Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Johtovy cesty

Květinový zápas

Ash, Brock a Misty idu do Violet City. Po ceste narazia na mensie mestecko. Nevedia, co tam budu robit. V tom sa objavi nejake dievca a da im letak, lebo pocula, ako to povedali. Bola to pozvanka na PoKeMoN festival. Tak tam idu. Ked tam pridu, uvidia kpoec pokemonov, ako zabavaju ludi. Odish chodi po Voltorbovi, Mankeys tancuju so spievajucim chlapcom. Ale pridli tam aj raketaci. Mali napad : ako atrakciu daju hovoriaceho Meowtha. Tak sa aj stane. Vykrikuju to, okolo podia sa zhlukne okoloiduci dav. Meowth nevie, co ma robit. Tak mu Jessie a James podstrcia vtipy. On ich rozprava, ale publiku sa nezdaju byt dobre a smiesne... Publikum sa rozchadza. Raketaci chcu peniaze od jedneho chlapika a on im povie, ci je to len dalsi vtip. Nic im nikdo neda. Tak to koncia. Ash, Brock a Misty sa zaujali o jeden pekny akrobaticky vystup dvoch Bellossom. Chcu robit svoje zaverecne eso. Jedna sa rozbehne, vyskoci o ruki druhej, chce pouzit svoj oekny utok, ktory da okolo seba same listocky. Sle Bellossom ca vycili v lete. Ide padat na zem. Ale... Ash ju chyti. Tak sa zoznami Ash S ich trenerkou. Dozvie sa, ze chcu is na sutaz vo vystupovani. A ze vzdy sa im to darilo, ale teraz nie, a nevie preco. Pride vecer.

Den pred sutazou. Ash, Brock a Misty sa rozapravaju s trenerkou. Pikachu tancuje a bavi sa s Bellossomami. Ash sa dozvie, ze tancovanie sa da uplatnit aj v boji. pride druhy den. Den, kedy je sutaz. Vela ludi tm vystupuje. Pride na rad trenerka so svojimi Bellossomami. Zacnu vysupovat. Ale ich vystupenie prerusia Raketaci> Posli svojich pokemonov. Proti nim nastupia : Pikachu a dve Bellossom. Zacnu bojovat. Proti Raketackym pokemonom vyuziju svoje schopnosti tancovania. Neskor zautocia a vyhodia do luftu raketakov ( uz zase ... ). Vystupenie sa zacne znova. Tentokrat bez vyrusenia. Divaci jasaju. Zacne finalne eso vystupenia. Ale tentokrat sa im to podari. Divaci su v ocarovani. Hnad bol jasny vitaz. Prvu cenu si zobrala trenerka so svojimi dvoma Bellossomami. Potom sa znova rozapravaju. Rozlucia sa s trenerkou a Ash, Misty a Brock sa vidaju dalej do Violet City

~Napsal/a Skarab

Naši přátelé se v minulém díle konečně vymotali z hlubokého lesa a nyní je před nimi město Florado. Po příchodu do města potkali dívku, která zve kolemjdoucí na Veletrh Pokémonů (spíše to byl festival), každoroční vystupování trenérů s jejich pokémony. Je jasné, že se tam hned vydali. Pokémoni zde předváděli zajímavé kousky. Flareon proskakoval ohnivým kruhem, Mankeyové tančili, Alakazam ohýbal obří lžíce. Pak nastoupila mladá trenérka Baily se svými tančícími Bellosomy, jejich jména jsou Bell a Bella. Při výskocích jejich květní plátky vibrují a vydávají příjemné zvuky. Vyvrcholením představení měl být přemet Bello Salto Mortale. Přemet se ale nepovedl, i když to Bella dříve zvládala. Naštěstí spadla Asovi do náruče nic se nestalo. Díky tomu se naši přátelé s trenérkou seznámili.

Na festivalu se objevili také Rakeťáci a hned plánovali své vlastní taneční vystoupení. Jessie dávala přednost flamengu, James baletu a podle toho se také vystrojili (James jak do Labutího jezera). Hlavním lákadlem ale měl být jejich mluvící Meowth. Ale ten měl na jevišti takovou trému, že jen mňoukal a nedostal ze sebe ani slovo. Po krátkém přerušení a poradě v zákulisí dostal Meowth text: vtipy, které má na jevišti vyprávět. Ale protože je vymýšleli sami Rakeťáci tak spíš diváky odradili, a ti se rozešli. Na taneční kreace Jessie a Jamese už nedošlo. Jessie dostala další nápad, přijeli na festival s vlastním zábavním vozem. Ash je zastavil aby zabránil potížím. Rakeťáci se nechtějí vzdát a hodlají si místo na pódiu vybojovat. Klidný průběh festivalu brání Alakazam svým psychickým útokem, Rakeťáci vysílají Victreebela a Arboka. Proti nim nastupují skákacím útokem Bell a Bella, uspávacím pylem Rakeťáky uspí a pak prchnou ze scény.

Večer Rakeťáci skromně večeří, ale hlad nezaženou. Přilétne k nim žlutý reklamní lístek zvoucí na Noční přehlídku pokémonů. Rakeťáci zavětří příležitost ukrást velké množství pokémonů a proto se tam vypraví.

Naši přátelé spolu s trenérkou Baily večeří a diskutují. Trenérka říká, že Bellosomy původně trénovala také k zápasu, ale když viděla, jak při útocích tančí a jakou mají radost z pohybu, začala je trénovat i tanec. Ten je dobrý i v souboji, protože pružnost a rytmus je dobré pro oboje. K tréninku tance se s radostí přidal i Ashův Pikachu. Po počátečních nezdarech se taneční kroky výborně naučil. Bell a Bella si znovu vyzkoušely přemet Bello Salto Mortale, ale znovu se nepovedl.

Na nočním představení Rakeťáci v zákulisí svázali pořadatele a ovládli jeviště podle svých plánů. Ve vhodný okamžik pochytali všechny účinkující pokémony do sítě a mizí s nimi pomocí své vzducholodě. Naštěstí ne všichni pokémoni byli na jevišti, a mohou tedy nastoupit do boje. Ash požádá svého Heracrosse, aby vymrštil Pikaču co nejvýše směrem k prchající vzducholodi. Podařilo se. Bleskový útok, a všichni padají k zemi.

Z trosek vzducholodě radostně vyskakuje Pikaču, kterému se nic nestalo. Rakeťáci však útočí znovu: Arbok a Victreebel. Pikaču při útocích používá taneční kroky, které se včera naučil a úspěšně uniká. Preci jen jej Victreebel chytí šlahounem za nožičku. Osvobození Bellosom se přidávají a nakonec jsou Rakeťáci i se svými pokémoni zdoláni a oba Bellosom je odfukují mocným tornádem.

Přehlídka pokémonů může pokračovat. Bellosom nakonec předvedly své vystoupení i se zdařilým Bello Salto Mortale. Ash poznal, že úspěchu mohou pokémoni a jejich trenéři dosáhnout nejen v zápasech. Rakeťáci zatím krouží, roztočeni tornádem kolem města bez možnosti se zastavit

~Napsal/a Carp

Naši přátelé se konečně vymotali z temného lesa a dorazili do poklidného Florada. Zrovna se tam konal veletrh pokémonů, vlastně spíše výstava pokémonů a jejich vystoupení. Všichni jsou moc zvědaví, a tak neváhají, a jdou dál. Program je nabitý. Spousty lidí se tlačí, aby měly co nejlepší výhled, na pokémony proskakující obručemi a jiné, kteří předvádějí své nevšední dovednosti. Ashe zaujaly Bellossom, které tančily ostošest. Když se Bellossom pokoušela o Salto bello mortale, nevyvedlo se jí a spadla do Ashovy náruče. Tak se seznámil s Baily, trenérkou Bell a Belly, tančících květinových pokémonů. Dřív se Bell salto dařilo bezchybně, ale teď najednou jako když utne. Pikachu se dává s Bellossomy do tance.

Rakeťáci také dorazili a dostali nápad, jak zbohatnout. Mají přece mluvícího Mňaua. Tomu ale náhle dojde řeč, Rakeťáci se omluví a potom nechají Mňauovi přečíst pár nevhodných vtipů. Není divu, že uražené obecenstvo odejde. Rakeťáci hoří touhou zatančit, jenže teď nemají komu. Tak vyjedou ulicí na obrovském buldozeru, jenže narazí na Ashe, který samozřejmě nechce věřit, že chtějí jen tančit. Obránit veletrh chtějí jeho pořadatelé sami. Alakazam buldozer vyzvedne psychickým útokem vysoko do vzduchu a Rakeťáky pak shodí. James se v tu ránu stává obětí vlastního Victreebela. Arbok se snaží zasáhnout Bellossomy jedovým uštknutím, ale tancem se snadno vyhýbají. Ani Victreebelův šavlový tanec není dost rychlý. Hbitým výskokem Bellossomové málem zarazí Arboka a Victreebela do země. Rakeťáci prchnou.

Příští den se koná hlavní den veletrhu, a tak se Bellossomové ještě snaží zvládnout při trénnku své jedinečné salto, avšak bez úspěchu. Přichází hlavní událost. Jako hlasatelé se objevují na pódiu Rakeťáci. Když nastoupí hlavní účinkující - pokémoni, hodí na ně Mňau síť a odlétají balonem. Už je dost vysoko, ale Ash dostane nápad. Heracross vyhodí Pikachu dost vysoko na to, aby se stačil chytit balonu. Po silném bleskovém útoku se balón zřítí, ale Rakeťáci si nenechají říci a znovu začíná boj.

Pikachu se ráno naučil také trochu tancovat a hned toho využívá k vyhnutí se Arbokovu jedovému uštknutí. Ani Victreebel, který se jentak mimochodem ještě před chvílí pokoušel spolknout Jamese, na něj nemůže. Když pak Pikachu vyskočí, srážejí se jeho protivníci pod ním. Pak ale Pikachu dojde štěstí, když ho Victreebel zachytí. Arbok už se řítí s kousacím útokem, ale mezitím se vysvobodily Bellossomové a přiskočí na pomoc a Arboka knock-outují saltem bello mortale. Bleskový útok vyřeší zbytek. Hromádku smetí pak odfoukne mocné tornádo Bell a Belly.

Šou tedy může pokračovat. Salto bello mortale se konečně Bell znovu daří a má veliký úspěch. Ash musí uznat, že nejen zápasením se dá dosáhnout úspěchu

~Napsal/a Bubák

Ash, Misty a Brock konečně dorazili do města.Vzápětí obdrželi letáček,jako upoutávku na místní festival pokémonů ,kde budou trenéři živě představovat své vycvičené Pokémony. Naši kamarádi se tam hned vydali.

Na Pokémonním festivalu byla spousta skvěle trénovaných Pokémonů, kteří představovali svénacvičené kousky. Flareon poskakoval ohnivým kruhem ,Mankeyové tancovali v kruhu a Alkazam ohnul obří lžíci. Za chvili si naši kamarádi všimli ještě jednoho vystoupení. Mladá trenérka tam předváděla taneční umění svých Bellosom. A teď závěr - obrovský přemet. Bellosom se snažila, ale přemet se nepovedl, takže spadla akorát Asovi do náruče.Naštěstí. Takže se nezranila. Díky tomu se Ash,Brock a Misty s toutou trenérkou skamarádili.

Mezitím se na festivalu objevili Rakeťáci. Když viděli tolik představení, sami zatoužili vystupovat. Jessie chtěla tancovat Tango a Jems Balci...a tak v mžiku pronajali pódium, a aby přilákali obecenstvo, představili svého mluvícího Mctwhot. Ale Mcwthot ze seba dostal akorát tak slovo Mctwohot jak bylve stresu, že na něj všichni hledí...nevěděl, co má říkat. Rakeťáci tedy na chvíli přerušili vystoupení, aby napsali Mcothovi vtipy, které má přednést . Když se tak ale stalo , všichni lidé okolo odešli , jelikož ty vtipy nebyly vůbec vtipné. Tak Rakeťáci museli své štěstí zkusit jinak.

Rakeťáci přitancovali doprostřed festivalu. Ale jakmile je spatžřil Ash, chtěl jim zabránit ve vstupu d festivalu. Rakeťáci se chtěli bránit svými Pokémony, ale ti vsouboji prohráli. Atak Jessi a Jems utekly ze scény. Večer vysvětlovala(to už si nepomatuju co)No a koněčně finále.Rakeťáci přiběhli a chtěli ukrast Pokémony.Ale Bellosom je porazila.

POKRAčOVáNí PříšTě

~Napsal/a Mirek Horsák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní