Pikachu.cz
Jméno: Heslo:
Yandex.Metrica

Anime

Seriálové řady >> Johtovy cesty

Nesahej na toho krokodýla

Naši přátelé vyrazili z oblázkového města na západ do oblasti Johto, kde je čekají nejenom nová dobrodružství, ale i spousta nových druhů pokémonů. Po nějaké době zabloudili v lese a nemohli se dohodnout kudy dál. Pikaču a Togepi je upozornili na palouček s jezírkem, v němž byl neznámý pokémon vypadající jako modrý skleněný kůň. Než se Ash stačil zeptat svého PokéDexu, tak zmizel.

Rakeťáci putují stejným směrem a bloudí v mlze, a zdá se že zase trpí hladem. Na chvíli zahlédneme také Jigglypuffa. Jistě se s ním ještě setkáme. Rakeťáci shání něco k snědku a vlastně náhodou se octnou v laboratoři profesora Elma. Ten je zabrán do své práce a nevěnuje návštěvě pozornost, protože si myslí, že se jedná o sestru Joy. Jen na ni zavolá aby si odnesla toho Totodila, jak bylo domluveno. Rakeťáci se ho tedy chopí, kdy se jim stane, aby jim nějakého pokémona někdo takhle nabízel, a odcházejí. Ale není to tak jednoduché, Totodile se pevně chytí vlasů Jessie a nechce se pustit. Naši přátelé konečně došli k městu New Park, kde vanou větry nových začátků. Zde se musí každý zájemce o účast v pokémonové lize zaregistrovat. Vyhledali tedy pokémonské středisko, ale zaregistrovat se nemůžou, sestra Joy někam odešla.

Je u profesora Elma, kde měla vyzvednout jednoho pokémona, Totodila, kterého má zítra dostat nová trenérka jako svého prvního pokémona. Je tam také seržantka Jenny, která ztrátu vyšetřuje. Když je čekání v pokémonském středisku pro naše přátele už moc dlouhé, vydají se také do laboratoře profesora Elma. Celkem snadno se zjistí, že vinou profesorovy roztržitosti odnesli Totodila Rakeťáci. Profesor jim vypráví, že mladí trenéři tady dostávají Chikoritu, Syndactyla nebo Totodila jako svého prvního pokémona. Ash vypráví o svých začátcích a z toho profesor Elm pozná, že pochází z Oblázkového města a ptá se na profesora Oaka. Byl to jeho učitel, ale nyní každý pracuje na něčem jiném. Profesor Elm je roztržitý (to už víme), trochu namyšlený a hodně upovídaný.

Growlithe sleduje stopu únosců, Rakeťáci prchají, Totodile je zakouslý do vlasů Jessie. Konečně jsou dostiženi a při pokusu o zatčení spustí svůj slogan. Odmítají vydat Totodila: "Co si ukradnem, to si necháme." Rozpoutá se bitva, které se účastní Bulbasaur, proti němu nasazuje James Weezinga a jeho kouřovou clonu. Tu ale rozežene Charizard a Totodile je pomocí Bulbasaurových šlahounů osvobozen. Rakeťáci zase prchají ze scény. Později pak Ash volá profesoru Oakovi, telefon však brzy obsadí profesor Elm a začne zeširoka vysvětlovat nějakou svoji novou hypotézu. Vypadá to na dlouhý hovor...

Ash se zatím zaregistruje pro Johtovou ligu. Musí získat 8 odznaků, než se bude moci účastnit turnaje o titul. Sestra Joy mu doporučuje začít na stadionu ve Fialkovém městě. Ash i Pikaču se už velmi těší na příští zápasy, proto naši přátelé vyrážejí na cestu. za nimi se na cestě objevuje Jigglypuff.

Dnes do děje nevstoupil, snad příště

~Napsal/a Carp

Bloudily v mlze a zastavili se a Misty utek Togepi Pikachu se vidal za ním a Asch také a narazili na pokémona Suicune. Suicune zmizel v mlze a Asch se tomu udivil.

A konečně Jotové město kde se Asch skamarádil s profesorem Elmem. Profesor Elm byl žák profesora Oaka. Pozoroval zajímavý objekt a přišli Rakeťáci k Elmovi a Elm pozoroval objekt a myslel si že to je sestra Džoj která si měla vzít Totodiele a vzali si ho rakeťáci. Jessí se zalíbil Totodiele a chitnul se jí za vlasy a nepustil. Asch s Misty s Jenny s Brockem s Džoj s Graulitem a Elmem se jí vypravili hledat. Graulí našel stopu a našli je Asch zvolil Bulbasaura a da šlehavý útok a James zvolil Viktribela. Viktribel se ho chitil za hlavu a neůtočil. Jessie zvolila Lickitunka a Asch zvolil Sqwirtla. Sqwirtl dal vodní dělo a vystřelil Rakeťáky do vzduchu a Totodiel se vodním dělem pustil. Profesor Elm chtěl Totodiele protože ho měl dostat trenérka pokemonů.

Všichni se loučí a Asch s Misty a Brockem odchází dál na pokemoní cestu

~Napsal/a Milan Goč

Ash se s Mysty a Brockem vydal do města New Bark, aby se zaregistroval do Džotové ligy. Zatím ale bloudí v husté mlze. Když se Mysty a Ash hádají o svých orientačních schopnostech, Togepi se Mysty vytrhne a někam běží, za ním Pikachu a pak i ostatní. Zastaví se na břehu jezírka (nebo to byl nějaký podivný úkaz), uprostřed něhož stojí na ostrůvku překrásný modře zářící tajemný pokémon. Jakmile si jich všimne, odskočí a z ničeho nic zmizí. Ash se za ním rozběhne a spadne ze stráně, ostatní ho následují.

Mlha se konečně zvedla. Bloudili v ní také nechvalně známí Rakeťáci, když se vymotali ven z lesa, našli New Bark a v něm i jakousi laboratoř. Vešli dovnitř. Zaneprázdněný profesor Elm se oni neohlédl. Myslel si, že je to sestra Joy, které předtím volal, a v klidu Rakeťákům svěřil Tottodila (takhle se to snad píše).

Konečně i Ash a přátelé našli město, kde vanou větry nových začátků. Ash se chce hned zaregistrovat, a tak míří do pokémonského střediska. K Brockově smůle tu sestra Joy není. Nechala tu pouze vzkaz. Ash s Mysty chtěli počkat, ale Brock je vzburcoval, aby se vydali sestru Joy hledat.

Nacházejí Elmovu laboratoř, ale ta je obklopená policejními vozy kvůli krádeži pokémona. Dovídají se, že byl ukraden Tottodile, kterého si tu zítra měla vyzvenout začínající trenérka. Ash se seznamuje s profesorem Elmem, byl to Oakův žák, ale Elm na něj nadává, protože nedocenil jeho práce. Ash přislíbil pomoc při hledání pachatele. Rakeťáci tu nenechali žádné stopy, skoro. Tam, kde se našli otisky jejich bot, a tlapek, chytil Growlithe stopu a vede naše hrdiny jistě k cíli.

Jesie je poněkud nervózní, protože Tottodile se zakousl do jejích vlasů a nevypadá, že by se chtěl pustit. Mňaua napadne, že by mohli zavolat šéfovi, pak se do sebe Rakeťáci pustí a perou se dokud nepřiběhne důstojnice Jenny, Ash, Mysty a Brock. Rakeťáci spustí básničku. Jenny:"Můžete to zopakovat?" Rakeťáci jsou poněkud vyvedeni z míry, přesto se vydají na útěk. Ash si volí Bulbasaura a listovou břitvu. Tady se buď trochu netrefil překladatel, nebo Bulbasaur přestává poslouchat, protože používá šlehavý útok.

Weezing zahalí scénu hustým kouřem, ten zase rozfouká svými křídly Charizard. Bulbasaur konečně odtrhl Tottodila od Jesie a odhodil jej do Ashovy náruče. Rakeťáci se ale nedokáží spokojit s jednou prohrou. Weezing bahením útokem zneškodní Growlitha. James vypouští Victreebela a ten mu dokazuje svou lásku (samou láskou by ho sežral :) ). Lickitung do boje nestačí zasáhnout, protože jej hned schladí Bulbasaurovo vodní dělo a pak proud vody, ohně, listů a elektřiny odkáže Rakeťáky až někam z obzor.

Ash zavolá profesorovi Oakovi, ale pak hovor převezme Elm. Ash to vzdává a raději se zaregistruje. Rozloučí se a vydává se k prvnímu stadionu ve Fialkovém městě

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní