Fórum

Pokémon Black (2) & White(2)


ajvín
[1] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 26.02.2017 v 20:16:21, Odpovědět
 IP hash: a4a7a4322a1b9489

Ahoj, mám docela chuť si znovu zahrát hry Pokémon B&W a B2&W2, ale tentokrát ne na emulátoru na počítači, ale na svém 3DSku. Dal jsem si ROMky na svoji R4 SDHC GoldPro kartu, jenže mi tyhle hry jako jediné nejedou. Na netu je plno návodů, jak to rozjet, žádný ale nefungoval.

Chci se tedy zeptat, zda měl někdo z vás podobný problém a jak jel vyřešil?



[2] Vložil Terrion dne 26.02.2017 v 20:31:24, Odpovědět
 IP hash: 4dcb465cb52b39

[1] : Black 2 a White 2 i když je dokážeš spustit na flashce, tak pořád fungují hloupě, sekají se a radši nezkoušej pustit c-gear. Fakt hodně nedoporučuju.

K tvému problému: nemáš nějakou starší verzi flashky? Moc se v tom neorientuju, ale vím, že zvlášť s nejnovějšími hrami jsou potíže, že nejdou spustit



[3] Vložila Behold3r dne 26.02.2017 v 20:37:05, Odpovědět
 IP hash: b2bedef06f2a4f84

[1] : Dal jsem tu tvojí flashku do Google a došel k tomuhle s komentářem od někoho, komu to prý vyřešilo stejný problém: http://r4town.com/pages/how-to-play-pokemon-2-on-r4i-sdhc-card.html



ajvin
[4] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 01.03.2017 v 20:44:02, Odpovědět
 IP hash: a4a7a4322a1b9489

[3] Behold3r: Jo, tohle jsem zkoušel už dřív, hra se sice spustí, ale po čase se sekne a starší hry Black & White se stejně nespustí.

Přemýšlím o tom, že bych si hry klidně za nějakou normální cenu od někoho koupil.

Ale i tak děkuju, že sis dal tu námahu.



[5] Vložila Behold3r dne 01.03.2017 v 20:49:04, Odpovědět
 IP hash: 2dd3eba1fc1caec4

[4] : To, že to potom dělá něco jiného, zní, jako že by s tím šlo ještě vymyslet víc. Dokonce mám pocit, že je takovéhle freezování po čase častější problém a mohlo by i existovat řešení. Ale opět nemám s tvojí kartou zkušenost a tak můžu zas jen Googlit.

Jinak v DS Pokémon hry za normální cenu moc nevěř. Ti, co se toho chtěli zbavit a nechtěli tisícovku za kus, už se toho úspěšně zbavili.


Edit: Tohle k něčemu je? https://gbatemp.net/threads/pokemon-white-black-fully-functional-tutorial.255489/

 

Zpráva byla změněna dne 01.03.2017 v 20:50:27



[6] Vložil scyther-grovyle dne 03.03.2017 v 19:55:18, Odpovědět
 IP hash: fd9e0680bba3594f

chceš YSMenu



ajvín
[7] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 16.03.2017 v 01:04:39, Odpovědět
 IP hash: a4a7a4322a1b9489

Po delší době jsem si udělal čas a nějakou dobu nad tím poseděl. Žádná rada nefungovala stoprocentně: když už se hry podařilo rozjet, sekly se buď při volbě jména, případně zamrzly při ukládání pozice.

Zabralo až naformátování karty a nahrání nejaktuálnějšího kernelu (R4i-V3.9b) z oficiálních stránek výrobce (http://www.r4isdhc.com/, sekce R4-Download). Všechno funguje dokonale, nesetkal jsem se se žádným problémem a doufám, že v budoucnu ani žádné nenastanou. Na svém 3DSku funguju úplně stejně, jako bych měl hry White a Black 2 na klasických cartridgích.

Pro upřesnění: Na kartě mám pouze kernell a složku s hrami, s nejnovější verzí firmware už YSMenu není potřeba.

Edit: Na přání autora příspěvku upraveno.

 

Moderátor upravil zprávu dne 16.03.2017 v 13:31:01



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling is a art | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[8] Vložil John Beak dne 16.03.2017 v 13:32:32, Odpovědět
 IP hash: 6a9b985f168657f5

[7] : Na žádost opraven odkaz.

Mimochodem, na Pika narozdíl od PJZ stačí mít registraci, abys mohl upravovat své příspěvky.



[9] Vložila Behold3r dne 16.03.2017 v 13:34:18, Odpovědět, Zobrazit
 IP hash: 2dd3eba1fc1caec4

[8] John Beak: Ve skutečnosti na PJZ narozdíl od Pika nejde upravovat příspěvky jen s normální registrací.



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Předtím, než poprvé odešleš příspěvek do fóra, prosím čti tyto řádky, nechceš-li se vystavit riziku smazání svého snažení.

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Pravidla obsahují zásady, kterých je dobré se držet. Shrnují pouze to, co by měl dobře vychovaný tvor již vědět, a proto není nutné si je přečíst – stačí se jen chovat slušně. Avšak v případě jakýchkoliv sporů jsou pravidla to, podle čeho budeš posuzován/a.

Pokud píšeš příspěvek, který nesouvisí s původním tématem, označ jej tak, běžným návštěvníkům bude zobrazen ve "sbalené" formě, tj. pouze jeden řádek kdo a kdy jej zadal, s možností si jej rozbalit.


  • Komunita
  • Anime
  • Hry
  • TCG
  • Fan
  • Download
  • Ostatní