Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Johtovy cesty

Malé velké paroží

Naši přátelé se nacházejí v parkové oáze v centru rušného města. Z houští na ně vykoukne Stantler, pokémon podobný jelenovi. V jeho paroží se nacházejí koule vypadající jako oči, slouží však k šíření vůně, která dokáže protivníka zmást. Brock se snaží získat důvěru tohoto pokémona, tak napodobuje jeho pohyby a nabízí mu potravu. Přitom si naši přátelé všimnou, že se to ještě mládě a má poraněnou nohu. Brock se dostane blízko k Stantlerovi a chce jej ošetřit. Náhle se z houští vynoří celé stádo Stantlerů a řítí se na naše přátele.

Ti se samozřejmě dají na útěk. Když doběhnou na okraj parku, stádo stejně jak se objevilo, náhle zmizí. Objeví se však důstojnice Jenny a vyzve je aby s ní šli na policejní stanici sepsat protokol o události. Dozvídáme se, že městský park ovládlo velké stádo Stantlerů a od té doby se tam nikdo neodvažuje vstoupit. Proč se tu objevili chce Jenny zjistit. V tom přibíhají Rakeťáci se stejným zážitkem. Žádné stádo už za nimi není tak se uklidňují. Stádo se náhle objevuje znovu a řítí se ulicemi. Všichni prchají, jen Brock zůstává uprostřed ulice a má nějaký nápad. Naši přátelé na něj volají, aby se ukryl, může to být nebezpečné. Stádo ale přes Brocka proběhne, aniž by mu ublížilo. Na cestě zůstává jen to jedno mládě se zraněnou nohou. Brock si totiž všiml, že když se Stantleři objevili, jakoby probíhali domy a pouličními světly.

Bylo to jen iluze! Mládě Stantlera se bálo a tak svým parožím šířilo vůni, která zmátla všechny v okolí. Brock mládě ošetřil a snažil se, aby se přestalo bát. Rakeťáci se zatím chystají chytit Stantlera, James k tomu dokonce za poslední peníze Rakeťáků koupil speciální protistantleří zbraň. Stantler v péči Brocka se rychle uzdravil. Naši přátelé ho proto vedou do hor, kde se má připojit ke svému stádu. Stantler nechápe, proč jej přátelé, které si oblíbil (a oni jeho také) vyhánějí, ale nakonec smutně odchází do lesa.

Rakeťáci se svou vzducholodí krouží nad lesem až najdou našeho uzdraveného Stantlera. Spustí svou speciální zbraň, která na zemi vytvoří obří figuru Stantlera a pokémona chytí do sítě. Meowthovi je ho sice líto, také by byl raději, kdyby se Stantler setkal se svým stádem, ale musí být tvrdý, jak mu přikazují Jessie a James. Když s úlovkem odlétají, doběhne na místo Brock. Před chvílí zahlédl vzducholoď a šel Stantlera bránit. Protistantleří zbraň jej však zastaví vystřelením kopí, která vytvoří kolem Brocka plot. Brock vyšle do boje Onyxe. Ten použije nárazový útok a ovinovací útok. Zničí protistantleří zbraň a Brocka osvobodí. Mezitím dobíhá Ash a Misty. Pikaču použije bleskový útok, ale netrefí se, omylem zasáhne naše přátele. Vzducholoď Rakeťáků je přeci jen trochu poškozená, utrhne se z ní sít s Stantlerem a padá k zemi. Ash vysílá Bulbasaura, aby síť zachytil svými šlahouny. To se mu sice podaří, ale síť se protrhne a Stantler z ní vypadává. Dobíhá Brock a na poslední chvíli padajícího Stantlera chytí.

Vše dobře dopadlo. Z lesa se vynořuje stádo Stantlerů a obklíčí Rakeťáky. Ti si myslí, že se jedná zase jen o přeludy, tak z toho mají legraci. Smích je ale brzo přejde a Stantleři Rakeťáky pro dnešek definitivně vyženou ze scény. Brock vrací malého Stantlera do stáda a celé stádo odchází do hor.

Naši přátelé také odcházejí, ale jinou cestou, za dalším dobrodružstvím

~Napsal/a Carp

Naši kamarádi se právě ocitají v obrovském městském parku. Z křoví je pozorují velké oči. Přesně to si myslí Ash, než zjistí, že to jsou Stantlerovy parohy. Je to ještě mládě a Brock o něj má velkou starost. Vypadá to, že se ztratil. Brock se mu chce co nejvíce přiblížit, a tak se chová jako Stantler. Když zjistí, že je zraněný, Brockovy obavy sílí. Nabídne mu něco k snědku a zároveň snaží získat jeho důvěru a ošetřit mu nohu. Ze Stantlerových parohů se začne uvolňovat vůně, která má schopnost mást všechny, co se jí nadýchají, ale nikdo jí něvěnuje pozornost. Najednou se v lese objeví obrovské stádo Stantlerů. Všichni se dávají na útěk.

Jenny s nimi chce sepsat protokol, což Brock považuje za zajímavý způsob, jak někoho pozvat na rande. Když se baví o tom, co se v parku poslední dobou děje, přiběhnou i zmatení Rakeťáci. Brock si všimne, že se stádo z ničeho nic vždycky ztratí, a to není jentak. Za chvíli se ale objeví znova. Všichni utečou a schovají se až na Brocka. Jakmile uvidí Stantlery, jak probíhají sloupy a zdmi, je přesvědčen, že jde pouze o iluzi a na ulici zůstane, přesto se pod náporem iluzí málem zhroutí. Stádo se rozplyne a zůstává jen jediný Stantler. Začne Brockovi důvěřovat a nechá se konečně ošetřit. Teď si může pořádně odpočinout.

Příští den jdou Brock, Ash a Misty Stantlera vypustit na cestu zpět do hor. Brock Stantlera tvrdě odmítne a s tváří pokerového hráče sleduje, jak odchází. Už jsou na odchodu, když spatří rakeťácký balón mířící za Stantlerem. Brock se okamžitě rozeběhne zpátky, ale když doběhne na místo, visí Stantler v síti pod balónem. Obří stroj-Stantler, kterého Rakeťáci použili k ulovení mláďete, uvěznil Brocka ve spleti kopí. Onix nárazovým a ovinovacím útokem stroj zlikviduje. Balón je již z Pikachuova dostřelu, ale skuteční Stantleři, kteří právě dorazili, jej silným paprskem energie rozříznou (asi "Cut"(angl.)) a dostanou zpět na zem. Padá ale i mládě a Bulbasaur sice zachytí síť, jenže ta je také poškozená a Stantler z ní vypadne. Brock uplatnil své zkušenosti z baseballu a jen taktak Stantlera chytil. Přecijen se vrátí ke svému stádu. Rakeťáci jsou teď na mizině a mají velkou smůlu, že něvěřili, že tohle stádo je pravé

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní