Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Johtovy cesty

Iluze a přeludy

Naši přátelé pokračují na dlouhé cestě do Fialkového města, tedy vlastně nepokračují. Zabloudili v hustém tajemném a hlavně strašidelném lese. Je večer, takže by si měli pospíšit, jestli tam nechtějí přespat. Ash jde sebevědomě dál, když se setmí, je si již naprosto jistý, že se ztratili.

Ashe se snaží rozesmát zkroucený strom. Cože, strom? "Uáááá!!!" Ash a ostatní začnou zmateně pobíhat před strašlivě ušklíbajícími se stromy. Odběhnou a už v bezpečí se setkají s Garym a jeho Hoothootem. Dovídají se, že jedině s Hoothootem se dá lesem bezpečně projít, protože jeho síla dokáže rozptýlit všechny možné přeludy. Naši hrdinové si myslí, že Gary Hoothoota chytil, proto se snaží o to samé. Hledání je úspěšné, ale jen, co Hoothoot rozklove Ashovi hlavu, dává se na útěk. Po nějaké chvíli dojdou k podivné bráně.

Dalším domnělým přeludem je ošklivá, zato skutečná žena, sedící na kameni, jmenuje se Hagáta. Ash se dovídá, že Gary si vlastně Hoothoota pronajal právě od Hagáty, té už zbývá jen jeden Hoothoot, který ale jako průvodce ještě nebyl nikdy úspěšný, přesto není času nazbyt, tak bere i toho. Jakýkoliv Ashův pokus o sblížení se s Hoothootem končí bolavou hlavou, zato Misty si Hoothoot oblíbil.

Pokračují v chůzi lesem. Když Ashe, Misty a Brocka obklopí malé prapodivné planoucí koule, Hoothoot není sto cokoliv s tím udělat, a když se ty koule sloučí v hrozivou příšeru, utíká pryč. Našim přátelům nezbývá nic jiného než jej následovat. Ash dá Hoothootovi nepříjemné kázání, neúspěšně, když se to povede Misty, dopálí ho to.

Najednou je Pikachu polapen na provaz, a ten jej táhne někam nahoru. Ash po něm skočí, ale pouze si nabančí o strom, když se provaz rozhoupe. Rakeťáci dají Pikachu do odolné krabičky a odjedou lanovkou. Teda odjeli by, kdyby lano neprasklo. Když dopadnou, Ash se snadno znovu zmocní Pikachu.

Rakeťáci se nevzdávají a začínají boj. Victreebel se zakousne do Jamese. Jesie vypouští Arboka a Ash Bulbasaura. Přeruší je přízrak Dragonita a Rakeťáci zmizí v lese za ním.

Pak se najednou objeví okolo snad tisícovka Ashů, když se snaží zbytek party přesvědčit o tom, který je pravý, Pikachu zmatek nevydrží a iluze zlikviduje bleskovým útokem. Pravý Ash pochopitelně dostal také ránu, ale co se dá dělat?

Pak Misty obklopí hromada broučích pokémonů (kdo neví o jejím odporu k broučím pokémonům?). Tentokráte po Ashově apelu zasáhne Hoothoot. Rozzáří se jeho rudé oči a kužel světla okamžitě každou iluzi zlikviduje a odhalí i skupinku Haunterů a Gengarů, kteří tohle způsobili. Ty pak zašene Bulbasaur šlehavým a Pikachu bleskovým útokem.

Naši hrdinové dojdou k cílové stanici a vrátí Hoothoota. Konečně můžou zase pokračovat na cestě do Džotové ligy

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní