Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Pozor na Squirtla

Ashovi začala stoupat do hlavy pýcha. Byl pyšný na své dva nové pokémony Bulbasaura ze Ztracené vesnice a Charmandra, kterého našel opuštěného a zachránil ho před záhubou. Ale co je jednou nahoře musí taky dolů. A tak když si Ash hezky vyšlapuje a vyzpěvuje, padá do pasti(spíše do jámy).Za ním padají i Brock a Misty.

Najednou se nad nimi objevili Squirtlové. Všichni vylezli z pasti. Ash si chtěl jednoho Squirtla chitit pomocí Pikachu, ale přijela strážnice Jeny a díky tomu všichni Squirtlové utekli. Ta jim tedy potom vysvětlila, že tihle Squirtlové jsou opuštění svými trenéry.

Vše sledovali , kdo jiný než Rakeťáci, a měli hlad, ale to Squirtlové, kteří se mezitím za nimi objevili také. Bohužel Rakeťáky chytili do pasti(další díry) a přivázali je na strom a jídlo jim snědli.Jessi a James chtěli přemluvit Squirtly, aby jim pomohli chytit Pikachu, ale ti že prý lidem nevěří. Meowth však dostal nápad a řekl, že Jessi a James jsou jeho jakoby pokémoni. A díky tomu se Meowth dostal k jídlu, ale Jessi a James ne. Meowth se domluvil se Squirty na chycení Pikachu a domluvil i propuštění Rakeťáků.

Naši přátelé se osvěžovali u řeky, když v tom na ně jeden ze Squirtlů použil Vodní útok. Pikachu mu chtěl dát elektrickou ránu, ale trefil jen Ashe a ostatní. Squirtle mezitím vylezl z vody. Teď proti němu Pikachu vyběhl, ale Squirtl ho shodil do vody. Na Pikachu zaútočila Goldeen svým jedovatým rohem. Pikachu přistál na zemi, ale naši přátelé s Pikachu byli chyceni Sqvirtly.

V jeskyni, skrýši Squirtlů, Ash přesvědčil Squirtly, že dojde Pikachu pro Všelék. Ale musel se vrátit do poledne druhého dne. Ash poté běžel jako o závod, bohužel spadl ze ztrouchnivělého mostu do vody a tam ho napadla Goldeen.

Ash se dobelhal do nejbližšího města. Zde u Obchodu ho srazil odcházející Gary, který si ho ani nevšiml. Když se Ash probudil přepadali Rakeťáci právě ten Obchod a vzali si třaskavý prášek. Po malém incidentu, který vyřešila důstojnice Jeny. Jeny ho pak dovezla k zadnímu vchodu do jeskyně.

Ash se došel až do skrýše Squirtlů, zde dal Všelék Pikachu. Najednou se objevili Rakeťáci v bálónu a házeli na všechny strany bomby. Meowth mezitím ukradl Pikachu. Jeden Squirtl zůstal ležet na krunýři, a tak mu šel Ash na pomoc. Squirtla to ohromně dojalo a rychle odnesl Ashe do jeskyně.

Ash si vylezl se zachráněným Squirtlem na nebližší kopec, kde pak svým Vodním útokem Squirtl protrhl Rakeťákům balón. Ash chytil Pikachu a Rakeťáci zmizeli ze scény.Avšak zůstal tu po jejich bombách hořící les.Tento les Squirtlové společně uhasili a tím se stali místními městskými hasiči.

Naši přátelé se vydali dál, ale jeden ze Squirtlů, ten kterého Ash zachránil, šel pořád za nimi. Až se ho Ash zeptal, jestli se k nim nechce přidat a Squirtle to velice rád přijal. Ash byl velice šťastný a všichni už teď pokračovali dál po cestě za dalším dobrodružstvím.

Pokračování příště .

~Napsal/a Pidgeot


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní