Anime

Seriálové řady >> Indigová liga

Bulbasaur a utajená vesnice

Naši přátelé se zase ztratili. Tentokráte narazili na most, který se pod nimi z poloviny zřítil. Brocka odnesla voda. Ale Misty a Ash na tom nebyli o nic moc lépe. Narazili na past a ... Uvízli v pasti vysoko na stromě, odkud viděli pod sebou Bulbasaura. O notnou chvíli později je našel Brock, který jim vysvětlil, že ho z řeky vytáhla Melanie ošetřovatelka pokémonů ve skryté vesnici. V této vesnici byli nemocní, nebo opuštění pokémoni, kteří se zde léčili a poté vraceli do přírody. Tuto vesnici chránil Bulbasaur opuštěný pokemon, který díky tomu neměl rád trenéry pokémonů, a díky tomu Bulbasaur neměl zrovna v lásce Ashe.

Stejnou cestou jako naši přátelé se vydali i Rakeťáci, ale na mostě neměli takové štěstí a nvíc padali do každé pasti, kterou nastražila Melanie, aby ochránila pokémony ve vesnici. Avšak Rakeťáci přiletěli se stadionem a svojí rýmovačkou a chtěli všechny pokémony do něj nasát obřím vysavačem.Ash pomohl Bulbasaurovi zachránit Odishe a všichni se pak schovali v domě. Ash si potom zvolil Pidgeotta a odfoukl Rakeťáky ze scény. Bulbasaur se chtěl po tom všem stát Ashovým pokémonem, ale jedině pokud ho Ash porazí. Ash poslal Pikachu a ten Bulbasaura porazil Bleskovým útokem. Bulbasaur se stal Ashovým pokémonem. Ash jeho přátelé se vydali za dalším dobrodružstvím cestou do Rumělkového města.

Pokračování příště .

~Napsal/a Pidgeot

Ash s ostatními ještě stále bloudí lesem, a hledá cestu do Rumělkového města. Když si dají přestávku, Ash zpozoruje u potoka pokemona Oddishe, a upamatuje se, že by vlastně měl pokemony chytat. Jenže Misty je rychlejší, a posílá Starmie do boje. Oddish je chcípáček, a tak to vypadá že Misty bude mít nového pokemona. Jenže - najednou se objeví Bulbasaur, a odrazí už letící Mistin pokeball. To je panečku pořádnej pokemon. Snadno vyřídí Starmie, a také Butterfree kterou iniciativně vyslal Ash. S Oddishem mizí v křoví před zraky zkoprnělé družiny.

Nezbývá než pokračovat dál v cestě. Při přechodu visutého mostu se přetrhne několik lan (žeby Pikachu přece jen byl moc vypasný?), a Brock spadne do řeky. Ostatní se zachrání s vynaložením všech sil, a vyrážejí ho hledat. Les se překvapivě jen hemží pastmi - nejpve Misty spadne do jámy, a pak se všichni chytí do sítě. Žeby Rakeťáci?

Zatímco Ash bezmocně visí v síti, a nahlas přemýšlí co asi strašného se stalo s Brockem, ten se objeví živý a zdravý pod stromem a odřízne je. Voda ho daleko neodnesla - náhodou ho zachránila manga krasavice Melanie. Ta má v lese neoficiální ošetřovnu pro pokémony, a je jich tam tedy požehnaně. Samí co Ash ještě nemá... :-) Bohužel toho samozřejmě ani nenapadne, aby zdejší oslabené pokemony pochytal. Jiné by to ale napadnout mohlo, a proto Melanie líčí po lese pasti - ostatně i ten zřícený most byl jednou z nich.

Pastí si zatím dosyta užívají Rakeťáci, kteří postupují směrem k chaloupce s jasným záměrem nachytat si spousty oslabených pokémonů.

Idyla u střediska, kdy Brock pomáhá ošetřovat pokémony, a Misty se usmiřuje s Oddishem, je narušena rázným příchodem Bulbasaura. Melanie vysvětluje, že Bulbasaur je zdejším ochráncem - jako výjimečně silný a bojovný pokemon je spolehlivým strážcem vesnice před nenechavými trenéry. Před tak nenechavými jako jsou třeba Rakeťáci, kteří právě přistáli u vesnice se svým stadionem, a pokoušejí se svým supervysavačem nasát všechny pokemony. Za vydatné pomoci Ashe a Bulbasaura se podaří všechny pokemony ukrýt v chatě. Nakonec Ash povolá Pidgeota aby vyvolal tornádo, a tak jsou plány Rakeťáků opět zmařeny...

Melanie se rozhodla, že pomoc Bulbasaura už pro vesnici není nezbytná, a že by mu lépe prospělo vyrazit si do světa po boku nějakého dobrého trenéra. Nepochopitelně si volí Ash, a Bulbasaur dokonce souhlasí - ovšem pod podmínkou že ho Ash nejprve porazí v regulérním souboji. V souboji s Pikachu. Pikachu je v poslední době opravdu ve formě, a tak celkem snadno vítězí. Ash po dlouhé době získává nového pokemona

~Napsal/a Vít Levinský


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní