Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Johtovy cesty

Snobská Snubble

Cestou do Fialkového města naši přátelé navštívili Palm Hills, velkolepé město plné krásných zahrad, přepychových vil a zámků, ve kterých bydlí bohatí lidé i se svými pokémony. Ulice jsou skoro liduprázdné. Našipřátelé zahlédnou jen tři muže, kteří něco hledají. Misty Ashovi a Brockovi navrhne, aby se podívali na místa, kde bydlí slavné filmové hvězdy. Cestou potkají Growlitha, který je neklidný, vrčí a Brockovi se nedaří ho uklidnit.

Growlith nakonec odběhne a objeví se Snubbull. Než se s ní Ash stačí pořádně seznámit, objeví se jeden z hledajících mužů a za ním dáma, která je poněkud při těle. Hledali Snubbull, paní je její trenérka, bydlí ve velké vile a ti muži jsou sloužící z vily. Paní si stěžuje, že Snubbull ráda a často utíká.

Naštěstí nejsou naši přátelé považováni za únosce, ale naopak za zachránce Snubbull a jsou pozváni do vily na oběd. Vila je obrovská, s mnoha pokoji, a stále se přistavují další. Snubbull má svou ložnici, šatník, tělocvičnu, dokonce i veliký bazén s bublinkovou koupelí. Ash už tuší, že z takového prostředí Snubbull někdy musí prchnout do přírody. Jsou zavedeni do jídelny, když Misty obdivuje, jak je prostorná, paní ji opraví, že je to jen malý salonek na snídaně. Naši přátelé s chutí jí z bohatě prostřeného stolu, ale Snubbull odmítá. Paní zavolá kuchaře, ať vše odnese a přinese něco, co by Snubbull chutnalo. Nepomůže námitka, že možná jen nemá hlad. Brock dostane nápad a vytáhne z torny popkornové kuličky. Ash sice tvrdí, že se to nedá jíst, pokud člověk není opravdu vyhladovělý, ale Snubbull se do nich s chutí pustí. Už měla dost všech těch rafinovaných jídel a potřebovala něco jednoduchého. Paní je nadšena a pozve naše přátele, aby u ní několik dnů zůstali, když mají takové zkušenosti s pokémony.

Mezitím do Palm Hills dorazili také Rakeťáci. Jak jdou po zahradách a okukují přepych kolem sebe, potkají Snubbull, která se zase vydala na toulky. Než ji stačí ulovit, spustí se poplach, Rakeťáci ustupují, ale Snubbull se zakousla Meowthovi do ocasu. Objevují se naši přátelé a sloužící z vily. Rakeťáci využijí Weezingovu kouřovou clonu a zmizí. Všichni ostatní se se Snubbull vracejí do vily.

Na odpoledne je naplánována návštěva u jiné trenérky. Paní chystá pro svou Snubbull ženicha, slibuje si od toho, že Snubbull pak už nebude tak utíkat. Ženich, také Snubbull se jménem Wintorp, je spíše salonní švihák s buřinkou a ve fraku, než pokémon do přírody, i proto jej Snubbull odmítá. Teď už se do toho vloží také naši přátelé, pokouší se paní vysvětlit, že Snubbull by asi chtěla být spíše sama sebou, než nastrojenou postavičkou. Rakeťáci, kteří mezitím ošetřili Meowthovi pokousaný ocas, vstupují za recitování své znělky na scénu. Z kopule salónu spustí na provaze Meowtha. Když je těsně nad zemí, Snubbull se mu s radostí znovu zakousne do ocasu. Meowth sice protestuje, ale Rakeťáci se radují, že chytili Snubbull. Využili chudáka Meowtha jen jako návnadu.

Než se ostatní vzpamatovali, zmizeli Rakeťáci i se svým úlovkem a schovali se v zahradním altánu. Sloužící z vily i naši přátelé po nich pátrají, až je nakonec odhalí. Rakeťáci vyšlou do boje Arboka a Weezinga. Ash vysílá Heracrosse, který se sice začne nejprve krmit na záhoně, ale pak do bojů přeci jen zasáhne. Zdá se že nejvíce se situace líbí Snubbull. Pustí se ocasu Meowtha, a s chutí rafne do ocasu Arboka. Ten je překvapen a začne zděšeně prchat. Pak Snubbull přidá nárazový útok, útok zvaný hrozivý výraz, kousavý útok a my vidíme, že je to vlastně zdatný bojovník. Jamesův Victreebel jako obvykle nejprve skočí na Jamese, ale i do něj se Snubbull pustí. Rakeťáci se snaží utéci svým balonem, ale tom jim zabrání Heracross svým rohovým útokem. Takže nakonec zase mizí ze scény s ostudou.

Ženich Wintorp, když viděl ten boj, tak se svou trenérkou znechuceně odešel. Snubbull je spokojená a její trenérka slibuje sobě i našim přátelům, že jí poskytne více volnosti a svobody. Ale dělá jen to co dokáže: nechá vybudovat pro Snubbull velký výběh s hustou vegetací a různými překážkami. Snubbull se sice do tohoto výběhu radostně rozeběhne, ale pak ji zakroucená větev připomene ocas Meowtha a ona si vzpomene na ten skvělý zápas. Podhrabe se živým plotem a opět vyráží do skutečné přírody

~Napsal/a Carp

Naši přátelé se po cestě do Fialkového města zdrželi v Palm Hills. Když se Brock vydá hledat nějakou filmovou hvězdu (v tomto městě je jich hodně), překvapí jej Growlithe zmateně utíkající se Snubbull zakousnutou do ocasu. Když ji Growlithe shodí, Brock si ji začne prohlížet, ale přiběhne nějaké služebnictvo a majitelka. Snubbull není s jejího obětí zrovna nadšená. Dáma Ashovi a spol. poděkuje a pozve je k sobě.

Snubbull si žije v přepychu, ale Brocka napadá, že to je právě důvod, proč je nešťastná. To potvrdila příhoda u oběda, kdy Snubbull odmítla jíst speciální a nejvybranější jídla, ale Brockovou svačinou nepohrdla. Mezitím se do domu snaží vloupat Rakeťáci. Jde jim to až překvapivě snadno, dokud Mňau nenarazí na Snubbull a nespustí se poplach. Mňau nestihl před nenechavými zuby Snubbull utéct a trvalo mu dost dlouho než jí setřásl, to Rakeťáky inspiruje k další pokémoní krádeži.

Potom se baví Brock s paní domu, co může být příčinou mrzutosti Snubbull. Ona si myslí, že je osamělá, tak dohodne svatbu se Snubbullem zvícím se Wintorp Snubbullfel. Když si naši hrdinové prohlédnou jeho fotografii, zděsí se a rozhodnou se jednat. V tomhle Snubbull nechat nemůžou. Koná se schůze snoubenců a jejich paní. Naši kamarádi jsou schovaní poblíž a poslouchají uhlazený snobský rozhovor. To už Brock nevydrží a začne majitelce Snubbull tvrdě odporovat. Je zaražená, ale nejen z toho. Na scéně se totiž znovu objevují Rakeťáci. Návnadě ve formě Mňauova ocasu Snubbull neodolá a Rakeťáci unikají. Bohužel pro ně zůstali obklíčeni v boudě na zahradě.

Snubbull znova Mňaua kousne a ten vyběhne ven, teď už nezbývá nic jiného než bojovat. Heracross tvrdě napadne Arboka a Snubbull se také zapojí. Panička je znechucená, ale Brock ji přesvědčí, aby nechala Snubbull použít nárazový útok. Brock neodolá:"Teď je to konečně pokémon!" Arbok odpoví také nárazovým útokem, ale Snubbull jej pak zastraší "hrozivým výrazem" a znovu se zakousne. Arbok už nemůže, do boje se tedy dává Victreebel, dá-li se požírání Jamese chápat jako boj. O zaneprázdněného Victreebela se Snubbull hravě postará a nakonec s ním zatočí nad hlavou a odhodí. Rakeťákům konečně přiletěl na pokyn vysílačkou balón a utíkají. Heracross rohovým útokem Rakeťáky odhodí v dál.

Ash musí zase pokračovat do Fialkového města. Panička uznala, že pohyb v zahradě Snubbull neuškodí a nechala jí vystavět malé hřiště, skoro to vypadalo, že pochopila, že láska se má prokazovat pozorností, ne penězi, ale když rozhodovala o megalomanském zvětšení zahrady, Snubbull se dala znovu na útěk tentokráte asi naposledy.

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní