Anime

Seriálové řady >> Pomerančová liga

Omračující pyl

Ash konečně získal čtvrtý odznak, a tak se odebírá na malý ostrůvek mezi Pomerančovými ostrovy, aby mohl v klidu trénovat na turnaj Pomerančové ligy. Tracey zrovna pozoruje velkého Vilepluma, když přiběhnuvší Ash zakopl a sráží jej s sebou. Dopadají přímo do okvětních lístů a vzápětí je zasahuje omračující pyl.

Ash a Tracey jsou úplně vyřízení. Pikachu najde Mysty, ale Mysty si neví rady, vždyť nejbližší pokémonní středisko je 45 kilometrů daleko a ještě na jiném ostrově. PokéDex radí, že protilátkou proti omračujícímu pylu je odvar z řasy Salveio. Mysty s Togepim se okamžitě vydává jí hledat. Pikachu zůstává s Ashem a Traceym.

Zdá se, že Rakeťáci maji obdobný problém, omráčená Jesie si přikázala Jamesovi a Mňauovi, aby jí přinesli červené jablko, když se dozví, kvůli čemu si málem zlámali vaz, jsou poněkud naštvaní (Jesie chtěla po probuzení vidět něco červenějšího než je ona). Pak si James vzpomene, že po vdechnutí omračujícího pylu mu pomohl odvar z nějaké řasy a také se ji vydává s Mňauem hledat.

Mysty mezitím marně loví řasy ve vodě. James je úspěšnější nachází Poliwaga, který většinou o těchto řasách ví. Vypouští Victrebella, aby ho chytil, ten ale nejdříve prožene Jamese a pak stejně Poliwaga mine a Poliwag ho splachuje proudem vody. Mňau Poliwaga chytí pod proutěný koš, ale než se James odhodlá cokoliv udělat, je pryč.

Poliwaga nachází Mysty, ale James se ho nechce vzdát a začíná souboj. Mysty začíná s Goldeen, James s Victrebellem. Po jeho listové břitvě Goldeen skáče do vody, Victrebell se vrhá za ní a schytává si rohový útok. Goldeen si s ním pak pohrává zuřivým útokem, dokud Victrebella James neztáhne z boje.

James vysílá Weezinga, Mysty si volí Staryu. Svedou taneček nárazových útoků a na Weezingův kouřový útok odpovídá Staryu dvojitým ostřím, kterým Weezinga vyřadí z boje. Poslední na řadě je Mňau. Jakmile Psyducka rozbolí hlava, použije zmatení a Mňau i James na chvíli mizí ze scény.

Poliwag najde pro Mysty řasy a pospíchají zpátky k Ashovi a Traceymu. James s Mňauem jí po cestě nastraží několik pastí, ale ani na čajovou soupravu či krásné šaty se Misty nechytí, takže zase dochází na převleky. James (opět jako žena) s Mňauem v kočárku se snaží od Mysty vylákat řasy. Mysty je prohlédne a Poliwag je zahání dvojitým plácnutím (?). Mysty jim nějaké řasy zanechá, aby už dali pokoj.

Jakmile se Jesie po odvaru probere, začne opět smýšlet plány na ukradení Pikachu. Jestli si Rakeťáci pospíší, pak budou v přesile. Ash a Tracey se také probírají a najednou srubem, ve kterém celou dobu leželi, proletí Arbok. Mňau s Jamesem jsou z Jesie znechucení - taková nevděčnost. Pikachu se vyhýbá jedovému uštknutí a končí krátký souboj bleskovým útokem. James s Mňauem Jesii a Arboka poklidně odnášejí ze scény.

Ash a Tracey Mysty poděkují a vyrážejí na další dobrodružství (příště už Ash snad konečně začne trénovat). Vypadá to, že Poliwag už s Mysty zůstane

~Napsal/a Bubák


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní