Anime

Seriálové řady >> Pomerančová liga

Stanový útok

Ash s přáteli se po dlouhé době zase vrátil do Oblázkového města, kde kdysi zahájil svou pouť. Ash se těšil, že konečně uvidí svou mámu a předá profesoru Oakovi tajemný GS Ball. Tracey se zase těšil, že konečně pozná uznávaného pokémoního vědce a ukáže mu své kresby.

Ash se pokoušel vejít domů jako překvapení, překvapen byl on sám, našel tam totiž Brocka, který měl být na Mandarinkovém ostrově u profesorky Aiviové. Když Brock zaslechne její jméno, klesne strnule k zemi a odmítá se o čemkoliv bavit. Najednou vstoupí paní Catchemová. Její podivná povaha způsobí Ashovi nemilé překvapení, když jako prvního přivítá Pikachu a Ashovi se vyhne. Pak teprve uvítá Ashe a Mysty s Togepim a nakonec i Traceyho. Ani ona ale neví proč se Brock vrátil. Před několika jej našla večer na louce, když se po něm několikrát prošla. Vždy když se někdo zmíní o profesorce Aiviové, Brock se svalí na zem a přestane reagovat. Ash stejně reaguje na jméno Garyho.

Jakmile se začne mluvit o jídle Ash nevnímá, a tak Tracey musí zakřičet, aby mu připomněl, že se musí stavit za profesorem Oakem. Ash si vzpomněl i na pohár z Pomeračové ligy. Rozhodl se ho darovat mámě a poněkud ho rozruší její myšlenka, že může posilovat s tím pohárem místo činky.

Konečně vyrážejí. V jeho domě zdánlivě nikdo není, ale jakmile jde dál, zavalí ho Muk i s profesorem. Muk se zřejmě dobře baví. Ash konečně předává Oakovi GS Ball, který mu původně měl přinést už dříve, ale zdržel se Pomerančovou ligou. Oak ukazuje Traceymu Poké Bally, které mu posílají všemožní trenéři. Ashovi pokémoni se tu mají dobře. Oak si potom prohlíží Traceyho skicy, ten je z toho tak nervózní, že to vypadá spíš na zemětřesení (to jak se klepe).

Najednou celý dům přikryje obří stan Rakeťáků. Předvedou cirkus a začínají se činit. Jde je zastavit Muk. Trochu zaskočí Jesii a James se zase "pusinkuje" se svým Victrebellem. Jeho listová břitva se Muka příliš nedotkne. Pak když Muka nasaje do květu, ale jedový pyl použít nestihne. Mukův jedový kouř je rychlejší. Ani Lickitungův jazykový útok ho nijak nerozhodí. Když se Victrebell vzpamatuje používá na Muka úspěšně spací pyl.

Pak Rakeťáci po všech hodí kroužky, které se stáhnou, takže jsou všichni svázaní. Pak zapnou obří vysavač, který začne vysávat Poké Bally z Oakovy laboratoře, seberou i GS Ball a Traceyho kresby. Při zmínce o profesorce Aiviové se Brock i svázaný ocitne záhadným způsobem na provaze uprostřed stanu a balancuje tam. Pak se kus stanu rozpáře vstoupí Gary s Nidoqueen. Popadne Lickitungův jazyk a smete s ním i Rakeťáky. Victrebella se zbaví Megaránou. Mňauův škrábací útok nemáý naději na úspěch a po silovém útoku odlétají Rakeťáci ze scény. Když všichni Garyho vychvalují, Ash se s ním začne přetahovat o to, kdo je lepší. To ale rozhodne až souboj. A kdy? No přece příště

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní