Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Johtovy cesty

Záchrana Chikority

Ash a priatelia stale idu do Violet city. Po ceste uvidia horu. Na nej je dokonca aj sneh. Pozastavia sa nad peknym vyhladom na horu a idu dalej. Po ceste narazia na spiacu Chikoritu. Vo vzduchu ucitia prijemnu vonu, ktoru vydava Chikorita. Spomenu si na davnejsiu trenerku, ktora mala tiez Chikoritu. Ona tiez vydavala takuto vonu a tym prilakala Rattata. Chikorita bojovala s Rattata a vyhrala. Trenerka potom chytila Rattata. Potom sa spamataju a Ash sa rozhodne, ze si ju chyti. Chikorita sa zobudi. Ash krici, ci niekomu nahodou nepatri, aby neprislo k omylu. Nikto sa neozval. Ash poslal do boja Bulbasaura. Bulbasaur bojoval dobre, no Chikorita vyhrala. Dalej poslal Charizarda. Ked chcel pouzit Tackle utok, dostal od Chikority priamy zasah do hlavy pomocou rastlinnych chapadiel (neviem, ako sa vola ten utok), tak ako Bulbasaur. Chikorite sa chapadla zamotali do Charizarda. Charizard sa nenavratne rutil do skaly, spolu aj s Chikoritou. Ked narazili do skaly, obi dvaja boli mimo. Chikorita sa snazila vstat, dokonca aj vstala ale hned aj spadla. Nenasla uz dalsich sil. Charizard sa prebral a Ash ho vratil ihned do Pokeballu. S Chikoritou musel ist Ash a priatelia surne do Pokecentra. Tak tam teda isli.

Chikorita sa uzdravila zasluhou sestry Joy, ale v zapati sa objavili Raketaci. Uniesli Chikoritu do sanitky a rychlo odisli. Za sebou nechali dym od Weezigovho utoku (asi utok Smog). Ash sa hned spolu s Pikachu za autom rozbeholi. Sanitka isla klukatou cestou a Ash s Pikachu priamo. Aj preto dobehli sanitku a skocili na nu. Raketaci o tom nevedeli a preto isli do svojej chatky na horu. V chate sa snazili Raketaci presvedcit Chikoritu na svoju stranu zla. Ash chcel zasiahnut, ale zistil, ze si nechal vsetky Pokebally v Pokecentre. Tak sa vynasiel. Otvoril dvere do chaty a v ruke drzal Pokeball.

No nebol to Pokeball, ale len snehova lopta. Ash ju hodil do Raketakov, oni tak nic nevideli a Pikachu dobehol ku Chikorite a zobral ju zo sebou. Spolu s Ashom utiekli. Potom, ked sa chceli vratit, Ash sa posmykol a spadol na sneh. V tom Chikorita utiekla. Vzapati zacalo snezit. Ash nasiel jaskynu a spolu s Pikachu sa do nej ukryli. Ash zalozil ohen, aby v jaskyni bolo teplejsie. Potom si spomenul na nebojacnu a vytrvalu Chikoritu. Prislo mu jej luto. Tak sa vydal najst Chikoritu. Po ceste pocul zvuky, obzrel sa, ale bol to len parik zalubenych Nidoranov do seba. Potom sa pod nim prepadne sneh a Ash spadne do malej kotlinky. Hlavou dole zbada Chikoritu. Je tam schulena do seba a je jej zima. Ash ju vezme so sebou a donesie ju do jaskyne. V nej si da Ash oboch Pokemonov pod bundu, aby im pri ohni bolo este teplejsie. Na druhy den vydu z jaskyne. Ale hned pri nej su Raketaci. Meowth ma na sebe pristroj, do ktoreho sa da sneh, a vychadzaju uz spravene snehove gule. James a Jassie naplnia pristroj snehom a snehove gule lietaju smerom k Ashovi a jeho Pokemonom. Ash povie, aby Chikorita pouzila ten utok s rastlinnymi chapadlami do pristroja a tym ho znicila. Tak sa aj stane. Prisroj sa stane neovladatelnym a snehove gule lietaju hocikam. Na koniec Pikachu pouzije svoj bleskovy utok, pristroj vybuchne a Raketaci opat vyletia do nebies.

Potom sa objavi sestra Joy s Brockom a Misty. Spolu sa vratia do Pokecentra. Tam sa Ash s priatelmi chce rozlucit so sestrou Joy a Chikoritou. Ale Chikorita sa rozbehne za Ashom a vydava velmi dobru a silnu vonu. Chce sa k Ashovi a jeho kamaratom pripojit. Sestra Joy nema nic proti tomu a tak Ash ziskal noveho pokemona - Chikoritu. A spolu sa vydavaju napriec dalsim dobrodruzstvam

~Napsal/a Skarab

Ash a přátelé dou krajinu když tu uvidí Chikoritu. Ash posílá Bulbasaura ten však prohraje a tak Ash pošle Charizarda, ten je uvidí Chikoritu nic nedelá a Chikorita udělá narázový ůtok a Charizard jí zastaví nohou. Chikorita použije travní lana a škubne s Charizardem ten ji však vezme sebou a narazí do skály. Ash vrací Charizarda do pokeballu a bere Chikoritu a Charizarda do pokecentra Ash tam odevzdá pokebally a čekají na Chikoritu, ale přijedou dvea doktoři (rakeťáci) a vezmou Chikoritu s sebou Ash to zjistí a s pikachu běží za nimy. Najednou začne válnice a ash a pikachu uvidí stavení rakeťáků. Rakeťáci přemlouvají Chikoritu aby se k nim dala. V tu chcíly dorazí Ash Pikachu zaútočí na rakeťáky a ty utečou balónem, Ash bere Chikoritu pryč a hledají místo kde se schovat před sněhem. Chikorita uteče a Pikachu najde jeskyni. Ash ho tam nechá a jde hledat Chikoritu a najdejí zmrzlou ve sněhu. Pikachu vyhlíží Ashe a z válnice vijde Ash a chikorita. Najdou je Brock a Misty se sestrou Joy. Ta si chikoritu bude chtít nechat ale ta jde za Ashem a políbího a Ash si jí chytí. Ta bude žárlit na Pikachu a od Ashe ho odhánět

~Napsal/a SuperMewtwo

Ash a přátelé pokračují na cestě do Fialkového města. Na slunné mýtině poblíž zasněžených hor Ash spatří Chikoritu vyhřívající se na slunci. Pro jistotu se nahlas zeptá, jestli něčí není a pak začne boj. Zvolí si Bulbasaura. První zásah šlahouny je pro něj úspěšný a odvrátí i protiútok listové břitvy, ale při chvilce nepozornosti Chikorita ukáže, že se jentak nevzdá a přesným šlehavým útokem Bulbasaura vyřadí.

Ale ani Charizard to nemá mít lehké. Přidrží Chikoritu nohou, ale ta mu zachytí druhou nohu a trhne. Charizard ztratí stabilitu a jeho plamenomet po dlouhé době opět zamířil na Ashův obličej. Charizard chce Chikoritu srazit, ale něco se nepovede a oba prudce narazí do skály. Oba jsou vyřízení, ale Chikorita je na tom hodně bledě.

Ash o ní dostal strach a běží s ní do pokémonského střediska. Všechno to viděli Rakeťáci a rozhodli se Chikoritu získat. Vrazili do střediska jako doktoři, že Chikoritu převezou. Když se Joy doví, o koho jde, je už pozdě a sanitka mizí v cloně Weezingova kouře. Ash se ihned rozběhne za nimi, nadběhne si a skočí na jejich auto, tak v klidu dojede až do rakeťáckého doupěte v horách.

Tam zjistí, že ve středisku nechal všechny své Poké Bally, takže jsou na to s Pikachu sami. Rakeťáci se snaží Chikoritu přesvědčit, aby podepsala jejich smlouvu (Rakeťáci ji chtějí do týmu). V tom tam vtrhne Ash a překvapí Rakeťáky nejdřív jejich vlastním upraveným mottem a potom párem sněhových koulí. Když jsou Pikachu a Chikorita s Ashem na útěku, chytí se do pasti a skutálí se ze svahu ve tvaru obří sněhové koule.

Ash hledá cestu zpět. Chikorita mu najednou uteče a začíná sněžit, Ash s Pikachu se uchýlí do jeskyňky. Ash doufá, že Chikorita bude v pořádku, ale když si vzpomene, jaké rány při zápase utržila, začne ho tížit svědomí a vydá se Chikoritu hledat do sněhové bouře. Najde ji schoulenou a vyčerpanou v malé propadlině, kam se zrovna zřítil. Vrátí se s ní do jeskyně, kde musí přespat.

Ráno je překvapí Rakeťáci. Stroj na Mňauových zádech na ně začne chrlit sněhové koule. Chikorita jich pár odrazí a pak šlehavým útokem stroj poškodí. Rakeťáci se musí krýt před vlastním vynálezem. Bleskový útok zničí vrhač dokonale, a dokončí tak jejich marné snahy.

Za chvíli na místo dorazí i Misty, Brock a Joy. Ash se nemůže příliš zdržovat a hned, jak se ujistí, že je Chikorita v pořádku, vyráží dál. Chikorita se za ním rozeběhne a skočí mu do náruče, není pochyb o tom, že chce Ashe následovat na jeho cestách

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní