Ashovi Quagsire vzal GS Ball. Jednou v roce si každý Quagsire ve vesnici najde nějaký kulatý předmět a uplave s ním. Druhý den ráno zase věci připlavou, lidé to považují za znamení štěstí, které je čeká, a také se říká, že poslední předmět, jenž připlave nosí štěstí nejvíce. Ash a ostatní se vydávají na cestu, ale na mostě Ashe přepadne znovu ten samý Quagsire a nechce nic jiného než GS Ball. Chikorita jej sice zahání (vypadá to, jako by žárlila), ale přesto se Quagsire znovu dočká svého a plave proti proudu.

Protože Ash s Quagsirem nesmí podle zákona zápasit, alespoň jej s ostatními sleduje, aby si GS Ball pohlídal. Jenny říkala, že Quagsiři žijí u Modrých vodopádů, jenže u jezírka, kde se začali shromažďovat, žádný nebyl. Zato tu byli Rakeťáci, kterým Quagsiři před chvílí vzali všechny Poké Bally. Jako obvykle nechtějí jen své Poké Bally a z balonu začnou Quagsiry lovit, díky kluzké kůži z mechanických rukou snadno utíkají, a tak Rakeťáci použijí síť. Zbylí Quagsiři po nich pomocí vodních děl pálí kameny. Pak síť praskne, zřejmě díky listové břitvě Chikority (to mi trochu uniklo) a vzápětí velký balvan balón zcela zdemoluje.

Potom se Quagsiři vydávájí pomalu dál proti proudu. Teď teprve dorazili k vodopádu. Krásný měsíc v úplňku stojí přesně nad vodopádem a dokresluje nepopsatelnou atmosféru. Naši hrdinové jsou zcela zticha a s úžasem sledují, co následuje. Quagsiři tak jako před chvílí na Rakeťáky vyslali své vypůjčené talismany vstříc měsíci. Něktěří mu byli dál, jiní blíž, ale ten poslední, ten co měl v péči GS Ball zamířil Měsíci nejblíže.

Avšak krásné chvíle skončily, když GS Ball jako všechny věci vyplul po proudu zpět do vesnice. Ash běžel ze všech sil až do rána, aby jej dostihl alespoň za pomoci důstojnice Jenny. Podle místních legend teď bude mít nejvíce štěstí ze všech, protože jeho věc připlavala jako poslední. Ash se teď těší, že je díky svým zkušenostem a tomuto štěstí nyní neporazitelný. Brock poznamenal:"Třeba bude mít štěstí a zjistí, že neporazitelný není."

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní